PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Konu başlıkları tercüme değildir

Simon Lloyd
06-10-10, 19:18
Merhaba, üzgünüm yeniden yazılan, ben sadece sorunu z pewnym wykresem burada sonrası lehçe kişi vardı Mesaj çevrilmiş ama post başlığı hala cilası, birisi lütfen bir göz sürebilir?

Saygılarımızla,
Simon

vBET
06-10-10, 23:28
Lütfen, iplik seçeneği düzenlemek için gitmek ileri gitmek ve langtitle bbocde başlık içinde kontrol. Değilse (lang gibi dil parametresini kullanın) ekleyin. Büyük bir olasılıkla bu.

BB (detaylar için BB Google seçeneklere bakın) mesaj opaquing yaparsanız böyle bir şey olmaz. Ama birisi lang bbcode elle opak mesajı, daha sonra BB birileri bu konuda özen ve herhangi bir değişiklik yapılmaz.

Söyle yardımcı oldu ve sorun çözüldü.

Simon Lloyd
07-10-10, 06:59
Ben dil etiketleri eklendi ve konu titile şimdi bu gibi görünüyor
bir grafik sorunu

EDIT: Özür dilerim i etiketleri bulunmayan i başlık düzenlenebilir önce nasıl bu otomatik olarak alabilirsiniz artık bu sorun z pewnym wykresem ve ok tercüme başlığı gibi etiketleri eklendi?

Saygılarımızla,
Simon

vBET
07-10-10, 07:56
Gibi yazdım - Admin CP BB için Google Seçenekler bakın. Orada nasıl otomatik olarak dil etiketi eklemek için bir strateji seçebilirsiniz. Biz güven lâyık, eşik tüm stratejilerin açıklamasını okumak ve sizin için en uygun olanı seçmek akıllıca olacaktır Güven Google kullanmanızı tavsiye ederim:) Tam açıklamasına parametre açıklaması - bu yüzden sadece bir yerde kötü yapılandırmak:)

Simon Lloyd
07-10-10, 08:12
Güven Kullanıcı seçti (yazılım önerildiği gibi), langtitle etiketi otomatik olarak eklenir olduğunu söyleyerek?

vBET
07-10-10, 08:55
Ne zaman alır (- yanıt bekleyin isteği göndermek), hakkında görüşlerinizi Google sormayın çünkü Güven kullanıcı performans için en iyisidir.

Yine de kullanıcı dostu tarafında güven Google stratejisi kullanmak en iyisidir. Tüm kullanıcılara varsayılan dil olabilir, ya da bazen kullanıcıların ayarlayın, aynı zamanda forum dil bilmek ve forum dilde yazmak çünkü - bu durumda BB kullanıcı varsayılan dil dil noktada opak. Böylece kullanıcı kendi varsayılan dil olarak nedeni, İngilizce olarak yazılan, ancak Fransızca olarak işaretlenmiş.

Seçeneği güven kullanıcı kullanmak istiyorsanız şiddetle kullanıcının kendi varsayılan dilini ayarlamak için zorlamak için tavsiye ederiz. Bunu çok kolay yapabilirsiniz BB yapılandırılabilir. Kullanıcı kendi varsayılan dil set vermedi Yani eğer BB kullanıcı profil sayfası yönlendirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar için bu çok kullanışlı olabilir, ancak kullanıcı varsayılan dil ayarlandıktan sonra yönlendirme duracaktır. Hatta parametre seti kadar (onun varsayılan dil ayarlandığında kadar kullanıcı forumda herhangi bir şey yapmak için hiçbir) tekrar tekrar sadece sadece giriş yaptıktan sonra kullanıcılar yönlendirmek, ya da istediğiniz seçebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi BB yüksek yapılandırılabilir ve farklı senaryolar için hazırlanmıştır. Kullanmak istediğiniz strateji seçimdir:)

Simon Lloyd
07-10-10, 10:11
Michal, yanıt için teşekkürler, ben zaten "Kuvvet kullanıcı .." ayarlanır ve i başlığını neden tercüme olmamalıdır anlamıyorum böylece kullanıcı kaydı Lehçe onun varsayılan dil batmıştı VE o lehçe posted?

Downgrade performans gerçekten istiyor ve yazılan çeviri kötü olurdu bekleyen, bazen forum yüklenecek goole custom search bekler gibi google için beklemek yok!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1