PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Yeni Sunucu Sitesi taşındı İş alışkanlık

bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
ben siteme yeni bir sunucuya taşındı Forum Açık BB ile Yük Doesnt, eklenti devre dışı bırakmak ve içerik kaldırmak sonra sadece iyi çalışıyor. htaccess, garip ama admincp başka bir şey, ben başka bir site aynı sunucuda yüklü ücretsiz sürümü var eklentisi ile iyi çalışıyor sorunu olmadan çalışır: (

vBET
12-12-09, 16:28
Lütfen ne işe anlamına gelir yok - daha hassas? Boş bir sayfa var mı? Boş sayfaların yerine metin var mı? Eğer herhangi bir hata mesajı veya posta böyle olsun? Ne olur?

Ayrıca sunucu değiştirdikten sonra yeni ortamda tüm gereklerine uygun olduğunu emin olun: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
site sadece yükleme tutar: (Bu sadece ücretsiz sürümü ile ücretli sürümü ne değildir, ben suPHP sunucu üzerinde yüklü olması nedeni budur?

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
çift üzgünüm Mesaj

vBET
13-12-09, 20:01
site sadece yükleme tutar: (Bu sadece ücretsiz sürümü ile ücretli sürümü ne değildir, ben suPHP sunucu üzerinde yüklü olması nedeni budur?

Biz BB ve suPHP arasında herhangi bir sorun hakkında bilgi sahibi değildir.

BB dosyaları ve ithal ürün dosyası tekrar tekrar aşırı yük dener misin? Belki yeni sunucusu olan Apache karıştı olsun;)

Lütfen PM bana URL forum ve erişim bilgileri FTP ve Admin CP. Ben orada neler olup bittiğini kontrol eder.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1