PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Kabul edilen Öneriler

moman
28-09-11, 20:33
Bu özellik isteğinde daha öneri gibi, ama hoş bir ilave olacağını düşünüyorum.

1. Ben de aynı kelime bir sayfada birden çok kez görünüyorsa, iki kez tercüme edilebilir gönderildiğini görüyoruz.
Örneğin, iki seçin dropdowns, URL bu görebilirsiniz: & q = & q =

Çeviriler getirilen yolu (Google ve Bing API sıkı limitleri ve ödemeler tabi olduğunu) talebi iki kez yapılmış olduğunu yeniden çalışmış olmalıdır

2. Bir kullanım sınırına ulaşıldığında bir çeviri nedeniyle başarısız olursa, boş dizeleri yerine orijinal metni göstermektedir.

3. Kaynak kodundan sekmeler ve girintilerde çıkarmayın. Bu, performansı artırmak ve sadece kaynak PHP serpmek gibi bize kim değiştirebilir veya üzerine inşa zorlaştırır değildir.

vBET
29-09-11, 16:24
Selam

1. Evet, bu konuda hakkına sahiptir. Daha önce sorun yoktu ve yaygın durumda değildi çünkü dünya Çeviri kuyrukta zaten kontrol performans için daha iyi oldu. Şu anda bazı sent güvenli olabilir. Biz algoritmasına yakın bakacağız.

2. Bu küçük performans etkisi verecek, ama gerçekten görünür olmamalıdır. Bu yükseltir.

3. Biz kod değişiklikleri teşvik etmek istemiyorum - bu sadece konularda yol açar.

moman
30-09-11, 06:29
Kulağa hoş geliyor! Ben hala 3.3.3 kullanıyorum ve reviewpost ve photoplog özel bir entegrasyon için kod için bazı değişiklikler yapmak zorunda ... Ben zaten olsa da, başka bir öneri olarak bu bahsedilen.

Başka bir öneri:

4. Çeviri istekleri CURL zaman aşımı ayarlayın. 1 saniye daha uzun sürer her şey, muhtemelen (orjinal metin önbelleği olmasa bile, bu değişikliğin # 2 ile birlikte iyi gideceğini) öldürülmesi gerektiğini.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1