PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Test: Bu metin, Fransızca yazılmış

Cybershaolin
14-11-09, 17:54
Ce texte est écrit en français et je devrais le Voir en turc.

Cybershaolin
14-11-09, 17:55
Je répète:

Ce texte est écrit en français et je devrais le Voir en turc.

Cybershaolin
14-11-09, 17:56
Neden hala benim forum dil Bu forumu burada İngilizce olarak ayarlanmış olduğunda yukarıdaki metni Fransızca olarak görüyor musunuz? Ben hiçbir küçük bayrakları ile İngilizce metni görmek gerekir?

Cybershaolin
14-11-09, 18:35
Benim soru ile ilgili olarak, BBCode'lar otomatik veya eklenebilir eğer bilerek hakkında daha fazla? Kavramını anlamak için sorun var. BBCode'lar elle ya da otomatik olarak eklenebilir söyleyerek olduğunu, başka bir konu fark. Yani otomatik olarak yazılan # 1 ve # 2 küçük bayraklar görmeliydiniz anlamına gelmez? Özür yok ve ben burada yazı okuyun:

vBET
14-11-09, 23:45
Neden hala benim forum dil Bu forumu burada İngilizce olarak ayarlanmış olduğunda yukarıdaki metni Fransızca olarak görüyor musunuz? Ben hiçbir küçük bayrakları ile İngilizce metni görmek gerekir?

Çünkü bu fransız olduğunu "söyle" değildi;) Burada bunu nasıl hızlı ve kolay kullanım kılavuzu var:
Birkaç kelime - Kullanıcı CP varsayılan dil, ya da elle mesaj tarafından tarif lang BBCode :)

İsterseniz, hatta önceki mesajları düzenlemek ve bu BBCode eklemek ve büyü olur;)

vBET
14-11-09, 23:50
Benim soru ile ilgili olarak, BBCode'lar otomatik veya eklenebilir eğer bilerek hakkında daha fazla? Kavramını anlamak için sorun var. BBCode'lar elle ya da otomatik olarak eklenebilir söyleyerek olduğunu, başka bir konu fark. Yani otomatik olarak yazılan # 1 ve # 2 küçük bayraklar görmeliydiniz anlamına gelmez? Özür yok ve ben burada yazı okuyun:

lang BBCode kullanıcı varsayılan diline göre otomatik olarak eklenir. Ayarlamak veya forum dili olarak aynı değilse, o zaman hiçbir şey ayarlanır.

Google Mesaja göre dil tanımak olanağı vardır, ancak, çünkü performans nedenle biz bunu yapmayın - Ayrıca bu Google özelliğini araştırmak vermedi. VBulletin Enterprise Çevirmen (BB) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/) - yararlı olabileceğini düşünüyorsanız, o zaman burada İstekleri Özellik lütfen bu konuda yazmak her zaman olasılığı ile bu özelliği ekleyebilirsiniz kapatıp açmak ve kapatmak için:)

Cybershaolin
15-11-09, 07:45
lang BBCode kullanıcı varsayılan diline göre otomatik olarak eklenir. Ayarlamak veya forum dili olarak aynı değilse, o zaman hiçbir şey ayarlanır.

Ama bu bir sorundur.

Tamam bak, burada kendi forum, dili İngilizce ayarlanır ... Mesajlar # 1 ve # 2 (Fransızca.) metin (Benim Kimliğim) forum dilden çok farklı. Peki, neden benim metin Fransızca hala? BBcode elle eklemek zorunda söyleyerek musunuz? Sonra bu durumda ise, neden BBcode otomatik olarak eklenir hakkında konuşuyorsun?

Ben doğru anlamak olmayabilir ama atıfta bağlantı gitti ve bu şekilde anladım. Diye düşündüm, bu BBcode kendimi yazmak zorunda kalmadan otomatik olarak başardı.

vBET
15-11-09, 14:13
Ama bu bir sorundur.

Tamam bak, burada kendi forum, dili İngilizce ayarlanır ... Mesajlar # 1 ve # 2 (Fransızca.) metin (Benim Kimliğim) forum dilden çok farklı. Peki, neden benim metin Fransızca hala? BBcode elle eklemek zorunda söyleyerek musunuz? Sonra bu durumda ise, neden BBcode otomatik olarak eklenir hakkında konuşuyorsun?

Ben doğru anlamak olmayabilir ama atıfta bağlantı gitti ve bu şekilde anladım. Diye düşündüm, bu BBcode kendimi yazmak zorunda kalmadan otomatik olarak başardı.

Evet mesaj # 1 ve # 2 Fransız, ama İngilizce olduğu sistemi anlattı. Tercüme neden thats.

Farklı dillerde mesaj taşıma 2 yolu var.
1. profiliniz için Kullanıcı CP varsayılan dil ayarı. Bu durumda BB mesajları bu dil ve otomatik olarak lang BBCode katacak üstlenecek. Hala (varsayılan evet set olarak yeni bir mesaj için her editör BBCode ekleyebilirsiniz ya da ek bir seçenek görünecektir) özel mesaj için bunu değil BB söylemek olanağı var.
2. el ekleyin.

Diğer makale nedeniyle kafası karışır, yazılı tekrar dikkatle okuyun lütfen:
"Otomatik forumu varsayılan dil dışında onların varsayılan dil set kullanıcı mesaj işareti"

Bir kısmı belirsiz olduğunu düşünüyorsanız, lütfen gelin ve biz bunu daha net yapmak için doğru:)

Cybershaolin
15-11-09, 19:57
Bu Fransız başka bir testtir.

Cybershaolin
15-11-09, 20:10
Evet mesaj # 1 ve # 2 Fransız, ama İngilizce olduğu sistemi anlattı. Tercüme neden thats.

Ahhhhh! Şimdi bunu yüksek sesle ve net var. Bu anlamadı parçasıdır. Şimdi Kimliğim Fransız için dil değiştirdi ve Fransız başka bir test mesajı yazdı. Burada mükemmel çalışır. Bana basit bir şekilde açıklamak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ama benim kendi forum, forum dil Fransızca, Fransızca (söylediğiniz gibi isteğe bağlı) benim Kimliğim, Arapça ve İtalyanca yazılı mesajları çalıştı. Sonuç bir şey tercüme olmadan, Arapça ve İtalyanca gösterdi. Bu, ben hala anlamıyorum neden. Bu benim forum üzerinde çalışıyor olması değil gibi görünüyor.

Ayrıca, söyle bana: BBCode için dil addon (ekran) (tercih veya) Ben hala yükseltme ve ben çünkü biz bir ileti oluşturmak ve de Hızlı bir cevap, bu sürümü 3.1.2 'de bir addon 3.1.1 'de bu değil mi?

vBET
15-11-09, 22:03
Ahhhhh! Şimdi bunu yüksek sesle ve net var. Bu anlamadı parçasıdır. Şimdi Kimliğim Fransız için dil değiştirdi ve Fransız başka bir test mesajı yazdı. Burada mükemmel çalışır. Bana basit bir şekilde açıklamak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ama benim kendi forum, forum dil Fransızca, Fransızca (söylediğiniz gibi isteğe bağlı) benim Kimliğim, Arapça ve İtalyanca yazılı mesajları çalıştı. Sonuç bir şey tercüme olmadan, Arapça ve İtalyanca gösterdi. Bu, ben hala anlamıyorum neden. Bu benim forum üzerinde çalışıyor olması değil gibi görünüyor.

Ayrıca, söyle bana: BBCode için dil addon (ekran) (tercih veya) Ben hala yükseltme ve ben çünkü biz bir ileti oluşturmak ve de Hızlı bir cevap, bu sürümü 3.1.2 'de bir addon 3.1.1 'de bu değil mi?

Olarak tasarlanmıştır çalışır. Bu demektir mod Eğer kullanıcı varsayılan dil ve bu dilin sadece Lang BBCode katacak. Uygun değilse, sadece editörü eklemek için söyleyebilirim.

Tüm diğer durumlarda elle lang BBCode eklemek için var. Yani diğer iki dilde mesaj yazdım ve bu Fransızca olduğunu mod söyler, ancak bu değildir ve bu tercüme neden değildi.

Lang BBCode eklendiğinde, başka bir dilde yazılı mesaj çevirisi olacak. Aksi takdirde Google şaşkın ve aynı metin (Fransızca-İngilizce çevirmen gidip onu Lehçe metin vermek gibi onu anlamıyorum, çünkü o sadece, geri bu metin verecektir) döndürür almak. Mesajı lang BBCode Yani ekleyerek çeviri için sözlüğe gitmeli mod söyler.

Ayrıca editörlere seçenekleri kullanıcı kendi varsayılan dili, varsayılan dil forumu diğer yalnızca eklendi olduğunu lütfen unutmayın. Aksi takdirde o kullanıcı forumu dilinde yazıyor demektir, çünkü hiçbir anlamı ve eklemek lang BBCode var. Yani lütfen testi sadece diğer bu forumu dili varsayılan dili değiştirmek ve seçenekleri editörler görünecektir göreceksiniz:)

Cybershaolin
16-11-09, 04:22
Olarak tasarlanmıştır çalışır. Bu demektir mod Eğer kullanıcı varsayılan dil ve bu dilin sadece Lang BBCode katacak. Uygun değilse, sadece editörü eklemek için söyleyebilirim.

Tüm diğer durumlarda elle lang BBCode eklemek için var. Yani diğer iki dilde mesaj yazdım ve bu Fransızca olduğunu mod söyler, ancak bu değildir ve bu tercüme neden değildi.

Lang BBCode eklendiğinde, başka bir dilde yazılı mesaj çevirisi olacak. Aksi takdirde Google şaşkın ve aynı metin (Fransızca-İngilizce çevirmen gidip onu Lehçe metin vermek gibi onu anlamıyorum, çünkü o sadece, geri bu metin verecektir) döndürür almak. Mesajı lang BBCode Yani ekleyerek çeviri için sözlüğe gitmeli mod söyler.

Ayrıca editörlere seçenekleri kullanıcı kendi varsayılan dili, varsayılan dil forumu diğer yalnızca eklendi olduğunu lütfen unutmayın. Aksi takdirde o kullanıcı forumu dilinde yazıyor demektir, çünkü hiçbir anlamı ve eklemek lang BBCode var. Yani lütfen testi sadece diğer bu forumu dili varsayılan dili değiştirmek ve seçenekleri editörler görünecektir göreceksiniz:)

Tamam ben de o kısmı var ... Sadece bir soru daha:

Bu post # 6 demişti:

Bir örnek vereyim:

-Forum dil fransız
Kullanıcı kendi dil ispanyolca ama Kimliğim o kadar set vermedi
Kullanıcı İspanyolca bir yazı yazar

Yukarıdaki ayarlardan örnek:

Kullanıcı set vermedi kendi kullanıcı dil (onu ispanyolca bulunuyor, ama my forum, forum onu o ayarlanmış değil bulunuyor, forum dil kullanmak için gerekiyordu. Beri o fransız olmak olacak varsaymak olacak söylüyorlar) olduğunu ve bu takdirde o anlama mı forum dil fransız ...? o kullanıcı, İspanyolca yazıyor, Fransızca tercüme metni BBCode görmek için yükümlü olacaklardır. Öyle mi?

Çünkü, bu durumda değil ve İspanyolca metin bu örnekte tüm tercüme değilse, bu benim isteği geri gider: :

Gerçekten güzel bir ürün. Bu kesmek için tekrar teşekkürler. :)

Yardıma ihtiyacım var ya da yapmak için bir istek olurdu. Forumunda yeni kullanıcılar için varsayılan dil seçmek için bir alan var, tamam ama mevcut tüm kullanıcılar için, hiçbir değer kümesi vardır, sadece "set" koyar. Bana otomatik olarak varsayılan dil (benim durumumda varsayılan değeri için fransız) "set" yerine koymak için çalıştırmak için bir sorgu verebilir misiniz? Bu, kullanıcılara kendi bilgilerini değiştirmek gitmek için söylüyorum forumunda bir konu olsa bile, çünkü, çoğu bu iş parçacığı okumak olmaz.

Benim mevcut kullanıcılar için otomatik olarak değiştirebilirsiniz Bu güzel olurdu.

Teşekkür ederiz.

Kullanıcılar için varsayılan dil ayarlamak zorunda değilsiniz. Varsayılan dil ayarlandığında ise, BB forum dil olarak aynı ve yeni mesaj geliyor (bu forum dilde neden) herhangi bir eylemde olduğu varsayılır:)

Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bu sorgu tarafından bunu yaparken mümkün değilse, en azından, belirli bir kullanıcı dilini değiştirmek istediğiniz dili arzu yöneticileri için admincp bir seçenek var olmalıdır ...

vBET
16-11-09, 10:50
Doğru Thats. Bu şekilde çalışır.

Yani Admin CP kullanıcı varsayılan dil olanağı eklemek istediğiniz varsayarak - sağ? :)

Cybershaolin
16-11-09, 15:26
Doğru Thats. Bu şekilde çalışır.

Benim son yazılan biraz uzun oldu, özür dilerim. Yukarıdaki alıntı içinde, ben burada sordum sorumu cevap şudur:

Örnek:

-Forum dil fransız
Kullanıcı kendi dil ispanyolca olduğunu ancak kullanıcı Kimliğim o kadar set vermedi
Kullanıcı İspanyolca bir yazı yazar
BBCode takılı forumunda Sonuç yazılan Fransızca olacak?

Daha spesifik olarak, son soru bu cevap?

Yani Admin CP kullanıcı varsayılan dil olanağı eklemek istediğiniz varsayarak - sağ? :)

Evet, bu harika olurdu. Ayrıca, biz kendi sayfasına bakın giderken kendi kullanıcı profil sayfası gösteren kullanıcı tarafından seçilen varsayılan dil eklemek için güzel olurdu. Bu da kullanıcının seçili dillerde öğrenmek için bir yönetici için büyük bir addon olurdu.

vBET
16-11-09, 18:46
Benim son yazılan biraz uzun oldu, özür dilerim. Yukarıdaki alıntı içinde, ben burada sordum sorumu cevap şudur:

Daha spesifik olarak, son soru bu cevap?

Hayır mod her zaman (aslında post içeriği sadece orijinal metni tutulur gibi) orijinal metin tuttuğunu unutmayın. Yani bu senaryoda yazılan orijinal kalacaktır (her zaman olduğu gibi) ve kullanıcı varsayılan dil çünkü BBCode otomatik olarak eklenecek olmaz. Yani sonunda diğer dil ve forum varsayılan dil olduğunu söylüyor, tercüme edilebilir olmayacaktır.
Ben (bu performansı üzerinde bir etkisi olacak ve herkes bu gerekecektir çünkü yapılandırılabilir) otomatik olarak dil tanımak için TODO listesine ekleyin.

Evet, bu harika olurdu. Ayrıca, biz kendi sayfasına bakın giderken kendi kullanıcı profil sayfası gösteren kullanıcı tarafından seçilen varsayılan dil eklemek için güzel olurdu. Bu da kullanıcının seçili dillerde öğrenmek için bir yönetici için büyük bir addon olurdu.

Tamam. TODO listesine de eklendi:
- Admin CP kullanıcı varsayılan dilini ayarlamak için İzin
Üye bilgi göster kullanıcı varsayılan dil.
- Google CURL (yapılandırılabilir + e-postaları Google hata yaparsanız halinde kontrol etmek için yönetici fark) bunu yapmak için izin veriyorsa otomatik olarak gerçek post iletisi tanımak.

Tamam mı? :)

Cybershaolin
17-11-09, 03:29
Hayır mod her zaman (aslında post içeriği sadece orijinal metni tutulur gibi) orijinal metin tuttuğunu unutmayın. Yani bu senaryoda yazılan orijinal kalacaktır (her zaman olduğu gibi) ve kullanıcı varsayılan dil çünkü BBCode otomatik olarak eklenecek olmaz. Yani sonunda diğer dil ve forum varsayılan dil olduğunu söylüyor, tercüme edilebilir olmayacaktır.
Ben (bu performansı üzerinde bir etkisi olacak ve herkes bu gerekecektir çünkü yapılandırılabilir) otomatik olarak dil tanımak için TODO listesine ekleyin.

Bu mantıklı ve ne tecrübe var. Bu kesmek yüklemeden önce, benim forumda özellikle mevcut tüm kullanıcılar için talep neden budur. Kayıt işlemi varsayılan bir dil seçmeniz gerekir forumunda yeni kayıt olan kullanıcılar bu yana gerçek bir etkisi vardır, ancak herhangi bir varsayılan dil seçmediniz eski kullanıcılar için biraz etkisi vardır. Bu kullanıcılar kendi dilinde yazıyor ve forum dil (bu durumda varsayılan forum dil olarak aynı kalacağını varsayılan dil, seçilen kalmadan) farklı bir şey, elle BBCode eklemek sürece (tercüme, ama olacak bu ...). hakkında bilmeniz gerekir Bu tüm eski kullanıcılar ve varsayılan dil ya da elle BBCode eklemek anlatmak için bir şey ama bu başka bir şey onlar varsayımıyla.

Bu sorumu temizledi. Olduğunu açıkladı için teşekkür ederiz. Her şey otomatik olarak tespit edilebilir Evet, çok iyi olurdu. Bu elde edilebilir emin misiniz?

Tamam. TODO listesine de eklendi:
- Admin CP kullanıcı varsayılan dilini ayarlamak için İzin
Üye bilgi göster kullanıcı varsayılan dil.
- Google CURL (yapılandırılabilir + e-postaları Google hata yaparsanız halinde kontrol etmek için yönetici fark) bunu yapmak için izin veriyorsa otomatik olarak gerçek post iletisi tanımak.

Tamam mı? :)
Harika Bu ses. Bu çok yardımcı olacaktır. (En azından benim için). :)

vBET
17-11-09, 13:32
IThis sorumu temizledi. Olduğunu açıkladı için teşekkür ederiz. Her şey otomatik olarak tespit edilebilir Evet, çok iyi olurdu. Bu elde edilebilir emin misiniz?

Hayır:) emin değilim - Ben sadece akılda Google dil tanıyabilir, ama henüz bu işlevselliği CURL API tarafından kullanılabilir onay vermedi. Ayrıca ben çok kısa mesajlar için nasıl davranacağını bilmiyoruz. Veya Google emin olmaz. Veya kullanıcı varsayılan dil varsa mod davranması gerektiğini, ancak Google (yapılandırılabilir düşünüyorum: güven kullanıcı, güven Google + olur her zaman e-posta bildirimi göndermek) başka bir dilde olduğunu söyler nasıl. Bu yüzden burada biraz zor ama biz gibi: D: D: D

Cybershaolin
18-11-09, 05:18
Her neyse, bu sorunların veya sorgulama çoğu bu impementation tarafından temizlendi olacaktır: :)

Yani, belki de, işler biraz daha karmaşık hale getirmek ve gerçek çalışma yolu ile kalamaz iyi bir fikir olacaktır, ama ileriye ya da gitmek için size hala ...

vBET
20-11-09, 01:34
Tamam - CURL dil tanımak için mümkün olduğunu artık biliyoruz. Aynı Google hata yapar, ama o onun tahmin (0 - hepsi değil, 1 -% 100 arasında her şeyi biliyor musun) hakkında ne kadar emin olduğunu söyler böylece türüdür.

Yani şu anda bu özellik için önerme seçenekleri ile yapılandırılabilir yapmak için:
- Her zaman güven kullanıcı (en iyi performans için Google yeni bir mesaj geliyor sorulmuyor, diğer tüm seçenekler gerçek dili hakkında Google soracaktır)
- Her zaman güven Google (Google Sonuç her zaman gerçek bir dil olarak kullanılan kısa mesajlar için iyi değil)
- Güven kullanıcı ancak (böyle bir durumda kullanıcı işaretleri ve Google yönetici anlatıyor bu konuda e-posta alacaksınız arasında fark olup olmadığını) Google sormak
- Sonuç güven lâyık (- yani 0.3 başka bir parametre nasıl emin Google, onun sonucu kullanmak gerekir anlatacağım) Güven Google

Ve bir şey daha var - mesajı herhangi bir yerde kullanıcı el lang BBCode ayarlarsanız, Google istenecektir olmaz.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? :)

Cybershaolin
20-11-09, 02:28
İyi fikir. :)

vBET
21-11-09, 16:00
Tamam bunu uygulamaya ve BB 3.2.0 dahil edilecektir (evet biz 3.1.3 planlıyordu, ama bu 3.2.0 olacak şekilde çok fazla değişiklik yoktur).

Burada bu test edebilirsiniz. Bu forum sonuçları en az% 10 emin olduğunuzda aslında güven Google stratejisi seçti.

Bu yüzden tadını çıkarın:)

vBET
21-11-09, 16:14
Örneğin, bu mesajı o Polonyalı olduğunu bana göre belirgin değildi. El ile veya varsayılan dil ayarıyla. ) - Kısacası ben mesaj İngilizce olduğunu iddia BB yalan söyledi, ancak dil algılama BB kullanarak o mesajı Lehçe yalnızca İngilizce olduğunu fark ve doğru işaretlenmiş

Cybershaolin
21-11-09, 16:22
Harika bir iş. :) Kafasına bir çıkış tarihi var mı? Ben gerçekten yeni sürümü ...

vBET
21-11-09, 17:54
Harika bir iş. :) Kafasına bir çıkış tarihi var mı? Ben gerçekten yeni sürümü ...

Evet var bugün:) Biz Müşterilerimizin ihtiyacı ne hızlı vermek için mutluyuz:)

Üretim zaten sürüyor. 2 saat kadar sürebilir. Biz de orada dil algılama desteklemek için VBA Dyna entegrasyonu için eklemek üretmek gerekiyor:)

Cybershaolin
21-11-09, 20:33
Vay be! Çok teşekkürler! Büyük hizmet! :)

vBET
22-11-09, 17:47
Tamam bunu uygulamaya ve BB 3.2.0 dahil edilecektir (evet biz 3.1.3 planlıyordu, ama bu 3.2.0 olacak şekilde çok fazla değişiklik yoktur).

Burada bu test edebilirsiniz. Bu forum sonuçları en az% 10 emin olduğunuzda aslında güven Google stratejisi seçti.

Bu yüzden tadını çıkarın:)
Bu sadece dil algılamasını yeni hatların yönelik tırnak iyi çalışıp çalışmadığını kontrol eden bir testtir.

Cybershaolin
22-11-09, 18:51
Tamam - CURL dil tanımak için mümkün olduğunu artık biliyoruz. Aynı Google hata yapar, ama o onun tahmin (0 - hepsi değil, 1 -% 100 arasında her şeyi biliyor musun) hakkında ne kadar emin olduğunu söyler böylece türüdür.

Yani şu anda bu özellik için önerme seçenekleri ile yapılandırılabilir yapmak için:
- Her zaman güven kullanıcı (en iyi performans için Google yeni bir mesaj geliyor sorulmuyor, diğer tüm seçenekler gerçek dili hakkında Google soracaktır)
- Her zaman güven Google (Google Sonuç her zaman gerçek bir dil olarak kullanılan kısa mesajlar için iyi değil)
- Güven kullanıcı ancak (böyle bir durumda kullanıcı işaretleri ve Google yönetici anlatıyor bu konuda e-posta alacaksınız arasında fark olup olmadığını) Google sormak
- Sonuç güven lâyık (- yani 0.3 başka bir parametre nasıl emin Google, onun sonucu kullanmak gerekir anlatacağım) Güven Google

Ve bir şey daha var - mesajı herhangi bir yerde kullanıcı el lang BBCode ayarlarsanız, Google istenecektir olmaz.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? :)

Yukarıda önerilen seçenekler, bu uygulanmasından önce eski yol yapılabilir kullanıldığında seçim için bir yol, ne olurdu?

vBET
22-11-09, 18:57
Yukarıda önerilen seçenekler, bu uygulanmasından önce eski yol yapılabilir kullanıldığında seçim için bir yol, ne olurdu?

Her zaman kullanıcı güven - bu şekilde tanınması değildir.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1