PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Otomatik sayfaları vs google içerik yönergeleri tercüme

StarBuG
30-03-11, 20:20
---
YÖNETİCİ NOT: Bu mesaj otomatik olarak tercüme için Google içerik bildirimi hakkında yanlış bilgi içerir. Ayrıca bir bildirimde BB için geçerlidir yoktur. Ayrıntılar için buraya bakınız:
Mesajı oluşturuldu ve bir sürü yanlış bilgi Bu konuya dahil oldu Ne yazık ki tatil - düzeltme buraya dahil neden bu.
---

Merhaba

Ben sadece, Matt Cutts Google Panda güncellemeden bu yana cezalandırılır "otomatik üretilen içerik" kurallar içinde web sayfalarını çevirirken bu otomatik düşer söyledi bildirmek istedim.

Dolayısıyla, sadece bir uyarı olarak, site haritası içine tüm tercüme sayfaları ekleyerek yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslında tüm listesini otomatik tercüme dilleri üzerinden robots.txt google engellemek için düşünebilirsiniz.

İşte video: YouTube - Nasıl yerelleştirilmiş içerik işlemesi gerekir? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

Saygılar

StarBuG

norku
30-03-11, 21:49
Ayy ... Google daha sonra BB ne gibi olmadığını çok açık görünüyor. Neden Google hala index sayfaları rağmen otomatik tercüme yok? Mantıklı değil.

StarBuG
30-03-11, 22:16
Çünkü sayfaları ziyaret ettiğinde otomatik tercüme olduğunu bilmiyor.
Bu veritabanında saklanır ve kendi paletli kendi API ile hizmet değildir.

BB Ancak insanların çoğu bunu kullanmayı deneyin anlamda ne tamamen iyi.

Farklı dilleri konuşan insanların, içeriği anlamak için yardımcı bir çeviri özelliğidir.
Ancak sayfa içeriğini çarpmak için bir yol değildir.
Yolu, Google bu kadar düşük kaliteli "otomatik üretilen içerik" görmek ve er ya da geç bunun için web sitenizin cezalandırmak olacağını kullanırsanız.

norku
31-03-11, 08:48
Teşekkür ederiz.

Kamil,

Ben sadece lütfen teyit edebilir ki benim forum üzerinde çalışan BB tutmak istiyorum ama Google aşağıdakileri yapmanız gerektiğini otomatik tercüme sayfaları görmek istemiyorsanız:

1. Enter 'Disallow: / forum / xx / xx, benim forumda yabancı dil (ler) gösterir robots.txt içine

2. Bu mesajda site haritası entegrasyon adımları Ters:

3. Yeniden oluşturmak ve yeniden gönderin Site haritası.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
Evet. google botları sayfaları izin sayfalarınızın google tarafından endeksli değil.
Tabii ki aynı - site haritası tüm değişiklikleri ters sayfa endeksli değil.

Tabii zaten size yeni bir site haritası yeniden gerekir google tarafından endeksli sayfaları.
Michał Podbielski Eklendi:
Görüyorsunuz, tercüme herhangi bir içeriği engellemek zorunda değilsiniz:

norku
31-03-11, 13:15
Kamil teşekkür ederiz. Google, bu şekilde oluşturulan içerik gibi olmadığını gerçek bir utanç olduğunu düşünüyorum. BB harika bir fikir olduğunu ve hatta kısa bir süre içinde tam olarak çalışma vardı benim istatistikler bir gelişme gördüm çünkü onlar Forumlar için bir istisna yapmak gerektiğini düşünüyorum. Yabancı dil konuşanlar kendi dillerinde bir forum katılabilir - hala orada tabii ki elbette nedeniyle BB gerçekten akıllı parçası olsa tüm kayıp değil.

tavenger5
31-03-11, 14:00
Hrm, google sonunda sadece bu tercüme sayfaları damla oluyor? Eğer bu gerçekleşirse, anadil sayfalarının sıralamasını etkileyecek acaba?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
Hrm, google sonunda sadece bu tercüme sayfaları damla oluyor? Eğer bu gerçekleşirse, anadil sayfalarının sıralamasını etkileyecek acaba?

Google şimdi BB sayfalarında görünür yapın: Blog sayfamda tartışma bakın.

Ben şahsen bu sayfalarda spamlı olduğunu Düşünmeyin, meşru bir amacı var ...
Lost in Translation: Google Algo Güncelleştirme 06-04-2010 | SEOforums.org SEO Blog (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
Merhaba

Ben sadece, Matt Cutts Google Panda güncellemeden bu yana cezalandırılır "otomatik üretilen içerik" kurallar içinde web sayfalarını çevirirken bu otomatik düşer söyledi bildirmek istedim.

...

İşte video: YouTube - Nasıl yerelleştirilmiş içerik işlemesi gerekir? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

Bu doğru değildir. Video bir kez daha bakınız. Sayfa tamamen insanlar için okunabilir değil, otomatik olarak oluşturulan içerik yönergeleri uygulamak CAN ve sonra o yanlış bir izlenim anlatan olduğunu söyledi. Yani gerçekten Google robotları, otomatik olarak oluşturulan içerik gibi sayfaları dikkate almak mümkün değildir ve bu sadece yapılabilir insan ve çeviri bile haftada ancak sadece çevrilen sayfalarda kendisi üzerinde film açıklanan ne olduğunu çok iyi, çünkü tamamen çöktü URL nasıl bağlamda bakmak gerekir.

Ayrıca ben ne düşme Google'ın otomatik içerik yönergeleri oluşturulan CAN otomatik çeviriler hakkında Matt Cutts BB için GEÇERLİ DEĞİLDİR söyledi, tüm kullanıcılar sakin için istiyorum. Çünkü:
1. Matt tüm içeriği basit çevirisi bahsediyoruz olduğunu açıkça söylüyor, ve BB, tüm içeriği çevirir yok - BB çeviri olarak işaretli ise kullanıcı adları ve diğer alanlarda kaydeder.
2. BB otomatik çeviri ile ilgili değil, herkes aynı iş parçacığı kendi dilinde yazmak çok dilli toplulukların desteklenmesi ile ilgili değildir. Böylece bir kez daha tüm sayfayı sadece basit bir çeviri değil, ve, otomatik çeviri ile ilgili değil, çok dilli toplulukların ilgili değildir.
3. Google kendini çok iyi kalite ve Matt açıkça söylediği gibi bu çeviriler bu gerçekten insan okunabilir değil sadece, otomatik olarak oluşturulan içerik olarak tedavi edilebilir CAN Çeviriler kendisi tarafından yapılır.

Böylece kullanıcılar artık daha iyi hissediyorum:) önlemek ve kötü duygular sadece başlıkları bütün konuları okuyarak olmayanlar bu korkutuyorsun Ben bu konunun başlığını değiştirmek. Yazarın tam saygı ile konu çok kötü bir şey doğru değildir inanıyoruz varsayar çünkü biz, sadece yanlış anlamalara meydan vermemek için bu yapıyorsun. OK yazar için bir umut:)

vBET
07-04-11, 14:47
Teşekkür ederiz.

Kamil,

Ben sadece lütfen teyit edebilir ki benim forum üzerinde çalışan BB tutmak istiyorum ama Google aşağıdakileri yapmanız gerektiğini otomatik tercüme sayfaları görmek istemiyorsanız:

1. Enter 'Disallow: / forum / xx / xx, benim forumda yabancı dil (ler) gösterir robots.txt içine

2. Bu mesajda site haritası entegrasyon adımları Ters:

3. Yeniden oluşturmak ve yeniden gönderin Site haritası.

Herhangi bir tercüme içeriği engellemek için! Filmi tekrar bakın bütün bu film, içerik çevirdik, bu nedenle içerik tercüme URL adının nasıl hakkında Google için mükemmel para cezası!

Otomatik olarak tercüme içeriği hakkında not BB için geçerli değildir ve aynı zamanda, içerik çoğaltılması ("o" değil CAN, bu BB için geçerli değildir CAN) doğru değildir olarak yanlış bilgi yazmak StarBuG - bkz. Benim daha önceki yazılan.

vBET
07-04-11, 14:52
Kamil teşekkür ederiz. Google, bu şekilde oluşturulan içerik gibi olmadığını gerçek bir utanç olduğunu düşünüyorum. BB harika bir fikir olduğunu ve hatta kısa bir süre içinde tam olarak çalışma vardı benim istatistikler bir gelişme gördüm çünkü onlar Forumlar için bir istisna yapmak gerektiğini düşünüyorum. Yabancı dil konuşanlar kendi dillerinde bir forum katılabilir - hala orada tabii ki elbette nedeniyle BB gerçekten akıllı parçası olsa tüm kayıp değil.

Bu, Google gibi içerik gibi olmadığı doğru değildir. Bu StarBuG buraya koymak yanlış bilgi nedeniyle yanlış anlama. Lütfen film dikkatlice bakmak ve duymak. Burada daha tarif var:

vBET
07-04-11, 15:05
Google şimdi BB sayfalarında görünür yapın: Blog sayfamda tartışma bakın.

Ben şahsen bu sayfalarda spamlı olduğunu Düşünmeyin, meşru bir amacı var ...
Lost in Translation: Google Algo Güncelleştirme 06-04-2010 | SEOforums.org SEO Blog (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

Blogunuza okudum. Gördüğünüz gibi son gün bilgi reaksiyondur. Bence bu çeviriler ilgili olmadığını lütfen unutmayınız. Ben sadece kontrol edilmeli ve özellikle de forum Diğer dillerde endeksli olduğunu görüyoruz site: SEO Forum + SEO Blog SEO ve Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Çevrilen sayfalarda endeksli olduğunu görüyoruz, çünkü ben sadece Google Analytics tarafında bile belki bazı geçici bir sorun olduğunu varsayalım, ama kesin BB ile ilgili değil. Şimdi ne olacak ne anlatabilir?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
mate - Im eklentisi büyük bir hayranıyım ve ben, google bu onun otomatik tercüme Spam durumda yapılan.

Benim blog yazısı (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/) bir göz atın - sahip olduğunu söyledi.

BB otomatik tercüme sayfaları dizin dostum dışarı atıldıklarını var.

Benim önerim: farklı bir API kullanmak veya en azından seçeneği sunar. TERCÜME yeterince iyiyse google sayfalarını tercüme oto olduğu tespit edebilen bir yolu yoktur.

Çok iyi İspanyolca çalışma gibi bazı dillerde, bazı Yüklü.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
Blogunuza okudum. Gördüğünüz gibi son gün bilgi reaksiyondur. Bence bu çeviriler ilgili olmadığını lütfen unutmayınız. Ben sadece kontrol edilmeli ve özellikle de forum Diğer dillerde endeksli olduğunu görüyoruz site: SEO Forum + SEO Blog SEO ve Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Çevrilen sayfalarda endeksli olduğunu görüyoruz, çünkü ben sadece Google Analytics tarafında bile belki bazı geçici bir sorun olduğunu varsayalım, ama kesin BB ile ilgili değil. Şimdi ne olacak ne anlatabilir?

sayfaları hala endeksli, ancak herhangi bir arama yapmak için görünmüyor.

% 100 DEĞİL geçici GA sorunu olmayan tercüme (yani normal) sayfaları herhangi bir arama hacmi kaybetmedik.

(Neredeyse) BB sayfalara giden arama hacmi% 100 durdu.

Beni yanlış anlamayın burada sizin tarafınızda Im% 100, sorunu, google değildir.

Ayrıca - BB eklentisi hata veya kırık olduğunu söyleyerek değilim hala çok iyi çalışıyor ve büyük bir eklentidir. Ancak Google, otomatik olarak bu sayfalarda tedavi olduğunu açıkladı ve herhangi bir arama hacmi gibi gönderme değildir.

Ben ve birkaç gün zaman benim blog güncelleyebilirsiniz.

6 yıl boyunca sizin için bazı kimlik bilgileri: Im profesyonel bir SEO, konferanslarda düzenli olarak konuşan - Ben, "yarım bilgilerin" veya google işleri nasıl bir yanlış anlama ile konuşurken birisi değilim.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
İşte güncellenen trafik istatistikleri.

Burada @ hilinebuilders güncelleştirilmiş bir grafiktir. Ayrıca aynı görülen ... Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3

Bilginize: google translate API kullanan wordpress wp-robot tarafından desteklenmektedir siteler de var. Ayrıca aynı anda vurdu ve onların trafik% 100 kayıp olmuştur.

norku
08-04-11, 16:20
Yeni bilgi ahbap için teşekkürler. Mart 30 benim tercüme sayfaları bloke etti ve sonra, daha sonra bu yüzden BB şimdi bir hafta boyunca tekrar normal çalışan yaşadım değişiklikleri birkaç gün ters karar verdi. Ben sadece benim açılış sayfaları ve sayfa kontrol ve BB oluşturulan içerik için aktivite önemli bir düşüş görebilirsiniz. Şeyler burada normal görünüyor ama istatistikleri izleyeceğim ve BB sayfaları bırakılan görürseniz ben burada sonrası edeceğiz.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
Yeni bilgi ahbap için teşekkürler. Mart 30 benim tercüme sayfaları bloke etti ve sonra, daha sonra bu yüzden BB şimdi bir hafta boyunca tekrar normal çalışan yaşadım değişiklikleri birkaç gün ters karar verdi. Ben sadece benim açılış sayfaları ve sayfa kontrol ve BB oluşturulan içerik için aktivite önemli bir düşüş görebilirsiniz. Şeyler burada normal görünüyor ama istatistikleri izleyeceğim ve BB sayfaları bırakılan görürseniz ben burada sonrası edeceğiz.

onun değil, kendi açılış sayfalarını, yani trafik google bu sayfaları göndermek, görünmelidir faaliyet (yani sayfa görünümleri).

faaliyet mükemmel, BB eklentisi mükemmel, sorun google (eklenti değeri benim için büyük bir bölümünü) oluşturur sayfalara trafik gönderme değildir

norku
08-04-11, 17:19
Dediğim gibi, ben açılış sayfaları kontrol ve anlamlı bir fark görüyoruz. Benimki küçük bir platform olduğunu ve sadece bir kaç hafta BB kullanarak oldum ama sonuç şu anda bir düşüş göstermiyor.

Düzenleme: Ben burada resim yükleyemezsiniz ancak burada grafik arıyorum (sizin gibi filtreli) ve istikrarlı bir tırmanış gösteriyor. Belki de bir sonraki güncelleme düşüş göreceğiz ama şu an için kesinlikle hiçbir probs.

vBET
09-04-11, 19:54
mate - Im eklentisi büyük bir hayranıyım ve ben, google bu onun otomatik tercüme Spam durumda yapılan.

Benim blog yazısı (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/) bir göz atın - sahip olduğunu söyledi.

BB otomatik tercüme sayfaları dizin dostum dışarı atıldıklarını var.

Benim önerim: farklı bir API kullanmak veya en azından seçeneği sunar. TERCÜME yeterince iyiyse google sayfalarını tercüme oto olduğu tespit edebilen bir yolu yoktur.

Çok iyi İspanyolca çalışma gibi bazı dillerde, bazı Yüklü.

Zaten blogu okumaya yazdığı gibi:) Ve googe dizine BB tarafından çevrilen sayfalarda gördüğünüz sana yazdı. Kendinize bakın sadece google sorgu yazmak:
site:http://seoforums.org/de/
Dolayısıyla, bu endeks boot değildir, ya da belki ben ne demek istiyorsun anlamıyorum ...

vBET
09-04-11, 20:21
sayfaları hala endeksli, ancak herhangi bir arama yapmak için görünmüyor.

Bu doğru değildir. Ben sadece Google için bu sorguyu göndermek:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
Sonuç olarak sadece biridir ve BB tarafından tercüme sayfası sitesi.

% 100 DEĞİL geçici GA sorunu olmayan tercüme (yani normal) sayfaları herhangi bir arama hacmi kaybetmedik.

(Neredeyse) BB sayfalara giden arama hacmi% 100 durdu.

Beni yanlış anlamayın burada sizin tarafınızda Im% 100, sorunu, google değildir.

BB gibi sevindim:) Bu, kimin hangi tarafta değildir. Biz sadece, kullanıcılar için önemli olabilir herhangi bir bilgi kontrol etmelisiniz. Özellikle bu gibi çok önemli bir bilgi. Yani biz sadece, kullanılabilirlik hakkında BB kullanıcıların yanlış bir izlenim verebilir herhangi bir açıklama düzeltmek için var.

Bunu tercüme sayfaları dizin kaldırıldığından emin doğrudur kontrol neden budur. Ve şimdi bu arayarak ulaşmak mümkün değildir. Kontrol. Ve standında durumlarda sonuçlar iyidir sayfaların dizine arayarak ulaşılabilir olduğu anlamına gelir.

Unutmayın ki tercüme sayfaları için trafik düşükse o aramalarından trafik için çok önemlidir Google anasayfası, pozisyonları karşılaştırmak için iyi olabilir. Belki Google değişiklikler nedeniyle bazı sayfaların endeksi aşağı wend. Bu geçici veya daha uzun olabilir. Söylemek zor.

Ayrıca - BB eklentisi hata veya kırık olduğunu söyleyerek değilim hala çok iyi çalışıyor ve büyük bir eklentidir. Ancak Google, otomatik olarak bu sayfalarda tedavi olduğunu açıkladı ve herhangi bir arama hacmi gibi gönderme değildir.

Ben ve birkaç gün zaman benim blog güncelleyebilirsiniz.

Not için teşekkür ederiz. Tabii ki biz de bu tür bilgileri analiz BB hatası ya da değil kontrol etmek zorunda. Bu kullanıcılar için müthiş bir ürün temin etmek ve kullanıcıların biri olarak ciddiye tedavi ve BB potansiyel hata taraftan da her şeyi kontrol mutluyuz umuyoruz.

Biz güncelleme beklemek.

6 yıl boyunca sizin için bazı kimlik bilgileri: Im profesyonel bir SEO, konferanslarda düzenli olarak konuşan - Ben, "yarım bilgilerin" veya google işleri nasıl bir yanlış anlama ile konuşurken birisi değilim.

Biz sizin hakkınızda ne yazıyoruz bilmiyorum öneririz. Gerçekten çok üzgünüm, böyle bir izlenim aldı. Bu konuda bildiğiniz düşünseniz bile bu da bütün bizim toplum için, çünkü biz, bütün önemli bilgileri içermesi ZORUNLU bu nedenle bu özel tartışma ancak kamu kurulu olduğunu lütfen unutmayınız. Yani, biz bu konuyu anlamak için, tüm kullanıcılar hakkında bakım sırf sizin için bazı belirgin bir bilgi görürseniz:) sizin için OK Umut - personelimiz ile özel bir görüşme geçmek değilse:)

vBET
09-04-11, 20:37
İşte güncellenen trafik istatistikleri.

Burada @ hilinebuilders güncelleştirilmiş bir grafiktir. Ayrıca aynı görülen ... Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3

Bilginize: google translate API kullanan wordpress wp-robot tarafından desteklenmektedir siteler de var. Ayrıca aynı anda vurdu ve onların trafik% 100 kayıp olmuştur.

Aptal bir soru tür analitik bu filtreler koyabilirsiniz? Ben sadece hızlı bir kontrol ve bulamadık görünümlü için güvenli bir süre istiyorum bu yüzden zaten biliyorsunuz:)

Biz onu ve onu kontrol etmek. Bu birey olmak gibi bazı forumlarda bu tür eğilimleri bazı görmezler. Şu anda biz, sebebi ne olduğunu belirlemek mümkün değildir. Robots.txt tüm çevrilen sayfalarda engellemeyin yaptığı emin olun böyle bir sorunu var enyone just in case

MOGmartin
11-04-11, 11:57
Aptal bir soru tür analitik bu filtreler koyabilirsiniz?

no probs michal,

onun için: İÇERİĞİ -> En İyi Açılış sayfaları
FİLTRE: Bu dize içeren sayfalar:

Son istatistikleri ile resim Güncelleme ve raporun sol sütunda görebilirsiniz:

Twitpic - Twitter (http://twitpic.com/4jl0oo) fotoğraf ve videoları paylaşın

robots.txt çevrilmiş tüm sayfaları engellemeyin yaptığı emin olun

Bilginize - Ben herhangi bir şekilde trafiğini engellemek değildi;)

SADECE DEVLET RE İÇİN:
BB eklentisi kırık olduğuna inanıyoruz. Hala onun gibi reklamı ne TAM - insanlar hala tercüme sayfaları% 100 kullanabilirsiniz.

SADECE sorunu google bu tercüme sayfalara trafik göndermeyi durdurdu. Gibi lanet sert kaplama bir tercüme sayfası, ben onun iyi bir çeviri yahoo tercüme API dahil önerdi.

Ben iyi para google dizin süzmek için bu çok daha zor olacağına bahse girerim.

SADECE DA DEVLET RE İÇİN:
ZIMNÎ DE-ENDEKSLİ ARE demiyorum .... Onlar sadece onlar için kullanılan arama sonuçlarında iade edilmez.

tavenger5
11-04-11, 15:46
Bazı bilgiler MOGmartin sağlayan için teşekkür ederiz. Ben de BB çevrilen sayfalarda bir düşüş görüyorum, ama senin gibi yaklaşık olarak önemli değildir. Aradaki fark, önceki hafta% 25 civarındadır. (26 Mart - 1 Nisan - 2 Nisan - 8 Nisan)

vBET
12-04-11, 12:54
Sana üzerinden detaylı bilgi önümüzdeki serveral günlerde PM gönderebilirsiniz ...

Bu makalede bakınız:
technospot.net / bloglar / strateji-kaldır-makine tercüme-sayfa googles-index /

Bu noktada lisans görmek mümkün değil - en kısa sürede PM lisans ayrıntıları lütfen. Kullanıcı lisanslı değilse, o zaman BB sürümü ödemiş yok. Lisans bilgileri gönderiniz.

- Yine insan tarafından anlaşılmamıştır olabilir zayıf otomatik çevirileri devre dışı bırakmak için tavsiye edilir. Bağlantı hakkında.

Biz otomatik çeviriler endeksli almak için izin vermez. Otomatik çeviriler her zaman mantıklı ve potansiyel spam olarak görülebilir. Daha da önemlisi, çok dilli bir web sitesi yapma noktasında çeşitli dillerde değerli içerik sunarak daha geniş bir kitleye ulaşmak. Kullanıcılar otomatik bir çeviri anlamıyorum veya onlara suni düşünürse, onlara bu tür bir içerik sunmak için size gerçekten isteyip istemediğinizi kendinize sormanız gereken.
Google çeviriler çok iyi ve okunabilir bir insan, bu yüzden bu ile hiçbir sorunu yoktur. Peki bunu açıklığa kavuşturmak için insan tarafından anlaşılmamıştır olabilir SADECE çeviriler devre dışı bırakmak için önerir. Biz, farklı dil ve çeviriler yazma insanların gerçekten iyi bir destek sağlıyor. Yani bu BB tarafından sağlanan Google çeviriler hakkında DEĞİLDİR.

Ben panik içinde ve Google tabloların ayrıntılı okumadan biz burada çok yanlış anlaşılmalar olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden açık olun:
1. Çeviriler Google için OK
2. Google insan değil okunabilir zayıf otomatik çevirileri sevmiyorum
3. Hatta zayıf otomatik çevirileri olması yasak değildir, ancak tavsiye edilmez.
4. Yüksek değeri otomatik çevirileri Google için OK
5. BB çok iyi kalite ve insan okunabilir Google çeviriler sağlar

vBET
12-04-11, 13:15
no probs michal,

onun için: İÇERİĞİ -> En İyi Açılış sayfaları
FİLTRE: Bu dize içeren sayfalar:

...

SADECE DA DEVLET RE İÇİN:
ZIMNÎ DE-ENDEKSLİ ARE demiyorum .... Onlar sadece onlar için kullanılan arama sonuçlarında iade edilmez.

Sayesinde onunla oynamak ve bazı forumları kontrol edecek.

Ben burada size göstermek gibi yeniden durumu hakkında Google arama sonuçları sayfasında döner. Dizin konumu değişiklikler nedeniyle daha az girdileri arıyor olabilir düşünüyorum, ama kesin sayfalarınızı indeks hala ve arama sonuçlarında iade edilir.

Biz kendi bazı incelemeler yapmak - Google indeksine forum durum hakkında daha fazla şey öğrenmek, aynı zamanda gelecekteki giriş takdir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations