PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Markalaşma Ücretsiz aldım ama hala altbilgi metin kredi

StarBuG
20-09-10, 12:02
Selam

Ben markalaşma ücretsiz lisans aldım ama hala kredi metin altbilgi.
Sadece kredi bağlantı kaldırıldı.

Markalaşma ücretsiz Aldığım ürün, hiç söz anlamına gelir.

Bunu nasıl silebilirim?

Ve evet, bu standart bir seçenek ZORUNLU.
Bu zaten markalaşma sonra özgür ve marka satmak ve kullanıcılar dosyaları bir yükseltme var her zaman düzenlemek için beklemeyin!

vBET
20-09-10, 12:10
Merhaba varsayılan BF paketi ile sadece kredi bağlantı kaldırıldı, ancak BF lisans sahibi olarak siz de ürün hakkında bilgi kaldırmak için tam hakkına sahiptir dikkat lütfen. Talimatları PM göndermek olacak.

StarBuG
20-09-10, 12:15
Evet ben bunu bu şekilde ele biliyoruz.

Ancak bu iyi bir uygulama değildir.

Ücretsiz Markalaşma "markalaşma" anlamına gelir ve size teslim ne değildir!

Ürün dosyaları düzenleme markalaşma yükseltme her zaman kaldırmak için sinir bozucudur.
Markalaşma ücretsiz bir ürün için para kadar bir teslim ediniz.

Ben kuvvetle ücretsiz markalaşma mevcut kullanım yeniden öneririz

vBET
20-09-10, 12:33
Ben hemen hemen sonraki sürümlerde artık dahil olacağı bir önceki mesaj yazma, ama hoş bir sürpriz olmak istiyorum ve göndermeden önce kaldırılır: D: D: D
Hiç de sürpriz olmayacak gibi görünüyor;)

Nasıl çıkarmak için bilgiler gibi son yazılan açıklanan PM göndermek oldu:)

Evet - Ben tamamen BF lisans ile kullanıcıların kesinlikle ürün sürümü hakkında herhangi bir bilgi istediklerini kabul ediyorum.
Kullanıcıların kredi bağlantı (Birisi yükseltme veya yeni yükleme yaparsa biz bile varsayılan olarak kaldırmak) kaldırmak için izin verir markalaşma ücretsiz ürün, ancak markalaşma ücretsiz lisans satmıyoruz dikkat ediniz. Bu lisansa göre. Birisinin sonra yanıltmak hissederse büyük olasılıkla o lisans sözleşmesini okumadım. Markalaşma Ücretsiz lisans ve izin verir ne anlama geldiği açıklanmıştır. Lütfen açıkça lisans kendisi tarafından açıklanan lisans adı yorumlama konusu olmadığını unutmayın. Biz sattığımız sağlar. Lütfen, doğru değildir, çünkü bizim bilmediğimiz çığlık yok sadece lisans sözleşmesini okuyunuz ve BB Markalaşma Ücretsiz lisans ne anlama geldiğini bilecek.

Ayrıca BF versiyonu son sürümlerine destek sorunları için biz çoğunlukla ürün sürümü bilgi bırakın lütfen - Admin CP erişimi olmayan hangi sürümünün kullanıldığını fark etmesine yardımcı oluyor. Ama çoğu BF kullanıcılar sürüm bilgisi kaldırma hakkını kullandığından beri, çok az kullanmak için şans var + açıklandığı gibi tekrar kaldırmak için BF sürümü için sadece ek yükseltme adım + çıkarmak için nasıl tepki bizim için ek görevler.

Bu yüzden, sonraki BF sürümde varsayılan olarak kaldırmak için karar verdi:) Belki de yapılandırılabilir - böylece BF kullanıcılar, belki de sadece kaldırılır, karar vermek mümkün olacak. Göreceğiz:)

StarBuG
20-09-10, 12:37
Teşekkür ederim.

Sadece bir not:
Telif hakkı metinleri sürüm numaraları, her web sitesi sömürülebilir versiyonu size söyler eğer istismar kurbanları için net tarama çok daha kolay, çünkü her zaman büyük bir güvenlik riski vardır.

Bu markalaşma ücretsiz sürümlerini satın almak için benim için nedenlerinden biridir

vBET
20-09-10, 12:45
Böylece daha güvenli ve artık bu bilgileri kaldırmak zorunda kalmazsınız:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations