PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır vB4 kullanır Tablolar kayıt sırasında BB

StarBuG
08-11-10, 21:03
Selam

VBulletin 4.x serisi BB kayıt formunu seçti dil seçenekleri için tablolar kullanır.

vB4 tablo ücretsiz ve hata dışında bir dil seçeneği tek ayar adları tabloları kullanmak gerektiğini olmalıdır sol yerinde konumlandırılmış.

"Vbet_language_options" ben kendim değiştirebilirsiniz tanımlanan şablon veya kod parçası bulamıyorum.

VB4 üzerinde tablolar kullanmak değildir, bir düzeltme veriniz

Çok teşekkür ederim

StarBuG

vBET
09-11-10, 12:32
Selam

Aslında kayıt formu için varsayılan dil seçenekleri nesil funcition vbet_register_form_complete / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php includes / kodlanmış.

Uygun HTML yapıları kullanarak bir hata değildir. Aynı zamanda her şeyin yolunda olduğundan bir sorun değil. Ben istekleri bölümünde özelliği bu hareket.

Doğru iş için doğru aracı kullanmak için en iyi şey olduğunu lütfen unutmayınız. Biz sütunlarda dil seçenekleri mevcut ve bu tablolar için doğru araçtır. Yanlış hiçbir şey yoktur, bu iyidir.

Ayrıca vBulletin 4.x tablo olduğu doğru değil - bunu çok kullanır. Sadece Admin CP gidin ve şablonlar <tablo için bakın lütfen ...

Şu anda bu değişim talebi, ek bir değer verir değişiklik olarak reddedilir. Sahip olmak istiyorum nasıl özel önerileriniz varsa tekrar düşünün. Hala HTML yapıların uygun kullanımı bir hata olmadığını akılda tutmak lütfen:)

StarBuG
09-11-10, 13:45
% 99 kullanıcı önyüz tüm stil tabloları kullanarak değildir.
Sadece kayıt formunu BB parçası tabloları kullanarak.
vBulletins kaydı seçenekleri tüm CSS ile görüntülenir.

Bunun yanı sıra, yine de tek bir dil seçeneği sol tarafta görüntülenir olduğunu bir hata
sadece ayar başlığı olmalıdır.

Tabloları kaldırmayı düşünün yoksa en azından ekran sorunu gidermek
bir dil ayar adı altında sol tarafta görüntülenir başlandı.

- Wir haben die Antworten registrieren (http://www.patientenfragen.net/register.php) Bei Patientenfragen.net: Sorunun bir demo için buraya bakınız

Teşekkür ederim

StarBuG

vBET
09-11-10, 18:03
Bu amaçla bu gibi görüntülenir olduğunu lütfen unutmayınız. Çoğu kullanıcı 52 dilde ve 4 sütun göstermek için istiyorum, bu yüzden biz oraya uygun hale getirilmesi için tüm kullanılabilir alanı görüntülemek.

Her neyse biz sadece 2. sütunda yer olacaktır (diğer seçenekleri ve açıklamalar gibi) ve en azından biz bunu değiştirmek için nasıl ipuçları sağlayacaktır nasıl görüneceğini kontrol eder:)

StarBuG
09-11-10, 18:29
Teşekkür ederim.

Düzeltmek için bakıyorum.

P: Ben, forumlar ve bu gibi küçük bir şey beni çok rahatsız geliyor mükemmeliyetçi

kamilkurczak
10-11-10, 14:04
Merhaba starBug

Senin için bir ipucu var. <div Class="rightcol"> </ strong> Bizim tablo içine koymak gerekir

Ne yapmalıyım?
1. Bu dosyanın bir kopyasını forum root / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php:

2. Bu dosyada bul

function vbet_register_form_complete(&$customfields_profile, &$show) {
3. Bu fonksiyon bulabilirsiniz:

$vbet_language_options = '<table class="multifield group" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';
ile değiştirin:

$vbet_language_options = '<div class="rightcol"><table class="multifield group" style="width: 100%" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';

4. Bu fonksiyon bulabilirsiniz:

$vbet_language_options .= '</tr></table>';
ve ile değiştirin

$vbet_language_options .= '</tr></table></div>';

EDITED
şimdi iyi görünüyor, bu nedenle bir sonraki Relase yer olacak

Teşekkürler

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1