PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Varsayılan Dil Kullanıcı Profili

Lissa
10-12-09, 22:23
Ben bunun için ya da eğer bir hata lol ayarlamak gerekiyordu yaşıyorum bir şey varsa bilmiyorum

Ben sadece benim üyelerinden biri onu varsayılan dil profili varsayılan dil olarak İngilizce gösteriyor Portekizce (admin görülen) sahip olurken, bugün fark ettim ... Bu bir hatadır?

Bilgileri: lol 15 mesaj kadar lissaedesignz.com / forum / members / kelly-regina / olarak çalışıyor umut görünüşte bir bağlantı sonrası

vBET
10-12-09, 22:27
Evet bir hata olduğunu zaten fark kullanıcı bakıyor kullanıcı bayrak yerine kendi dil bayrağı görmek.

Bu, bir sonraki sürümde düzeltilecektir. Sıkıntılar için özür dilerim.

Lissa
10-12-09, 22:31
Endişeye gerek yok, hızlı cevap için thanx:)

tsak76
16-02-10, 22:50
Varsayılan dil tamamen kullanıcı profili göstermek için nasıl kaldırılacağı. i templatesd kontrol ve hiçbir şey bulmak edemedim

tsak76
16-02-10, 22:56
eklentisi "üyesi açıklamasına varsayılan dil bilgisi ekle" devre dışı bırakarak bulundu.

vBET
17-02-10, 17:32
Evet:) Birisi BB daha da özelleştirmek istiyorsanız durumda açıklayıcı adlar vermek için çalışıyoruz:) onu buldu ve üzgünüm daha önce cevap vermedi Büyük: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1