PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş sayfalarında yinelenen

Valdo
15-07-11, 08:37
Merhaba, vb kaldırmak zorunda kaldı, ama google bu type/members/deps.html yinelenen tartışmaların söyleyerek tutar? vbet_lang mk & yeniden yönlendirilen =/member.php/mk/member.phpvbet_lang = = & yeniden yönlendirilen =/members/meladancer.htmlvbet_lang olduğunu &/member.php = ko & yeniden yönlendirilen =/mk/member.phpvbet_lang mk & yeniden yönlendirilen =/members/guantony.htmlvbet_lang = = & m =/member.php &/mk/members/orlando.htmlvbet_lang yönlendirildi mt = & =/member.phpvbet_lang =/members/orlando.html yönlendirildi = yönlendirildi & ko & nasıl I silmek onları? Zaten robot dosya klasörleri/mk ile sıkışmış /, / memers/etc ama hala segnalarmelegrazie

vBET
15-07-11, 10:19
Merhaba,

Un-kurulum gerekli değildir. Burada desteğine sahip konular halinde yazınız ve sorunun çözümüne yardımcı olacaktır. Eğer sorunu çözmek istiyorsanız, o zaman BB, yeni sürümü tekrar kurun ve biz bu konuda çalışacak.

Ayrıca durumda, yanlış bir şey, herhangi bir mod olduğunda onu devre dışı bırakmak için yeterli yapılandırma verileri gevşek olmayan ve tekrar etkinleştirmek için kolaydır.

Şimdi sorun olacak. Yönlendirme döngü olduğunu görüyoruz. Ben zaten forumda değil, bu yüzden bilmiyorum çünkü gerçek bir konu ya da sadece bazı eski BB sürümü, BB, sürümünün kullanıldığını bilmiyorum.
Neyse çözmek için. Htaccess sadece uygun bir kural eklemek için lütfen. Tüm sayfalara yönlendirilir = parametre ile forum ana sayfa yönlendirmeleri basit bir kural olabilir. Örneğin (test):

RewriteCond %{QUERY_STRING} redirected=
RewriteRule $ http://%{HTTP_HOST}/ [L,R=301]

Eğer sorunu çözmek ve hala BB sahip olmak istiyorsanız yazınız biz memnuniyetle size bu konuda yardımcı olacaktır. Yine de ben, biz zaten böyle sorunlar çözüldü, çünkü bazı eski BB sürümü var olduğunu bir his var.

Söyle yardımcı oldu.

Valdo
15-07-11, 13:28
Bu arada, teşekkürler.Şu anda benim htaccess böylece olduğunu

SetEnv PHP_VER 5

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums)
# RewriteBase /~scuocjjm/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap|cron|chat)
RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^/?archive/index.php/archive.css?$ /archive/archive.css [L,QSA]

Bunu nasıl değiştiririm? teşekkürler

vBET
18-07-11, 11:30
Bu SONRA kural koyun:

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

Sorunu çözme yardıma ihtiyacınız var mı?

vBET
27-07-11, 18:04
Cevap yok - son ipucu sorunu çözüldü: diğer durumda) - buraya yazınız.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1