PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş "Misafir dosya önbelleği" döngü sorunu etkinleştirdiğinizde Yönlendirme

cesarica
16-11-10, 01:59
Gördü Başlık, ancak bu tavsiyeleri bizim için çalışmıyor.

Biz tüm talimatları (/ do-not-upload/readme.html) ve biz izlediyseniz
sayısı 4 (FORUM_ROOT / vbseo / / functions_vbseo_createurl.php içerir) dışındaki tüm
ama biz bunu yapmazsak iyi özel nedenleri var. Ayrıca, tercüme URL yeniden yönlendirme döngüsü etkileyecek fark var bu yüzden gerçek sorunu bulmak gerekir.

Biz göre bizim htaccess dosyasında gerekli tüm şeyleri yaptık
talimatları ve "konuk dosyasını etkinleştirmek büyük bir çalışma değil
cache "(" konuk dosya önbelleği "devre dışı bırakılır, her şey gayet iyi çalışıyor).
Biz vBSEO 3.5.2 (son) kullanın.

mateuszr
16-11-10, 13:14
"Functions_vbseo_createurl.php" entegre etmek istemiyorum gerçekten güçlü bir nedeni olmalı, ama biz bilmiyoruz kadar, biz sizin için bir şey yapmak değildir - bu değişikliği vBSEO bütün prosedürün bir parçası entegrasyonu.
Bu durumda çeviriler düzgün çalışması vBSEO devre dışı bırakmak ve konuk önbelleğini etkinleştirmek için çalışın, daha sonra bir işaret vermek.

cesarica
17-11-10, 03:57
Biz iki test vardı:

A)
-OFF: vBSEO
-ON: BB dosya önbellek
-OFF: functions_vbseo_createurl.php (entegrasyon)
DOSYA CACHE LOOP REDIRECT OLMADAN BÜYÜK İŞLER

B)
-ON: vBSEO
-ON: BB dosya önbellek
-ON: functions_vbseo_createurl.php (entegrasyon)
DOSYA CACHE LOOP REDIRECT NEDENLERİ

Örneğin, bazı iplik İngilizce konu varsa: / es/t1000/funny-pictures /: "komik resimler", altbilgi İspanya bayrağı aşağıdaki URL olacak
: / Es/t1000/funny-fotos / Ben bu bayrağı üzerine tıklayın ve İspanyolca tercüme etmek için geldiğinde, benim bağlantı URL olacak

Google tarayıcısı için, (/ es/t1000/funny-pictures /) = (/ es/t1000/funny-fotos /)
Google robotlar çok duyarlıdır ve URL sadece biri farklı sembol yatak endeksleme (belki bize ve bizim forum için özeldir, ama bunu kabul etmek zorunda) neden olduğunu bildiğimiz için, tüm URL'leri değiştirmek istemiyorum.

Biz bu büyük seçeneği etkinleştirmek için istiyoruz ve biz tercüme URL'ler olmadan bu çalışma yapmak emin. Yani, bizim forum bu çalışma (ve elbette bazı ekstra para kazanmak) yapmak istiyorsanız, burada forumda bize PM göndermek ve detaylar hakkında konuşmak bizim resmi e-posta vereceğim.

Çözüldü Siz bu konuya işaretleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim

mateuszr
18-11-10, 11:14
VBSEO Entegrasyon açıklamasına göre, dikkatlice kontrol edin, doğru vbseo_url.php değiştirmek misiniz?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1