PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Çok fazla tarama hataları.

symbianist
15-12-09, 06:14
Google webmaster hesabımı i bu tarama hataları kayıp dikkat edin.
Bu örnek tarama hata bağlantılar.

hxxp: () () / / WWWWW örneğin com.tr / bg / tags.php tag = deli

Bu sayfayı bana yönlendirme tıkladığınızda

hxxp: () () / / WWWWW Örneğin com / tags / vbet_lang = bg ve yönlendirilir = / tags.php?

bu hata ile

Sayfa düzgün yeniden yönlendirme değil.

Firefox sunucu tamamlamak hiç bir şekilde bu adrese isteği yönlendirme olduğunu tespit etti.

Lütfen bana yardımcı olun.

vBET
15-12-09, 23:28
Lütfen bana tam linki PM. Şu anda ben bile vBSEO kullanarak ya da değil bilmiyorum.

symbianist
16-12-09, 06:55
im vbseo kullanarak. ben ve arkadaşlarım bu hatayı yaşamaktadır.
hxxp (.) örneği (.) giderseniz net / tl / tags.php yönlendirme olmaz
hxxp (.) örneği (.) net / tl / tags /

ama onun yerine bu hata url
hxxp (.) örneği (.) net / etiketleri /? vbet_lang = tl ve yönlendirilir = / tags.php

symbianist
16-12-09, 07:02
aslında bu sadece tags.php oluyor kardeşim, ama php geri kalanı için. iyi çalışıyor.

symbianist
16-12-09, 07:06
düzgün çalışması mümkün htacces içinde koymak için karınca yeniden yazma kuralı var mı?

Kolbi
19-12-09, 14:00
Bu arada, ben, çift-meta-başlık, vs bir sürü var da sabit olmalıdır. Ayrıca, Google Web Yöneticisi Araçları kullanıyorsunuz? Sonra durum tarama zaman bakın.

vBET
20-12-09, 00:20
düzgün çalışması mümkün htacces içinde koymak için karınca yeniden yazma kuralı var mı?

htacces - hayır. Ama biz bu sabit ve 3.3.0 içinde piyasaya sürülecek. Bunun için hızlı bir düzeltme yapılmış olabilir - eğer ilk ifadesinin sonunda vbenterprisetranslatoor_seo.php içine bu satırı ekleyin:

$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_GET['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);

vBET
20-12-09, 00:21
Bu arada, ben, çift-meta-başlık, vs bir sürü var da sabit olmalıdır. Ayrıca, Google Web Yöneticisi Araçları kullanıyorsunuz? Sonra durum tarama zaman bakın.

Lütfen bunun için yeni bir konu açmak ve aynı zamanda örnek URL'ler sağlamak

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1