PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Kullanıcı profilini CP seçeneği güncelleme lang ayarları doesnt

tsak76
24-11-10, 19:06
Lang seçmek için Kullanıcı Kp seçeneği bile doesnt iş. sadece değişen tıklayarak bayrak, ben örneğin yunan seçilen ve bunu değiştirmek doesnt i benim forumda ilk ben burada çalıştığını fark ettim ve aynı

mateuszr
25-11-10, 10:16
Merhaba,

Bu seçeneğin açıklaması bakmak:

Hangi dilden Mesajınızı yazılı olacaktır. Forum otomatik olarak diğer kullanıcıların dillerde Mesajınızı çevirecektir. Ayrıca, diğer dillerde varsayılan dil mesajlar tercüme edecek.
Bu tanıma kısıtlayabilir, forum otomatik olarak dil algılar, ANCAK bir yönetici seçeneği vardır - anlamına gelir, [lang] Mesajları etiketi gerek yok
AdminCP -> BB -> Google> Google Dil Detectionyou'll orada detaylı bir desciption bulmak, nasıl çalışıyor.

AdminCP Başka bir seçenek daha var:

AdminCP -> BB -> Diğer -> Kullanıcı dili Yönlendir
otomatik olarak varsayılan tarayıcı dili sizi yönlendirecektir. Burada bu seçeneği devre dışı bırakılır, çünkü bizim forum üzerinde çalışmaz.

Konuda Sorun Giderme bölümüne taşındı

tsak76
25-11-10, 22:43
Şimdi testi

tsak76
25-11-10, 22:45
benim ayarları burada Yunanca ama ingilizce iletilerini görebilirsiniz

mateuszr
26-11-10, 09:40
Evet, bunu doğru görüyorum, neden? Benim ilk cevap Yanıtım:) Ya da belki başka bir şey bahsediyoruz ...
Sadece AdminCP seçenek otomatik yeniden yönlendirme veya üst bayrakları elle onu tercih olarak ayarlanmış durumda, Yunan göreceksiniz.

tsak76
26-11-10, 19:02
plz i belki de bir ekran görüntüsü göndermek ayarlamak için tam olarak ne söyle. i bu lang içine yönlendirmek için Kimliğim lang seçer kullanıcı istiyorum. Tescil kullanıcıları teşekkürler bayrakları izin yok

mateuszr
09-12-10, 08:33
AdminCP -> BB -> Diğer -> Kullanıcı dili Yönlendir
Kullanıcıları, tarayıcının varsayılan dil ve bu ayar yönlendirebilirsiniz bu seçeneği sayesinde çeviri amaçlar için kullanılan 'Kimliğim' ayarı (Zaten benim ilk tepki olarak tarif ettik) BAĞIMSIZ.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1