PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: vBET2.4.3 görüntüler boş sayfa

POL_ED
29-01-11, 00:39
Herkes için yeni bir forum olarak.Ben sorunu tanımlayabilir bilgi aldık. Lehçe.VBET 2.4.3 vbulletin.org/forum/showthread.php--dan özgür yüklü? t = 232456 = 25na ve sayfa vB 4.1.0 Gr.Ne yazık ki, boş bir sayfa... herhangi bir dil (bayrak simgesi) görüntüler seçtiğinizde mandrivalinux. euPrzeprowadziłem sınav wyłączyłem ve tüm yüklü mods ve durum değişmedi. Hala herhangi bir dil seçerseniz, boş bir sayfa görüntüler.Test için bir forum vB 4.1.0 ile yüklü başka bir sunucu ve burada Gr her þey inþaat her ikisi de sunucularıdır poprawnie.mageiaforum.euNa .htaccess aynı.Ben nerede hata aramaya bilmiyorum.Çeviriler ile çeviri çalışmasını sağlayacak şekilde düzeltmek için?

kamilkurczak
31-01-11, 10:09
sen-si olmak a boş sayfa, cześćJeżeli, bu iki mesaj lütfen okuyun: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html#post7orazhttp :// www.vbenterprisetranslator.com/ forum/troubleshooting/6-faq.html#post8

POL_ED
31-01-11, 14:24
Merhaba, teşekkür ederim. SSS bölümüne göre her şeyi kontrol ettim sanıyordum.Curl eksikliği göz ardı. Bu % 100 kesinlik yoktu.CURL yükledikten sonra
root@www:~# dpkg -l|grep curl
ii gnupg-curl 1.4.10-2ubuntu1 GNU privacy guard - a free PGP replacement (
ii libcurl3 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (OpenSS
ii libcurl3-gnutls 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (GnuTLS
ii php5-curl 5.3.2-1ubuntu4.7 CURL module for php5
ii python-pycurl 7.19.0-3 Python bindings to libcurl
root@www:~#
Her şey çalışıyor.Kural: onay emin olmak istiyorsanız, her zamanki gibi samPotwierdza.Bir kez daha teşekkür ederim.

kamilkurczak
31-01-11, 14:37
Sorun değil. İyi şanslar:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1