PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş vBET 3.5.1 ne zaman retranslating değil elde edilebilir

Simon Lloyd
07-10-11, 19:26
Merhaba, ı-si olmak çok geç yorum-in çeviriler, Genel Muhasebe Kurulumu için çeviri sınırına veya bir çeviri kullanılamaz, orijinal dili gösterir ama yine çevirileri çıktığında bu yazı çevirmek değil bulmak, bir örneği burada bekleyen on screen excel vba bulunabilir / pantalla de espera en excel vba (ilk mesajını Çevrilmeyen ve kullanıcıdan bir sonraki yazı tercüme http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-vba-programming/211425-pantalla-de-espera-en-excel-visual-basic-for-applications.html#post1054991421)!

Eğer sen istemek-e doğru almak a bakmak am bana ve ben vereceğiz size kullanıcı erişim gibi Konuklar yalnızca ilk mesajını görüntüleyebilir.

vBET
08-10-11, 11:49
AM erişim bilgileri lütfen. Biz o kontrol eder.

Ayrıca lütfen olarak son ilan edildi unutmayın bu bültenleri henüz getirilmiş değil. Bu hızlı hızlı değişiklikler çeviri sağlayıcıları yüzüne tepki önemliydi çünkü yayımlanan beta sürümleri vardır. Pekiyi şimdi biz optimize etmek için çalışıyoruz.

Modeminizde sorunla - Ben nasıl göründüğüne bakmak zorunda. Gerçekten garip ileti önce değil çevrilir ve sonraki biridir. Burada 3 senaryoları Bkz:
-hata vBET
-Sağlayıcı mevcut değildi ve bir sonraki iletiye zaten önbelleğe, aynı metin diğer iş parçacığı olduğundan
-ne zaman başladı, çeviri farklı dildeki iletiler çevrilir ilk sağlayıcı sunulmuştu (vBulletin katında BBCode değerlendirilir) ve çeviriler başlattığınızda sayfanın geri kalanı çeviri sağlayıcı bloke oldu bu yüzden sınırına ulaştığında. Farklı dilde çevrilmiş mesajı öyle (lang kullanılan BBCode) neden olacaktır.

Hala bunu görmek ve gerçekten doğru şimdi I cant'görmek ne neler olduğunu kontrol gerekiyor gerçekten orada oluyor.

Simon Lloyd
08-10-11, 12:39
Eğer sen lüzum o:) Merhaba ı-si olmak eriştiğinize pm's Michael, ben ftp ve tam yönetici size

Simon Lloyd
08-10-11, 12:41
Çeviri esnasında karakter kümesi için maliyeti çok yüksek olduğundan 100.000 aşağı şimdi yaşıyorum ama gerektiren herhangi bir sınama sınırını yükseltmek isteyen 300.000 sınırı vardı.

vBET
08-10-11, 21:08
Ben - lütfen bkz am - Ben daha fazla bilgi gerekiyor (tam yazı ve tam çevirisi - sen gave beni bağlantı değil tercüme sayfası için).

Simon Lloyd
08-10-11, 21:41
DE verilen:) açıklama

vBET
09-10-11, 12:26
AM in bilgilere göre konu el ile değiştirildiği ve şimdi gözlemlenebilir değil. Bu durumda yani - tekrar mevcut iş parçacığında yazınız. O ne zaman sen-ecek bulmak bir şey bunun gibi (biz sorunu artık yok çünkü) şimdi ve reopen münhal işaretler. Ayrıca, orada burada lang BBCodes sonra muhtemelen oldu daha önce açıklanan - lang tercüme sayfası oluşturma (BBCode Powered by değerlendirilmesi) sırasında ve oluşturulan sayfayı çevirmek çeviriler başladı zaman sınırı ve sağlayıcı reddetti çeviri ulaşmak. Şimdi test edilemiyor - o sadece teoridir. Benzer konu bulduğunuzda biz buraya gidecek.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1