PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Sitemi ziyaret eden kişilerin ilk Rus soru sorulur?

Simon Lloyd
02-01-12, 19:22
Merhaba tüm, insanların dünya çapında başka yerlerden Rusça ve URL'yi bir soru soran bir pop almak gibi görünüyor benim sitesini ziyaret ettiğinizde mysite.com/ru/ site kendi dilinde Al sonra onlar herhangi bir düğmeyi tıklatırsanız, biri yardımcı olabilir?

İşte messagebox http://www.thecodecage.com/russian%20question.png gösterilen pic bir bağlantı

r.dziadusz
02-01-12, 21:18
Selam
Çoğu muhtemelen bu Çeviriler vBET tarafından - coused değil yapmak değil install birisi açılır pencereleri, lütfen bu herhangi bir eklenti ya da mod bir parçası olmadığından emin olun

Simon Lloyd
02-01-12, 22:21
I asla görmek, vBET kullanıcı kendi dilini ayarlamak için kendi usercp için gitmek isteyip istemediğini sorun yok?

Simon Lloyd
02-01-12, 22:52
Bu ifade var!
Перейти на русский перевод?
Çeviri budur
Rusça çeviri için gidiyor?

Bu nedenle kesinlikle çeviriler yapıyor 's!

EDIT: ve bildiğiniz gibi çeviriler en son sürümü var mı, ben tüm erişim DETAYLAR pm vardı size kısa bir şeyleri kontrol etmek gerekirse önce hala çalışırken.

r.dziadusz
03-01-12, 00:08
Tamam
Bir şey bana geldi. Lütfen iki seçenek değerlerini kontrol edebilir:
AdminCP - > vBET - > Misc - > yeniden yönlendirme kullanıcı diline
ve
AdminCP - > vBET - > Misc - > yeniden yönlendirme kullanıcı diline
Lütfen daha sonra chack pop-up için tekrar devre dışı bırakmayı deneyin

Simon Lloyd
03-01-12, 00:28
Gerçekten sorun thats ama bu sorun için gitmek istiyorum, her zaman in russian öncelikle olduğu gerçektir!, Hindistan'dan gelen bir adam Bugün siteyi ziyaret ve Rusça içinde tarayıcısını, İngilizce için ayarlanır, yeni DEHLI onun konumudur var, o o sadece kendi varsayılan dilde "İngilizce" sunulan forum olmalıdır bu yüzden dil ilanıyla bir forum seçilmiş değil bu yüzden üye değildi

O her zaman in Russian olmaz ise yeniden yönlendirme kullanıcı dışında farklı bir konu olduğuna inanıyorum.

Simon Lloyd
03-01-12, 00:33
Pop up ayarlanır:
Profilinizi düzenleyin Yönlendir
Sonra yalnızca giriş
Kullanıcı dili Yönlendir
Sorular - kullanıcı istenir yok o yönlendirilmek istiyor

Simon Lloyd
03-01-12, 00:39
(İm her zaman girmedi gibi) sadece benim forum üzerinden giriş ve kutunun ortaya çıktı, "sonra günlüğüne" belgili tanımlık koyma are o dışarı oturum sonra Peki neden?, merak ediyorum neden üyeliğim yavaşladı ve benim reklam geliri düşmüş, ben nedenlerle hiçbiri aradığınız, hangi bir kez pop kadar orada değil yük yer kutusunu iptal edildiğinde veya hiçbiri ok'd sürece bulabilirim geçebilen bir arama motoru, yap!

r.dziadusz
03-01-12, 18:55
Tamam
Access'i kullanarak bana gönderdiğiniz ı wil şu anda kontrol

EDIT:
Lütfen anlatabilir misiniz beni adım adım bu pop-up görmek için yapmanız gerekenler,
Gerekirse size creat da olmayan yönetici hesabı test edebilir.

Simon Lloyd
03-01-12, 21:17
Yeni kayıtlı kullanıcı ayrıntıları ile gönderilen am.

r.dziadusz
04-01-12, 17:27
Ben giriş/logouat, bazı mesajlar bulun ve herhangi bir pop-up görmedim. Lütfen anlatabilir misiniz beni adım adım ne açılan pencerede görmek?

Simon Lloyd
04-01-12, 17:42
Sanırım Çerezleri Şimdi Temizle gerekecek ama ne zaman bana bildirildi (ve ben birkaç kez kendimi gördüm) ı logged dışarı son görüntülediğiniz sayfa ve açıldı kutusuna geri dönmek için bağlantıyı tıkladım ve butonlardan birine tıklayan kadar site düzgün yük olmaz, ben IE9 Firefox kullanmaya bildirilen kullanıcı deneyimli

r.dziadusz
04-01-12, 17:48
Tamam ben bu tarayıcılarda test edecek

r.dziadusz
04-01-12, 18:17
Yine de açılır. Mutlu etmek vermek beni kesin "yapılması gerekenler" listesi, ne zaman size gösterir. Tam url, tam çevirisi (gerekirse), zaman her şeyi önemli olan deneyin giriş - çıkış (içinde hangi konuyu)

Simon Lloyd
04-01-12, 18:39
Size verdi adımları olduğunu nasıl olur, bunu tekrar yeniden can't, deftere nakledildikten sonra Buradaki sorun ama yeniden edemez bir kez yeniden başardı, kullanıcı daha hiç vermek bir url dışında bir Справка от yönlendirildi Microsoft Office - программирование Microsoft Office обсуждения - Excel vba-программирование - доступа (http://www.thecodecage.com/forumz/ru/) ve ne zaman oldu onun için pek şüphe ki yönlendirme almak için yaptığı kesin konu almak başardı İleti.

EDIT: o sadece bana söyledi diye girmedi değildi, o sadece ona orada ve pop almak için onun tarayıcıda site URL'sini girilen kadar çıktı!

r.dziadusz
04-01-12, 19:14
Biliyorum bu sizin için bir sorundur ama sağ şimdi ne o couse tahmin etmek zordur. Lütfen ona ne onun kullanıcı dili s sorabilir miyim?

Simon Lloyd
04-01-12, 19:23
Eğer iş parçacığının başlangıç tüm bu bilgileri verdi, o bir forum olarak o değildi işaret içinde tarayıcısını İngilizce'ye ayarlanır ve o yeni DEHLI ****** içinde yaşayan Hint dili ilanıyla yoktu

r.dziadusz
04-01-12, 19:32
Tamam teşekkürler. I-ecek kontrol o bir daha, ama ne coused tahmin etmek zordur Dediğim gibi çeviriler Michal bu hafta, ama sonra o geri bu konuda konuşmak olacaktır. Eğer bir hata ile ilgili ek bilgiler almak bana bildirin lütfen.

Simon Lloyd
04-01-12, 19:44
Tamam, ama ben sürekli iyi bir kaç hafta önce vardı, sonra yükseltme yaptım, ancak şimdi o hala deneyimli olabilir emin görünüyor, mevcut değil varlık sorunu ve ne zaman ciddi ise benim alexa sıralaması üzerinde 300.000 79,000 dan gitti güvenemezsiniz gibi ben sadece Rus dili devre dışı kayboldu, zaman sıralaması geri gelip başlıyor ama Dediğim gibi [NULL]'sakatlar o yüzden ben şans alamaz.

r.dziadusz
07-01-12, 19:45
İçinde bu pop sayfasından kontrol edemez orada bir explenation neden olarak göründüğü in russian (önceki sonrası Dediğim gibi tamamen devre dışı bırakmak için yapın: admincp - > vbet - > misc - > yeniden yönlendirme kullanıcı diline: Engelli):
-Logout sonra - kullanıcı hayır vardır onun ayarları - o Konuk gibi davranılır, halk okuma tanımlama bilgileri tarayıcı ayarlarınızı

Simon Lloyd
07-01-12, 23:48
Thats değil açıklama, tarayıcım asla Rusya için ayarlandı ama o zaman sadece o yaptı, tarayıcısını asla Rus oldu kefil olamaz ama o Hint, ı logged yeni DEHLI ve türleri yaşamaktadır ve bu yüzden İngilizce konuşuyor gördüm neden yeryüzünde çerezlerimizi verecek kadar Rus okunabilir?

r.dziadusz
08-01-12, 20:11
benim özür başlıklarını okumak, sen bile asla kümesi/Rusça dil kullanımı ama senin kaş'ın size ince idi. Bu tüm olabilir ben demek kontrol olmadan - üzgünüm bu halk göremiyorum

Simon Lloyd
08-01-12, 22:05
Rusça dil kapattınız, görünce bir kez sen bunu atlamamış, o geri (en azından bir süre için!), benim kaş için mümkün değildir gelmez gibi pop-up size yardımcı olmayacaktır "düşünmeye" ı ayarlamış veya kullanım Rusça dil, içinde benim kaş hiç kurduğu tek dil varsayılan English uk, o rapor kişi için kefil olamaz Dediğim gibi ben önce ve bazıları çok hoş emin im yaşamış.

Dil yanlış ben ya da olurdu fiziksel olarak o, bunu (vBET) ya da bizi değiştirmek için kullanım yazılım bir Rus vekil (ya da sahte Rus olmak üzere ayarlanmış proxy) değiştirmek için gerçekleşmesi amacıyla yalnızca biri bana ve thats için olası çeviriler.

vBET
09-01-12, 13:24
Merhaba. Nereye gidiyorsun anlamıyorum. Basit cevap var - davranış zorla sizin tarafınızdan - ayarları'nda o ayarlanır.
Ve size kolayca içinde Admin cp - kapatabilirsiniz > vBET - > Misc - > yeniden yönlendirme kullanıcı diline.
Oraya gitmek ve Engelli ayarlayın. vBET değil sormak veya yeniden yönlendirme artık.

Bu çeviriler yapılandırdığınız nasıl davranacağını harika. Ayarlarınızı yoksayarsanız kötü olurdu. Doesn't matter yazılım için hangi dil kullanıcı konuşuyor ya da ne o onun tarayıcı ayarları hakkında iddiaları. Bu konularda yazılım tek şey isteğiyle gelen gerçek başlıkları vardır. Ve olanlar hakkında görüşüyorlar ayarlarıyla denetlenir. Hiçbir şey daha. Bu çeviriler burada işleyişi ve isterseniz kolayca değiştirebilirsiniz. yapılandırmanız.

Tekrar olacağını tarayıcı ayarlarınızı denetlemek üzere Öner (o hala açık yeniden yönlendirmelerini istedi). Ve yönlendirilecek istenir dil dil ayarlarında orada bulamazsınız, sonra da ne sunucuya gelen kontrol (bazı günlükleri ekleme) - lütfen unutmayın Internet büyük bir yerdir ve paketlerinizi geliyor yerlerde bir sürü tarafından - bazı proxy sunucusu isteğinizi kendi başlıkları ekler mümkündür. Her neyse - hiçbir sihirli 's. Eğer sen nerede vBET yönlendirmek istedi ve sonra yatağından isteği vardı dil üstbilgilerinde Rusça dil vBET tarafından bilinen tüm diller üstündeki yönlendirme için Rusça dil oldu. -Sadece dosya /includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php için gitmek ve işlev vbet_getRedirectionLanguage denetlemek isterseniz kendiniz denetleyebilirsiniz. Bu da biz-si olmak sen şey böcek ve bize kanıtlamak istiyorsanız günlüklerinizi eklemek için iyi bir yer var.

İsterseniz (ki sizin belirlenmiş) bir parametre yerine tam uygulamayı devre dışı - ne düşündüğünüzü yapmak ne yapmak sen düşünmek... Bu forum var. Neden bu oldu ve nasıl değiştirebileceğinizi açıklar mutluyuz. Eğer sen daha yardım lütfen sadece yazın:)

Simon Lloyd
09-01-12, 17:04
Michael, yanıt için teşekkürler, Evet sormaya vBET yapılandırmış ve çeviriler bu şekilde sorunlar, ancak sorunun kayıtdışı olduğunu veya olmadan insanlar kim günlüğü dışarı istedi Yönlendirme soru, çeviriler, bildiğim kadarıyla değil çalışma gerekir bu şekilde çalışması gerekir, her zaman da dildir Rusça, öylesine burada'nın iki senaryo 's:
1. Hindistan kayıtsız kullanıcı siteyi ziyaret, (Rusça) pop's görmek isteyen o Rusya için onun dilini istiyorsa, o düşüşler ve siteyi görüntüleyebilirsiniz normal İngilizce, eğer o kabul eder (ama o o kadar pop okuyamıyor Rusça konuşuyoruz değil akılda lütfen ayı) o Microsoft Office Yardımı'na - Microsoft Office tartışma - Excel vba programlama - Access programlama (http://www.thecodecage.com/forumz/ru) taşınır

2. Bu konuda söyledi almak (ve kendimi geçmişte yaşamış) ve forum üzerinden bana önce görüntüleme yer almak için bağlantıyı oturum ve sonra Rusça, pop olsun aynı senaryo olarak yukarıda yer alır

Eğer biz kaydedilir neden biz pop ile kadar sunulacak? POP'a kadar olan kişi yalnızca oturum için değil mi?

Sunucum olmayacak, İngiltere'de ve ayrılmış, ı-si olmak toplam denetimini ele, ben sadi şimdi öylesine umut verici bir biçimde bu-ecek durmak sorunu olsa da, ben Rusça dil kapalı.

vBET
09-01-12, 23:39
Eğer biz kaydedilir neden biz pop ile kadar sunulacak? POP'a kadar olan kişi yalnızca oturum için değil mi?
Hayır bu kişiler için yeni bir oturum başlatır olur:

Yeniden yönlendirme, yalnızca (istemci çerezleri etkinleştirmiş olması gerekir veya her zaman yönlendirileceksiniz) yeni bir oturum başında gerçekleşecek.
Ve Çerezler tarafından tanınır.

Ayrıca hangi dil başlığı yalnızca sunucunuz için önemli olan önce yazdığım isteği ile gelir. Ve kabin içinde senin senaryoları başlığı ile Rusça dil isteğiyle geldi görünüyor. Lütfen dil başlık olarak ayarlandığında eklendi bazı varsayılan dili ayarlamak belki - sunucu yapılandırmanızı denetleyin. Neyse biz burada hata var şüphesiz. Bu işlev çok uzun süre değiştirilebilir değildi ve onun'çalışma para cezası. Rusça dil kodu göndermek uygun başlığı olarak eğer o-ecek göstermek ne yazdı - günlükleri - büyük olasılıkla tekrar olacağını bunu kontrol edebilirsiniz. Ben yanılmışım hatayı düzeltir, ama önce biz herhangi bir hata olduğunu onaylamanız gerekir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1