PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş VBadvanced CMPS sayfası forum kök dışında benim entegre nasıl?

Simon Lloyd
05-10-10, 16:36
Merhaba tüm,
Ben sadece ürün çalışması için küçük bir yardım vardı ve çok güzel, ancak vBadvanced CMPS (vBadvanced dinamikleri) ve etki alanı düzeyinde yani www.thecodecage.com / index.php Forum kullanıyorum yok. Bu seviye www.thecodecage.com / RenkliAdult çeviri bu sayfa üzerinde çalışmak için nasıl alırım?

Saygılarımızla,
Simon

Simon Lloyd
05-10-10, 16:57
Sadece i bu gibi bakmak için includes / vba_cmps_include_top.php düzenlenmiş olduğunu biliyorum izin
<? Php
global doları vbenterprisetranslatorflags;
global $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown;
eval ('$ navbar = "'. fetch_template ('navbar').'";');

/ / ++============================================== ===========================++
/ / | | VBadvanced CMPS v3.1.0 (vB 3.6 - vB 3.8) - 88.781
/ / | | © 2003-2009 vBadvanced.com - Tüm Hakları Saklıdır
/ / | | Bu dosya tamamını veya önemli bir bölümünü yeniden dağıtılabilir olmayabilir.
/ / | | VBadvanced (http://vbadvanced.com)
/ / | | Cant çevrilmiş olabilir, bu yüzden İndirilen 16:57 Sun, 11 Oca 2009But bayrakları görünmüyor?

Saygılarımızla,
Simon

kamilkurczak
06-10-10, 08:55
denedim:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Simon Lloyd
06-10-10, 09:53
Bu benim etki alanı düzeyinde. Htaccess

RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Track url'ler dış açık, ama hala görünmüyor?

kamilkurczak
06-10-10, 10:04
öncelikle dış sayfa htaccess olmalıdır:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

lütfen bu kuralları yapıştırın. htaccess

Simon Lloyd
06-10-10, 10:26
Kamil, cevap için teşekkürler, benim. Htaccess artık bu gibi görünüyor
RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

ama hala bayraklar kadar çeviri kontrol edemez görünür yapamaz.

EDIT: infact diğer ülkelerde ana göremiyorum

Simon Lloyd
06-10-10, 10:39
Kamil, etki alanı düzeyinde i ftp erişim genişletilmiş var:)

kamilkurczak
06-10-10, 10:54
şimdi bakalım:
- Pomoc pakietu Microsoft Office - Microsoft Office dyskusja (http://www.thecodecage.com/pl/) Cage Kodu: bu url kullanıyorsanız
tercüme edilir, ama bayrakları göremiyorum, bu yüzden bu bayrakları elle eklemeniz gerekir

Simon Lloyd
06-10-10, 11:01
Sayesinde, nasıl yapabilirim?

Saygılarımızla,
Simon

kamilkurczak
06-10-10, 11:35
böylece,
1. admincp-> BB-> bayrakları gitmek
2. Özel olarak ayarlamak Bayraklar Yeri
3. (forum logo görüntüsü altında) iyi bir yer şablon eklemek
Bu kodu:
$vbenterprisetranslatorflags
(Admincp-> Stiller & Şablonlar Şablonlar-> Arama Arama makine tarafından iyi bir yer bulmak)

:)

Simon Lloyd
06-10-10, 11:39
(Teşekkürler, ki sen çoktan yapmış ve bu memnun fark:) tek bir daha küçük bir sorun var, kafes - Office Microsoft - Microsoft Office'in (http://www.thecodecage.com/es/) bir tartışma kodu buraya bakarsanız göreceksiniz kullanıcılar online isimleri çevrilir, kullanıcı adları var çevrilen önlemek için bir yolu var mı?

kamilkurczak
06-10-10, 11:49
ok bir çözüm bulmak için çalışacağız

Simon Lloyd
06-10-10, 11:50
Kamil, bu İlginiz için çok teşekkür ederim:)

kamilkurczak
06-10-10, 11:52
»Online Kullanıcılar kutusuna bir mod veya normal vB seçenek nedir?

Simon Lloyd
06-10-10, 11:56
> Adv_portal_onlineusers modülü (i) sağlayan şablon & vBadvanced CMPS admincp bakarsanız, normal bir vBadvanced modül, ayrıca i dosyada gösterildiği gibi bir değişiklik yapmak için ftp'd, bir dosya adı pm'd Bu gibi
/ Simons / değişim

Simon Lloyd
07-10-10, 13:11
(Teşekkürler, ki sen çoktan yapmış ve bu memnun fark:) tek bir daha küçük bir sorun var, kafes - Office Microsoft - Microsoft Office'in (http://www.thecodecage.com/es/) bir tartışma kodu buraya bakarsanız göreceksiniz kullanıcılar online isimleri çevrilir, kullanıcı adları var çevrilen önlemek için bir yolu var mı?

ok bir çözüm bulmak için çalışacağız

»Online Kullanıcılar kutusuna bir mod veya normal vB seçenek nedir? Ben bu konu http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/8-usernames-still-translated-2.html ile bu sorunu giderilmiştir

kamilkurczak
07-10-10, 13:46
Onay için teşekkürler:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1