PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: vBSEO Sitemap doğrudan site haritası jeneratör çalıştırmak: Bunu yapmak için oturum açmış olmanız gerekir.

wowglider.de
17-06-11, 12:07
Merhaba,
http://www.bitcoins-deutschland.de (Bitcoins Forum Deutschland (http://forum.bitcoins-deutschland.de)) tüm yeni sürümlerini-i vBulletin, vBSEO, VbseoSitemap, BB yeni bir sürümü yüklü.

Şimdi vBSEO Sitemap ile bazı serios sorunları var.

1) sık sık cant "vBSEO Sitemap Reports" Bağlantı ulaşmak
Giriş yapmanız gerekiyor, ok tıklayın ya da girmek ve ben giriş, lütfen tekrar giriş diyor, o zaman, tekrar giriş yapın ve bu yüzden lütfen diyor.

2.) Bir noktada ben o zaman ben bir sonraki hata başarılı loggin, ancak. "Site haritası çalışmaz ... (başlık)" diyor, daha sonra "Çalıştır Gernerator" ile Site Haritası jeneratör çalıştırmak istiyorum ama.

Ben sadece bu vBSEO Sitemap tarihinde değiştirildi yaptı:
Site Haritası Oluşturucu entegrasyonu vBulletin Enterprise Çevirmen (BB)

Düzenleme:
Ben de cant Kızıltoprak gibi diğer Düğmeler tıklayın ... i her zaman giriş yapın ve sonra geri vBSEO Sitemap başlangıç ekranında im gerekir.

Edit2:
BB özürlü ve hala çalışmıyor. Ben, benim htaccess hakkında sanmıyorum:

RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Sanırım onun hakkında BB için çalışan site haritası elde etmek için yapılan değişti.

vBET
17-06-11, 14:40
Sizin için tamamsa sonra PM erişim bilgilerinizi lütfen yerine kontrol edecek.

Eğer değil ise:
1. Giriş sorunu
BB kod değişiklikleri vBSEO dosyaları içinde, çünkü Büyük bir olasılıkla, BB ile ortak bir şey vardır ve hatta bu ulaşamaz.
Ayrıca bu giriş sayfasını vBSEO CP - kendi alt sisteminde oturum açmak için bile vBulletin ile ortak bir şey vardır.

Benim tavsiyem burada. Lütfen entegre vBSEO dosyalarını kopyalamak. Orijinal olanları geri yükleme. BB bir an için devre dışı bırakın. BB kuralları. Htaccess Yorum ve şimdi nasıl davranacağını kontrol edin. Eğer daha önce olduğu gibi aynı BB ile ilgisi yoktur ve vBSEO ekibi size destek olacaktır. BB karşı olduğunu biliyorum, ama bu sadece propaganda yatıyor (İsterseniz burada ilginç bir şey görebilirsiniz: inanmayın vBSEO ekibi (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=2208950&postcount = 1349)).

BB devre dışı olacak, kurallar yorumladı ve değişiklikleri size destek olacaktır döndürüldü. Kopyalanan dosyaları geri htaccess sadece uncomment kuralları ve Admin CP tekrar etkinleştirebilirsiniz - Ve sonra kolayca BB geri dönecek

2) Bu 1 olarak aynı sorun gevşek sunucu üzerinde kimlik bilgilerini giriş
Belki de, sadece tarayıcınız ile bazı bir konudur. Lütfen çerezleri temizleyin veya başka bir tarayıcı kullanmayı deneyin.

Edit2 Hakkında:
İsterseniz tamamen BB sonra devre dışı bırakın:
1. Admin CP devre dışı
2. htaccess kuralları yorum
3. orijinal vBSEO dosyaları geri

Ben de yazdım BB ile ortak bir şey var şüphesiz. Ama tamamen BB devre dışı bırakmak ve sorun gitmiş olacak, sonra PM erişim bilgilerinizi lütfen ve ben (önümüzdeki hafta tatilde olduğumu lütfen - Kamil forumda aktif olacaktır) kontrol eder.

vBET
17-06-11, 15:25
Bir şey daha var. Bu BB unutmayın Admin CP çevirisi değildir. Yani bu da sorun olabilir. Admin hesabı forum dil (ya da hiç) aynı onun varsayılan dil olduğunu emin olun. Ve diğer sekmesini tercüme forum açıldı zorunda değilsiniz emin olun. Aksi takdirde Admin CP alanına giriş sırasında yönlendirme alabilirsiniz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1