PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Reddedildi Sıralama Bayraklar

Cybershaolin
21-11-09, 04:50
Orada bize, biz onlara AdminCP görünmesini istediğiniz şekilde bayrakları sıralamak için izin için bir yol olabilir, ben bir seçenek olarak demek?

vBET
21-11-09, 19:11
Ben bunun mümkün olduğunu düşünüyorum. Nerede bayrakları görüntülenen her yerde (menü, açılan bayraklar, kayıt formu) dahil edilmelidir?

Cybershaolin
21-11-09, 20:37
Evet, her yerde süper olurdu. :)

vBET
21-11-09, 21:28
Tamam, o olacak:)

Cybershaolin
26-01-10, 17:23
3.3.1 'de bu seçeneği nerede? Ben size söylediği gibi dahil olacağını tahmin böylece Kasım ayında istendi.

vBET
27-01-10, 23:52
Merhaba. Hayır, henüz dahil değildir. Üzgünüz planlı ve 3.3.1 sadece hata düzeltme sürümü oldu 3.3.0 sürümü daha hızlı yapılabilir.

Resmi sürüm sıralama bayrakları kadar bu çözüm kullanabilirsiniz:
1. / Vbenterprisetranslator_functions_lang.php Aç /
2. Bul:

$vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');

3. Çiftleri sırasını değiştirme.

Bir kez daha özür henüz dahil olmadığı:)

Cybershaolin
28-01-10, 01:56
OH, görüyorum. Tamam. Zaten, geçici bir çözüm için teşekkürler.

vBET
05-12-10, 17:54
Ben performans sorunları hakkında merak sıralama her zaman etkili değildir. Biz sadece kod değişime var. Kodunu değiştirmek için güzel olduğunu biliyoruz, ama çok daha iyi performans için ve pek kullanıcılar gerçekten Admin CP kendi bayrakları sıralamak için ihtiyaç duyduğu gibi görünüyor.

"Göz" haline tekrar durumunu değiştirir. Bir başkası da yapılandırılabilir olması ihtiyacı varsa burada oyunuzu verin. Bu gerçekten gerekli ise bunu destekleyecektir. Daha fazla kullanıcı için gerekli değilse, biz hızlı bir düzeltme çözüm kalacaktır. Eğer Cybershaolin Tamam mı?

vBET
14-12-10, 23:28
Cevapsız ve başka sesler, bu nedenle şu anda bu talebi reddedilmiş sayılır ve sadece basit bir kod değişikliği olarak desteklenmektedir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1