PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Sitemap generator hata

tavenger5
11-05-11, 19:11
Vbseo sitemap generator bu uyarı alıyorum:

Uyarı: strtr () [function.strtr]: İkinci argüman hattı 592 / home / site / public_html / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php bir dizi değil

Hattı 592 BB entegrasyonu eklendi.
$ Metin = strtr ($ metin, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
site haritası entegrasyon bir kez daha kontrol edin.
sitemap generator hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Sitemap generator BB ile entegre değildir - Ben 3.0 kullanıyorum.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
BB vbenteprisetranslator_seo.php dosyasında bu seçeneği ayarlamanız gerekir. Belki burada site haritası bu dosyayı kullanmayın ve dizi dolu değildir.

Biz onu kontrol etmeniz gerekir. FTP ve admincp detayları - PM ile bana da gönderin lütfen

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil şu anda tatilde ve ben hala burada yardıma ihtiyacım var ya da PM ile çözüldü bilmiyor ve bunu kapatabilirsiniz. Eğer hala burada yardıma ihtiyacım var mı?

vBET
15-06-11, 16:23
Cevap yok - çözülmüş sayılır. Diğer durumlarda lütfen sadece burada yazmak ve biz konuya geri dönecektir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1