PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Hala bir başlangıç ... Ama ...

nectons
10-10-09, 00:03
Bu metin Yunancada:), syggekrimeni gördüğüm ilke ise yazılır yükseltme vBulletin için özel bir görünüm 2chch yükleyerek tüm Forumumuzu yapmış üyeler memnun! Aniden, hiçbir yerden görünmeye başladı ve diğer ülkeler ve kullanıcılardan bu yükseltme nedeniyle olduğunu belli! tek sorun var (ve kesinlikle bir sorun benim forum çünkü ı-si olmak bitmiş birçok yükseltme ve yükleme programları/plugins ama belki sayfayı barındıran sunucu) yavaş hız ve günlük yedekleme otomatik olarak Forum ı. tabii önbelleğe veri büyük miktarda ve 1 2Gbytes yapılan yedekleme sistemi günlük (aferesa ve resim veritabanı içinde) günlük yedeklemenin boyutu yaklaşık 360 KB. düştü şimdi ı-si olmak önbellek ve ben var 4 temel dil Forumu. üyelerinin seçim yapabilirsiniz sadece Engelli endişeyle 2 şeyler bekliyoruz. Sürüm 3 hosting alanı en kısa sürede önbellek ve fiziksel prokeite Değiştir sayfasında iyileşmiştir x zaman ben okoklirwthei sürüm 3ch ve ne zaman bu burada yükseltmek için foruma hız hareketi üyeleri ve forumun ziyaretçilere olacak iki katına ve bu yükseltme. ile EycharistwNektarios Zogkos üç kat, no doubt

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1