PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş URL'lerin yeniden yazılması önce oluşturulan garip /a/ dizini

wknightm
25-02-12, 00:20
Hey guys,

Hızlı bir soru. vbseo ile birlikte VBET4 etkinleştirdikten sonra URL'ler (Ben bunu istemiyorum) example.com/forums/a/thread-title.html ile yeniden yazan gibi görünüyor ama ayrıca vbseo istediğim olan example.com/forums/subforum-name/thread-title.html oluşturur. Bu temelde bu Google görür 2 farklı sayfaları oluşturur ve benim web istatistik ya da anahtar kelime trafiği görmek veya. Bu yinelenen içerik kaynaklanan ve bu SE'ın cezalandırılmış olabilir eminim.

Yani, Çeviriler devre ve teslim edilen çeviri URL'leri durdu ama, garip /a/ yeniden hala tam sayfa içeriği ile teslim.

Ben htaccess baktı ve Çeviriler için çok ilgili bir şey silindi. Sorun devam ederse.

Kurulu Dur sunarak bu yeniden /a/ sayfalara içerik yapmak için deneyebilirsiniz başka bir şey var mı?

Teşekkürler: d

r.dziadusz
25-02-12, 15:55
Merhaba!
Sen bana url bir '/ bir/ile' gösterebilir <- veya bu sadece lang etiketi yani/de /?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1