PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: BB 3.2.2 - hızlı düzeltme paketi

vBET
11-12-09, 22:57
Merhaba.

Biz BB 3.2.2 küçük ama önemli bir hata keşfetti. , Herhangi bir şekilde işlevselliğini zarar vermez, ama biz güçlü bir şekilde tekrar indirmek sürümü 3.2.2 ve bu düzeltilmiş paket yükleme dizinden dosyaları tekrar 2 sunucunuza yüklemek için önerilir:
- / / Vbenterprisetranslator_functions.php
- / / Vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Hata Google TOS tarafından gerekli yönlendirme başlığı gönderme ile ilgili. Google TOS ile tam uyumlu olacak şekilde aşağıda anlatıldığı gibi hızlı bir düzeltme olun.

Daha düşük bir sürümünü çalıştıran Eğer tam güncelleştirme gereklidir.

yahoooh
12-12-09, 07:43
Arapça Tzarbatjah değil, soldan sağa, sağdan sola konunun başında Arapça yazılı olarak İngilizce ve Fransızca dillerinde aynı yönde,

yahoooh
12-12-09, 07:47
ben hala google dan bloke edilmiş
u e-posta göndermek bana yardımcı olabilir
benim sitesi: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 16:10
Arapça Tzarbatjah değil, soldan sağa, sağdan sola konunun başında Arapça yazılı olarak İngilizce ve Fransızca dillerinde aynı yönde,

Hızlı düzeltme paketi sabit ne olduğunu tarif - diğer şeyler 3.3.0 gelecek

vBET
12-12-09, 16:11
ben hala google dan bloke edilmiş
u e-posta göndermek bana yardımcı olabilir
benim sitesi: alwatanyh.com

Lütfen tam hikaye nerede iplik sopa. Orada sorun ve mesaj içeriği yazmak Google e-posta:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1