PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: vBulletin ® Version 4.1.10

DirtRider
20-03-12, 18:30
Bu mod hakkında düşünüyorum ama sadece birini bilmek istiyorum

1. Yüklemek için bir misyonu olduğunu mods yüklerken bazı deneyim oldu ama gerçekten elle düzenleme koduna sahip sevmiyorum.
2. Ücretsiz çeviri hizmetleri nasıl does bu iş sınırları var. Bahsettiğiniz?
3. Ne mal biz ücretli çeviri hizmetleri ile bakıyor?
4. O dan PurevB.com benim deri üzerinde çalışacak

Bunun için tüm şimdi sanırım;)

r.dziadusz
21-03-12, 19:32
Selam
1) Hizmet bizim forumda tanıtılıp, bu değil tüm ı-ecek memnuniyetle yardımcı tam Instalation var, ayrıca "entegrasyon/instlation hizmet" satın alarak:) bitmiş olabilir
2) Generaly sonra miktar karakter çeviri sağlayıcı çeviri artık o gün yapmıyor, ama ertesi gün daha etkin olacak yeniden:)
3) Böylece maliyeti sadece size:) - ayrıca dan çeviriler için el ile yapabilirsiniz sonraki sürümü bağlı size ücretsiz kendi sınırları ayarlayabilirsiniz!
4) vBulletin Forum her cilt vBET çalışması

Lütfen daha fazla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır sorular sormaya çekinmeyin

DirtRider
22-03-12, 04:09
Ben de zaten ürün satın almak ve installed o ama sanırım entegrasyon/instlation hizmeti satın almanız gerekir ama cant'görmek nereye şimdi yapmak gerekiyor

DirtRider
22-03-12, 04:11
ps ı posta ama yanıt defa gönderdiniz ve lütfen mesajımın aracılık bu hikaye kapalı alabilir

r.dziadusz
22-03-12, 18:16
Selam
İşte sizin için url: http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations
Ayrıca anlam göndermek için izin vermedi

DirtRider
22-03-12, 18:20
Tamam teşekkürler biz bu hizmeti satın kısaca;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1