PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Çeviriler bu Forumlar sunucusuna bağlı olmayan!

Simon Lloyd
03-02-12, 08:01
Merhaba, son 24 saat içinde benim depolama useage kontrol ballooned ve aşağı doğru bir şeydi!, bir hata günlüğü bunlarla dolu
php Warning: strpos [< a href="/forum/tr/function.strpos" > function.strpos: </a>]: ofset değil bulunduğu satıra çoğu vardı 398 /home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions.php dizesinde binlerce onları (tüm 25 gb!) ve bu tüm çeviriler'ın sunucusuyla bağlantı yapamaması nedeniyle oldu görünüyor!

Bu sunucu satın senin her zaman temas edebilmek gerektiğinde bu işaret değildi!, sunucunuzun aşağı ve böylece, satın alınan yazılımı (modificatio) idi orada vBET için gerçek bir ihtiyaç olması sürekli temas sunucu?

r.dziadusz
03-02-12, 17:42
Benim sınav forumu kontrol etmek çalışacağız. Ayrıca lütfen beni adim adim açıklayabilirsiniz ne yaptı önce hata çıktı?

Simon Lloyd
03-02-12, 17:50
Basit, bu hataları zaman hata günlüğü her zaman sitenizi dün, ne zaman sitenize geri hataları kadar geldi durdu veya yavaşladı, şimdi onları bugün (17 mb) yalnızca binlerce var görülen
[03-Feb-2012 13: 20: 48] php Warning: strpos [< a href="/forum/tr/function.strpos" > function.strpos: </a>]: ofset /home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 398 dizede bulunan değil, forum normalde hiçbir sorunları çalışıyor ya da benim hata günlüğünü doldurma hatalar hariç.

Yeniden için hiçbir adım!

r.dziadusz
05-02-12, 19:51
vBET değil çeviri vb yapmak için bizim sunucusuyla bağlantı gerektirir. Bu nedenle mümkün değildir, bizim forum kilitlenme etkiler sever. Ne mümkündür vBET sunucumuz ve senin yani sunucu çok aynı sorundan muzdarip. Sunucu aşağı günden daha fazla bilgi için senin günlükleri hatası çok verdi. Şimdi ne neden tahmin etmek zordur ve daha da önemlisi, o - tahmin etmek ne iç sağlayıcılar sunucu hatası bilmiyoruz, sağ görünebilir:(

Bu günlük dosyası hala var mı? Eğer evet bazı günlükleri ayarlayabilirsiniz ve neler olduğunu denetler.

Simon Lloyd
05-02-12, 20:11
Sen-si olmak Forumu kök erişim, (Ben bunu her gün temizleyin!) günlük çıkar ve sağ şimdi üzerinde 2 gb vBET tüm girişler vardır, sen silmek belgili tanımlık eğe, başka boş bir oluşturabilir ve 2 gb sunucu açmaz ve bilgisayarınızı açmadan sorun olur geri hataları için kontrol tutmak.

DÜZENLEME: benim sunucu aşağı (500 bazı hatalar ancak anlık ve vardı onları kendi eklentileri değiştirirken neden) ay içinde henüz olduğunu söylemek gerekir.

hata günlüğü /public_html/forumz/error_log at bulundu

r.dziadusz
06-02-12, 23:30
Şu anda çökme/forum çöp değil amacıyla bu uyarısını gizleyebilirsiniz. Neden göründüğü kontrol şimdi. Ayrıca ben bu hatayı yeniden
Bu satır değiştirdik.

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
Bu satır:

$closePosition = @strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);

Simon Lloyd
12-02-12, 08:02
Merhaba, herhangi bir daha bu sorunu veya neden sorun bildirme oldu?

r.dziadusz
12-02-12, 23:43
Büyük olasılıkla, bir zaman sağlayıcıları vardır bazı iç hata (Bu biri de bizim sunucu çöktü) oluşturmak bazı garip çeviri outup olduğu gibi dedi neden yapmak değil etkiler, sunucunuzdaki - forum was çalýþma para cezasý açıklıyor sonsuz döngü - başladı. Yine hata dosyanız olduğunu Bu uyarı - ya da siz sadece errased özgür insanlar bunu?

Simon Lloyd
13-02-12, 18:49
Ben değil düzenleme hata günlüğü hiç, hatta oluşturduğum hataları orada bıraktım, Peki bu hata Sabit ya da sadece dosya değişikliği yapılan gizli düşünüyorum?

Ve Evet forum gayet iyi çalıştığını, günde sadece 100.000 karakterler için çok fazla google çeviri ödemezseniz çevirileri çok kalan şekilde çevrilmesi bekleniyor.

r.dziadusz
16-02-12, 19:25
Bence hata düzeltilmiştir, otherways hata günlüğü sahip diğer uyarıları gelen çok aynı döngü, bir şey görünür tekrar bize ulaşın

Simon Lloyd
20-02-12, 20:35
Tamam sorun ama ve muhtemelen gösterilen henüz ilgisiz, appertium için mysql hataları alıyorum, hasta'almak an göz üstünde o ve başka bir iş parçacığı açık olması ama bu olmadığından gibi başka hataları çözüldü işaretleyebilir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1