Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: ПхотоПост Про питање

МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    13

Default ПхотоПост Про питање

Здраво, када замена 'додатни директоријум' речи у препише фајл. Да ли је то цео именик? Или само ->> / Галерија /? Стално добијам интерних сервера грешке при покушају да посетите мој ПхотоПост Про странице.

Хвала, одлично производа!

Ја уређује, у вБЕТ >> Маин>> задржати директоријум>>> / Галерија /

У мом главном Хтаццесс. Додао сам правила, где сам променио "додатни директоријум 'речи у галерију

Ставио сам вбентерприсетранслатор_фронт_цонтроллер.пхп промене 'СЕТ_ХЕРЕ_ФУЛЛ_ФОРУМ_ДИРЕЦТОРИ_ПАТХ' мом фолдера Галерија. Промењену путању користећи стварне директоријум средство за нађем пут. додао те преправи правила. Хехехехе и даље добијају унутрашње стране грешка на серверу. Збуњен сам.
    Последњи изменио El Caballo; 22-09-10 U 16:34.

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    2,945
    Текстова у блогу
    1

Да - интеграција ПхотоПост може бити бол. Знамо да, али не можемо олакшати. То је зато што ПхотоПост не подржавају нормалан начин СМФ генерације страница (кука глобал_цомплете није подржан).

Молимо Вас да нас комплетан садржај вашег хтаццесс фајлове из главног директоријума и из пхотпост директоријума.. Ми ћемо га проверити.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31