PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Henüz yapmadım kullanıcılar için varsayılan olarak Set varsayılan dil

Cybershaolin
17-11-09, 04:28
Burada # 16 sonrası mentionned:

Belki de, kullanıcıların bir varsayılan dil ayarlandığında emin olmak için başka bir seçenek var o forumda bir kullanıcı oturum açtığında bunu varsa tespit edecek bir seçenek olabilir? Varsayılan dil atanmış olmasına tespit edilir varsa, her zamanki gibi kullanıcı sürecinde günlük devam olurdu ama o değil yaptım gibi onu bunu tespit bulunuyor eğer, kendi profiline gitmek kullanıcının talep otomatik olarak onu orada getiren ve onu soran bir ileti var olabilir. o forumda başka bir yerde devam etmeden önce bir varsayılan dili seçin.

Tüm kullanıcılara varsayılan dil seçmiş, çünkü bu tüm mesajları forum (BBCode'lar dahil) tercüme olurdu emin olun. :)

Bu gerçekten büyük bir addon olurdu. :)

vBET
17-11-09, 13:21
Harika bir fikir:) kabul edildi.

Cybershaolin
18-11-09, 05:16
Harika, ben benim önerim böyle mutluyum. Aslında, hayata geçirilen bu, bu sizinle ilgili pek çok soru cevap önlemek olacaktır biraz geçmişte kendi sorulardan bazıları gibi "işe yaramaz" "neden hiçbir şey tercüme edilir" veya. : D

Bu, bir sonraki sürümü uygulanan olacak mı? 3.1.3? Ben zaten burada 3.1.3 çalışan ama henüz indirme alanında önerilen değil.

vBET
19-11-09, 23:58
Bitti - varsayılan dil seti ayarlamak için onu artırılması uygun mesaj, profil sayfası düzenlemek için yönlendirilir olmadan oturum açma kullanıcı sonra. Bu yapılandırılabilir (etkin / devre dışı). BB 3.1.3 dahil edilecektir

Cybershaolin
20-11-09, 02:29
Vay be, 3.1.3 almak için sabırsızlanıyorum! lol çok teşekkürler!

vBET
20-11-09, 11:48
3.1.3 Otomatik dil tanıma özelliği koymak planlıyoruz. Bundan sonra serbest bırakmak için hazır olacak. Tabii ki bazı başka parlak bir fikir müşterilerimize gelen planları değiştirilebilir. Biz gerçekten iyi bir ürün anahtarı olarak esneklik tercihim:)

Cybershaolin
21-11-09, 06:25
Anlıyorum. Bu sadece benim kendi sitesi ve beni gerçekten defaut dili hakkında bazı karışıklığı önlemek için yardımcı olacaktır yapmış istekleri resmen kesmek tanıtmak bekliyorum, vb ben gerçekten bu kısa sürede uygulamaya gerekir. 3.1.3 kullanılabilir yapmak ve gelecek sürüm için otomatik dil tanıma uygulamak mümkün mü? Bu özellik büyük tür, 3.2 ya da buna benzer bir şey gibi yükseltilmiş önemli bir yer olmalıdır?

Her neyse, bunu sormak için hiçbir maliyeti, ama mümkün olduğunca çabuk 3.1.3 almak için i gerçekten takdir olurdu, lütfen.

atakansonmez
21-11-09, 15:41
Bence de bu özellik çok iyi olur.Bu arada ben de lisans aldım umarım faydalı olur.

vBET
21-11-09, 19:07
Bu özellik büyük tür, 3.2 ya da buna benzer bir şey gibi yükseltilmiş önemli bir yer olmalıdır?

Bu kesinlikle doğru:)

Cybershaolin
04-12-09, 04:30
Tamam bu uygulama yapılır, ancak, yeni kullanıcılar için Kayıt Tamam ama bir kullanıcı uzun bir zamandan beri bir forum üyesi olduğunda, onunla birlikte bir sorun var:

Bu oturum ki bir şekilde bir kullanıcı, kendi dilini ayarlayabilirsiniz burada yaptığı varsayılan dil ayarları otomatik olarak yönlendirilir set vermedi iyi çalışır. O bilgi ve kullanıcı hala kendi dilini ayarlamak zorunda kalmazsınız gibi kaydedilir (anlamı, Dil değişmeyen) bir şey değişmez bile sorun! Yani, o set vermedi, eğer o bilgileri kaydeder sonra onun dilini ayarlamak gerektiğini kullanıcı belirten bir mesaj olmalıdır. Peki, ne demek kullanıcı dilini ayarlamak için zorlamak gerektiğini. Benim bakış var mı?

vBET
04-12-09, 13:14
Şu anda sadece sadece giriş yaptıktan sonra yeniden yönlendirir. Yani o bir sonraki giriş yaptıktan sonra tekrar yönlendirileceksiniz ayar değeri atlama birisi.

O dil kadar tekrar tekrar kullanıcı yönlendirmek için istiyorum. Bu yüzden onun yaptığı kadar tüm forum onun için bloke olur. Noktanız var mı?

Cybershaolin
05-12-09, 02:19
Evet, ama yerine sadece yönlendirme, o sayfaya uzaklaşmak için çalıştı, kullanıcı kendi dilini ayarlamak değilse bir hata mesajı (pop-up ya da ne şekilde olursa olsun) eklenebilir diliyoruz. Yani, emin o devam etmek için bu set gerektiğini açıkça görmek istiyorsunuz.

vBET
10-12-09, 21:31
Mesajı formu altında kırmızı harflerle şu anda eklenir olmadığını kontrol edin. Dili ayarlamak için "zorlama Brutal" eklenecektir.

Cybershaolin
11-12-09, 03:16
Ben kırmızı mesajı için biliyorum, ama onların dilini ayarlamak yoksa kullanıcıların hala bu önleyebilirsiniz. Zorlayarak acımasız eklenirse, bu çok iyidir. Eklemek için teşekkür ederiz.

Cybershaolin
11-12-09, 04:45
Iyi ya da bu çok karmaşık gerçek sürümü için hızlı bir düzeltme elde etmek mümkün olabilir mi?

vBET
11-12-09, 05:16
Bu yapılandırılabilir, basit talimatları vermek için çok fazla değişiklik var.

Cybershaolin
11-12-09, 05:43
Tamam, görüyorum. Problem yok. Söyle bana, Noel'den önce 3.3.0 serbest bırakmak için planlıyorsunuz?

vBET
11-12-09, 23:31
Hayır, bu yüzden Noel kadar hazır olmayacak dosya önbellek ve özelliği kullanıcılardan gelen istekleri de dahil olmak üzere 3.3.0 değişiklikleri çok şey planladık. En belki de Ocak ayında 3.3.0 yayınlayacak ancak belirli bir günde veremez.

3.3.0 sonra biz vBulletin 4 ile entegre edilecek 4.0.0 çalışmaya başlayacağız:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1