PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Alt dizin sorunları Wiki

Smaug
06-10-10, 04:44
Tamam, ben bir alt dizinde bir wiki www.xxxxxxx.com / wiki, forumlar, www.xxxxxxx.com / forumlarda.

Ben şu anda forum benim oturum açma bilgileri paylaşan mediawiki içine çeviri entegre etmek için çalışıyorum.

Test ederken aşağıdaki DB hata görüyorum:

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi

Herhangi bir fikir nereye bakılacağını? Ben nasıl entegre edileceği ile ilgili diğerleri için verilen her öneri okudum. Ben sadece ihtiyacım çözüm hiçbir fikrim yok.

Teşekkür ederim

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
tam bir hata mesajı nedir? değilse, burada tam bir yapıştırın.

Ayrıca DB tabloları optimize edebilirsiniz. yapmak için sadece admincp-> maintence-onarım / optimize tablolar> chect tüm> ve devam butonuna gitmek

Smaug
06-10-10, 14:46
tam bir hata mesajı nedir? değilse, burada tam bir yapıştırın.

Ayrıca DB tabloları optimize edebilirsiniz. yapmak için sadece admincp-> maintence-onarım / optimize tablolar> chect tüm> ve devam butonuna gitmek

Bu tablo bozuk olduğunu söylemek değildir ... Geçersiz SQL diyor. Büyük olasılıkla wiki wiki ile alt dizin veya eksik bir entegrasyon için yeniden yazar ile yanlış bir şey yüzünden.

Ben bir şey eksik ve benim entegrasyonu için gerekli adımları için arıyorum eminim.

Ben forumu kendisinde herhangi bir hata alıyorum.

Smaug
07-10-10, 00:07
Alo? Bu o kadar zor siz teşhis edilemez.

vBET
07-10-10, 08:04
Gerçeği teşhis etmek için zor olduğunu, herhangi bir hata numarası, ne hata iletisi yoktur. Bu yüzden Kamil tam hata iletişim veya oradan kaldırılır şey vardı yaptığını sorun.

Hata iletisi olmadan biz burada kör ... Günlükleri gibi, bu konuda daha fazla bilgi bulabilir miyim?

vBET
07-10-10, 08:29
Ayrıca wiki için sadece olur anladığım kadarıyla. Normal sayfaları için değil. Tablo öneki kullanıyor musunuz?

Smaug
07-10-10, 15:55
Ayrıca wiki için sadece olur anladığım kadarıyla. Normal sayfaları için değil. Tablo öneki kullanıyor musunuz?

Geçersiz SQL hata.

Bu e-posta geldi, ben hiçbir hata var.

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :

Wiki tabloların hepsi "mw_", siteniz için her şey, hiçbir öneki ile başlar. Ben iki kez "dışarıdan = true" diyerek nerede yukarıda görüyorsunuz. Ben yeniden yazar bakacağız.

Ben bir gerçeği talimatları wiki entegre etmek için kullanmak için hangi olarak uygulanması oldukça fazla bir tahmin olduğunu biliyoruz. Ne bilmek istiyorum senin mesajların bana ne için geçerlidir. Küresel tam kullanıyor mu mediawiki? Gerçekten bilmiyorum, nasıl söylemek mümkün olacaktır?

Zaman ayırdığınız için teşekkürler

Smaug
08-10-10, 21:29
26 saat yumru **********

Ben öncelikli yanıtlar için ödeme bir ücret var mı?

Teşekkür ederim

vBET
09-10-10, 18:04
Gecikme için çok üzgünüm. Biz öncelikli yanıtlar için ödeme yapmayız. Biz standında (benim ve Kamil) Perşembe ve Cuma günü foruma sadece bu konuda özen kim anlamaya vermedi. Bu durumda aldığını rağmen, Kamil, daha fazla ışık koymak için bazı sorular ... Özür dilerim. Biz bir dahaki sefere daha iyi yapacağız. Ayrıca bir müşteri hizmetleri için daha fazla çalışanı olan aramaya başlar ki, bilerek (bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta Filmi görünecektir) mutlu olacağını umuyoruz:)

Sayfaları tercüme olmayacaktır çünkü entegre mod global_complete kullandığı bilecektir. Linkler dil kodu wil iş, ancak sayfa tercüme olmayacaktır. Böyle bir şey olursa, o global_complete desteklemiyor mods için ipuçları başvurunuz. Bu tamamen kendi sayfaları oluşturur ve vBulletin mimarisi göz ardı mods sadece ortaya çıkabilir.

MySQL konuda biz hala kör. Önek sorun olabileceğini düşündüm, ama Powered için değildir. Sorun hakkında ek bilgi olmadan ne olduğunu söylemek mümkün değildir. Lütfen MySQL desteği ile temas ve mesajları herhangi bir hata numarası ne hata açıklaması yok neden isteyin. Ayrıca - MySQL günlüklerini denetleyin? Belki bu konuda daha fazla olacaktır.

Smaug
10-10-10, 01:54
Sayfaları tercüme olmayacaktır çünkü entegre mod global_complete kullandığı bilecektir. Linkler dil kodu wil iş, ancak sayfa tercüme olmayacaktır. Böyle bir şey olursa, o global_complete desteklemiyor mods için ipuçları başvurunuz. Bu tamamen kendi sayfaları oluşturur ve vBulletin mimarisi göz ardı mods sadece ortaya çıkabilir.

Tamam, bu Forum için bir mod değil, Mediawiki tek başına. Forumları sadece bağlantı vb.org Bu mod:
MedyaViki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Kullanıcı oturumları "köprü" Bu mod kullanıyorum, çünkü ben tam küresel kullanımda ise hala merak ve böylece hala uygulama doğru olduğu gibi karıştırılmamalıdır.

MySQL konuda biz hala kör. Önek sorun olabileceğini düşündüm, ama Powered için değildir. Sorun hakkında ek bilgi olmadan ne olduğunu söylemek mümkün değildir. Lütfen MySQL desteği ile temas ve mesajları herhangi bir hata numarası ne hata açıklaması yok neden isteyin. Ayrıca - MySQL günlüklerini denetleyin? Belki bu konuda daha fazla olacaktır.

Mysql tarafından kaydedilen herhangi bir hata yoktur, ben sadece my.cnf belirtilen hata günlüğüne açılması tarafından doğrulanmadı.

Bu geçersiz bir bildirimde bulunuyor.

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

Select başarısız oluyor. Bu tablolar ve alanları doğru görünüyor? Bu seçmek nereden çağrıldığını?

Yardımınız için teşekkür ederim

vBET
10-10-10, 21:45
SQL sorgusu kendisi Tamam - vBulletin için çalışıyor kendiniz yazdığı gibi.

Önemli bilgiler eklendi - MedyaViki vBulletin mod değildir. Yani BB destek olamaz. MedyaViki vB mod değilse kesinlikle buna herhangi bir vB kanca kullanarak değil - bağımsız bir uygulama olduğunu kendiniz yazdı. BB i vBulletin Enterprise Çevirmen - vBulletin tercüme.

Peki bu hatanın nedeni Forum başlatılmamış olması hiç değildir ...

Çözülmüş gibi şimdi biliyoruz ve biz tüm BB kapsamı olmadığını biliyorum çünkü ben, bu konuda işaretleme kulüpler - BB vBulletin ile ilgili sayfaları çevirmek için hazır değildir.

Smaug
10-10-10, 21:54
SQL sorgusu kendisi Tamam - vBulletin için çalışıyor kendiniz yazdığı gibi.

Önemli bilgiler eklendi - MedyaViki vBulletin mod değildir. Yani BB destek olamaz. MedyaViki vB mod değilse kesinlikle buna herhangi bir vB kanca kullanarak değil - bağımsız bir uygulama olduğunu kendiniz yazdı. BB i vBulletin Enterprise Çevirmen - vBulletin tercüme.

Peki bu hatanın nedeni Forum başlatılmamış olması hiç değildir ...

Çözülmüş gibi şimdi biliyoruz ve biz tüm BB kapsamı olmadığını biliyorum çünkü ben, bu konuda işaretleme kulüpler - BB vBulletin ile ilgili sayfaları çevirmek için hazır değildir.

Peki diğerleri burada MedyaViki tercüme? Niye yapamıyorum bana hiç mantıklı. Onlar, tıpkı benim gibi bir köprü çalışıyor.

Ben düzgün bir şekilde uygulandığı olmayabilir, çünkü sorgu yanlış olurdu.

vBET
10-10-10, 22:01
MedyaViki ürün bilmiyorum lütfen unutmayınız. Açıklamalar son yanıt tabanı - bağımsız bir uygulama olduğunu. Açıklamak durumunu değiştirmek ve tekrar kontrol edin:)

vBET
10-10-10, 22:18
Orada gördüğünüz gibi MediaViki ayrı bir uygulama değildir - Powered ile entegre ve sayfa vBulletin oluşturulur. Bunu kendiniz kontrol edebilirsiniz adresi var.

Senin forum gördüğünüz gibi MedyaViki entegre değildir sayfa vBulletin değildir. Bu farktır.

Yani ilk vBulletin MeidaWiki entegre. Ve sayfaları vBulletin (aynı üstbilgi, altbilgi vb.) Tarafından oluşturulan olacak sonra BB ile entegre edebilirsiniz.

Smaug
10-10-10, 22:27
Orada gördüğünüz gibi MediaViki ayrı bir uygulama değildir - Powered ile entegre ve sayfa vBulletin oluşturulur. Bunu kendiniz kontrol edebilirsiniz adresi var.

Senin forum gördüğünüz gibi MedyaViki entegre değildir sayfa vBulletin değildir. Bu farktır.

Yani ilk vBulletin MeidaWiki entegre. Ve sayfaları vBulletin (aynı üstbilgi, altbilgi vb.) Tarafından oluşturulan olacak sonra BB ile entegre edebilirsiniz.

Başvurulan ürünün ne bitiyor benzer. Iki ürün arasında oturum açma hakkında bilgi paylaşımı gibi foruma bağlı.

Mod için bana başka bir kişi gibi davranmaya yapmak için üstbilgi ve altbilgi gerektiğini söyleyerek musunuz?

vBET
11-10-10, 09:44
Hayır altbilgi veya başlık da dahil olmak üzere söz konusu değildir. VBulletin motor tarafından üretilen, entegrasyon wiki sayfaları durumda.

BB wiki sayfaları çevirmek gitmek kullanan müşteri yazdım gibi gerçekten wiki sayfaları gösterir (bu ben durumu böyle görüyorum muhtemelen) vBulletin sayfa çevirmek için kullanır. BB orada çalışmıyor neden budur. Forum wiki sayfasında gördüğünüz gibi vBulletin motor tarafından üretilen değildir.

Lütfen zaten bunu kimin kullanıcı ile temas ve vBulletin ve MedyaViki arasında entegrasyon ayrıntılar için onu sormak. Aynı mod için başvurulan, ancak bazı ek görevler yapmadı olduğu anlamına gelmez. Yazdığı gibi, (yanlış URL, hatta bu mod yapılandırma sorunu olabilir, ya da sadece sorun erişim) burada yapıldı bir şey olduğunu böylece sonuçları sizin blogunuzu arasında değişmektedir.

Smaug
11-10-10, 18:41
Hayır altbilgi veya başlık da dahil olmak üzere söz konusu değildir. VBulletin motor tarafından üretilen, entegrasyon wiki sayfaları durumda.

Bu ifadeyi kusur mediawiki sayfaları vbulletin tarafından oluşturulan asla. vBmediawiki forum ve wiki arasında tek oturum için bir köprü. Ben 3.8.x ve bu mod vB4 vbmediawiki koşamam beri kullanıyorum daha bir farklı mod olduğunu anlıyoruz.

BB wiki sayfaları çevirmek gitmek kullanan müşteri yazdım gibi gerçekten wiki sayfaları gösterir (bu ben durumu böyle görüyorum muhtemelen) vBulletin sayfa çevirmek için kullanır. BB orada çalışmıyor neden budur. Forum wiki sayfasında gördüğünüz gibi vBulletin motor tarafından üretilen değildir.

Daha önce de belirtildiği gibi, ne onun teknik. Gerçi onun mod ile cildin daha sıkı bir entegrasyon var.

Lütfen zaten bunu kimin kullanıcı ile temas ve vBulletin ve MedyaViki arasında entegrasyon ayrıntılar için onu sormak. Aynı mod için başvurulan, ancak bazı ek görevler yapmadı olduğu anlamına gelmez. Yazdığı gibi, (yanlış URL, hatta bu mod yapılandırma sorunu olabilir, ya da sadece sorun erişim) burada yapıldı bir şey olduğunu böylece sonuçları sizin blogunuzu arasında değişmektedir.

Ben zaman için teşekkür ederiz. Onun entegrasyon farklı bir sürümü ile vbulletin.

Lütfen bu cevap. Benim mod / köprü global_complete kullanıp kullanmadığını nasıl anlarım? Ben bu soruyu yanıtladı eğer bu benim kendi çalışmasını sağlamak için çalışacağız sanırım.

Ben bu siteden PhotoPost yönergeleri kullanın miydi?

Teşekkür ederim

vBET
13-10-10, 10:31
Evet, onun forumda farklı sürümleri nedeniyle çalıştığından emin olabilir. VBulletin nad MedyaViki arasında entegrasyon ayrıntılarını bilmiyorum önce yazdım. Yazdığı gibi, vBulletin oluşturulur gibi görünüyor, yine de düzeni entegrasyon olabilir. Belki yeni sürümü MedyaViki mod belki forumu yazar deli ek çaba, ek şeyler yapar. Diye sordu mi? Yeni MedyaViki entegrasyon mod açıklamasını da kontrol mı? Altbilgi var bayrakları - altbilgi sadece kodlanmış, vB şablonlama mekanizması tarafından üretilen gibi görünüyor.

Kanca global_complete kontrol etmek için kullanılır. Bu çok basittir. Uygun ilk entegrasyon parçası haline global_complete desteklenen eğer sayfa ince tercüme - forum dil kodu (yani / pl /...) bağlantılar tanıyacağı anlamına gelir. Desteklenen değilse, sayfa tercüme edilemez, ve sayfa bayrakları altında bağlantılar dahil URL 'vbet_flag' tercüme edilmesi gereken görebilirsiniz.

Smaug
21-10-10, 16:34
Evet, onun forumda farklı sürümleri nedeniyle çalıştığından emin olabilir. VBulletin nad MedyaViki arasında entegrasyon ayrıntılarını bilmiyorum önce yazdım. Yazdığı gibi, vBulletin oluşturulur gibi görünüyor, yine de düzeni entegrasyon olabilir. Belki yeni sürümü MedyaViki mod belki forumu yazar deli ek çaba, ek şeyler yapar. Diye sordu mi? Yeni MedyaViki entegrasyon mod açıklamasını da kontrol mı? Altbilgi var bayrakları - altbilgi sadece kodlanmış, vB şablonlama mekanizması tarafından üretilen gibi görünüyor.

Kanca global_complete kontrol etmek için kullanılır. Bu çok basittir. Uygun ilk entegrasyon parçası haline global_complete desteklenen eğer sayfa ince tercüme - forum dil kodu (yani / pl /...) bağlantılar tanıyacağı anlamına gelir. Desteklenen değilse, sayfa tercüme edilemez, ve sayfa bayrakları altında bağlantılar dahil URL 'vbet_flag' tercüme edilmesi gereken görebilirsiniz.

Lütfen bu öldürmek, ben vazgeçtim.

Teşekkürler

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1