PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş güncellemeden sonra - hiçbir şey artık işleri

wowglider.de
12-04-11, 14:05
Merhaba,
Kullanım:
vBulletin 3.8.7
vBSEO 3.6.0 Gold
ve
bb 3.4 Beta

Ondan beri ı bb güncelledik, hiçbir şey artık çalışır. (bkz. resimler)
Imageshack Album - 2 adet fotoğraf (http://img163.imageshack.us/g/90349832.jpg/)

Bayraklar daha doğru olmayacak (ya da değil).

Ben her şeyi var ve tarih "product-vbenterprisetranslator.xml" ithal, küçük bir işim var?

Benim .htaccess dosyasını aşağıdaki gibi görünür:

RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.glider-forum\.de$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://wow.glider-forum.de/$1 [R=301,L]

#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

wowglider.de
12-04-11, 14:20
Ayrıca, Readme.html, komik "ara: $vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ yasam_suresi);" It's not.

Tamam, ben curl için kontrol (ama zaten doğru bir şekilde yapıldı.) Tüm kurulum adımları redid
additional .ini files parsed /etc/php5/apache2/conf.d/curl.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/gd.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysqli.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xcache.ini iconv için
Registered Stream Filters string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, convert.iconv.*, bzip2.*, zlib.*

Bayraklar gösterilmez. .. çeviri çalışma değil ... ne yapmalı?

kamilkurczak
12-04-11, 14:48
tamam, yükleme klasöründeki tüm vBET dosyaları tekrar güncellemek için lütfen:
- Vbenterprisetranslator_seo.php ana klasör içinde olmalıdır

ithal bir kez daha upload klasör dosya product.xml.

htaccess iyi görünüyor, reedit lütfen hmm vbseo özgün formu yayınlandı
ve tüm değişikliklerden sonra BB kontrol.

Hala çalışıyor değilse, PM admincp ve FTP detaylar bana gönderin ve bunu kontrol edecek

wowglider.de
12-04-11, 14:51
Zaten bu 3 kez yaptı. Eğer giriş göndereceğiz.

kamilkurczak
12-04-11, 22:47
Tamam bilgilerinizi bekliyorum.

wowglider.de
19-04-11, 17:08
ne kadar i beklemeniz gerekir? Sitemin deindexed, ive tüm bilgi göndermek!

Bu destek daha kötü ve daha kötü oluyor .... Cuma kadar sabit değildir, eğer benim Abonelik kaldıracaktır.

kamilkurczak
19-04-11, 21:32
Ben bir kez daha tüm BB dosyaları yükledi hala çalışıyor, ben sizin htaccess kontrol - her şey tamam ama hala çalışmıyor.
BB ile entegre vBSEO dosyaları hala çalışmıyor.
Tüm dosyalar yapılandırmaları iyi görünüyor. Şimdi admincp yapılandırma kontrol etmek için, ama benim admincp detayları PM kullanamazsınız gerek admincp bir kez daha benim erişim bilgilerini kontrol edebilirsiniz?

ikincisi, vBSEO devre dışı bırakmak için denemek ve BB kullanmayı deneyin, belki de bir çatışma var.
Planör-forum.de dosyaları düzenlenemez, ok?
Bayraklar artık iyi bir çalışma. (Çok url'ler çeviri)

Bazen tüm metin kaybolur fark ettim ve bazen metin iyi tercüme edilir. Belki de google bağlantısı olan bir sorunu var.

wowglider.de
20-04-11, 11:42
şimdi onun çalışma ince, ben sizin gibi aynı şeyleri yaptım, ama onun şu an çalışıyor .. beta dosyaları kullanmak?

wowglider.de
20-04-11, 12:24
ama yine markalaşma kaldırmak olabilir?

kamilkurczak
20-04-11, 16:04
BB bilgi kaldırıldı.
Yani şimdi her şey yolunda olduğunu doğrulayabilirim?

wowglider.de
24-04-11, 10:15
Chorme -> her şey tamam.
Inet Explorer 9 -> bayrakları ile happend garip şeyler ... ama çeviri tamam. (Bazı yeniden yükledikten sonra iş gibi görünüyor .. birisi bu teyit edebilir?)
Firefox 4 - Tamam> her şeyi.

vBET
25-04-11, 21:26
Chorme -> her şey tamam.
Inet Explorer 9 -> bayrakları ile happend garip şeyler ... ama çeviri tamam. (Bazı yeniden yükledikten sonra iş gibi görünüyor .. birisi bu teyit edebilir?)
Firefox 4 - Tamam> her şeyi.

Sonra yeniden bayrakların Tamam o zaman ben bu IE tarafında önbellek sorunu oldu sanırım. IE hala önbelleğe alınmış eski bir olsaydı, biz son sürümde yeni bayrakları eklendi ve tüm bayraklar, gerçekten bir görüntü (forum için büyük optimizasyonu) olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle daha sonra (yanlış bağlantılar için yanlış bayraklar gibi, bazı bayrakların garip şeyler görebiliyordu ) çoğaltılmış veya buna benzer bir şey. ): Her şeyden sadece tarayıcı yeni görüntü sunucu alınmıştır çünkü artık gitti eski önbelleğe alınan dosya ile sorunu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1