PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Şablon Düzenlemeler

MicroHellas
09-11-10, 08:42
Merhaba,

PRO sürümü satın almadan önce ücretsiz bir sitem değerlendirmek için karar verdi:
travelexpert.gr / travel.php

Yani, ben bazı sorular var:
1 .- Şimdi "Seyahat Danışmanı" diyor benim düğme menüleri altında çizgi bayrakları ekleyebilir miyim?
2 .- Ben, kendi slongan Google isteği saygı, ancak bayrakları üst olacak altbilgi ekleyebilirsiniz?
3. - Ve son olarak ... 90 $ fiyat modülü marka ücretsiz sürümünü içerir?

Teşekkür ederim
Maria

kamilkurczak
09-11-10, 12:46
merhaba,
BB sayfa ücretsiz sürümü için bu talimat bulundu:
vB Enterprise Çevirmen - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=220886)

1.

Configurable place for flags - simply select in options where you want to have translation flags. NO MANUAL TEMPLATE MODIFICATION. Supported: Footer-Bottom, Footer-Top, Navbar-Bottom, Navbar-Top, Custom
- Possible custom place for flags - in such case just edit template which you want and add $vbenterprisetranslatorflags
- Configurable header for flags
- Flags generation base on templates - so if you need to customize for several styles simply edit hose templates: vbenterprisetranslator_flags_begin, vbenterprisetranslator_flag, vbenterprisetranslator_flags_end.

bu düğmeye altında bayrak koymak istiyorum, eğer öyleyse sadece BB menüsüne gidin ve Özel olarak bayrakları yer düzenlemek. Bundan sonra bu buton ile şablonun sadece $ vbenterprisetranslatorflags

3. 90 $ - 135 $ - BB kredi bağlantısını kaldırmak istiyorsanız, bu BB lisans maliyeti, ayrıca ek markalaşma ücretsiz bir lisans satın almak zorunda

vBET
09-11-10, 17:43
2. soru için cevap kaybetmiş olduğunu görürüz;)

Yani - Evet, başka bir yerde gogle logosu yerleştirebilirsiniz. BB yapılandırma Google görüntüyü kaldırmak ve Admin CP tarafından uygun bir şablon eklemek için yapmak için.

MicroHellas
09-11-10, 19:08
Siz de teşekkür ederiz. Ben hafta sonu boyunca alacağım.

Maria

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations