PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır "Güven Google" için İstisnalar

CThiessen
26-09-10, 09:58
Merhaba, en iyi ben ayarı bulun: "sonucu güven layık olduğu güven Google" Ben gibi yazılı ama, birkaç dilde zaman forumda açabilirsiniz değil. Sonuç güven layık olduğu zaman Almanca zaman forumda, İngilizce ve Portugiesisch.Es ise "Güven Google" işlevi için iyi olurdu dil asla çevrilecek ayarlamak.GrussChristian

vBET
27-09-10, 07:25
Ben açıkça anlıyor musunuz. Ek yapılandırma seçeneği, belirli dilleri (ayarlanabilir) yazılı mesaj olarak bulundu ise, o zaman bu mesaj otomatik olarak lang bbcode opaqued olmak istemiyor? BB anlatmak için izin istiyorum. Ne ihtiyaç var mı?

CThiessen
27-09-10, 15:35
Merhaba,
Seçeneği var:

Sonucu güvene layık olduğunu Güven Google

Ve ek bir alan veya onay kutusu veya ne olursa.
Ancak Google olduğunu düşünüyorum değilse de (standart), en, pt

Bu sadece bir örnek olarak dillerde. Bu çok dilli Kullanıcılar forum için yararlı olur. Yani "normal" Kullanıcı yabancı dil bile yazmak mümkün. Ama bir çeşit egzotik dillerin sahip kullanıcılar tercüme edilecektir.

Selamlar
Hristiyan

vBET
29-09-10, 18:59
Biz yapılandırılabilir yapmak için dikkate alınacaktır.

Şu anda bu basit değişiklik yapabilirsiniz. Eğer isterseniz, bu yönergeleri nadas lütfen:
1. Aç / / vbenterprisetranslator_functions_detection.php
2. Bul:

if (!vbet_isLangSupported($lang)) {
3. Değiştirin:

if (in_array($lang, array('de', 'en', 'pt')) || !vbet_isLangSupported($lang)) {

Test olduğunu lütfen unutmayınız.

CThiessen
30-09-10, 10:35
Merhaba,
i birkaç dakika önce kodu değişti.
İlk Test arıyorum. Normal kullanımda nasıl çalıştığını görelim.

Teşekkürler
Hristiyan

kamilkurczak
05-10-10, 11:55
Cevabınız için teşekkürler.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1