Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 9 од 9

Тема: VBET dodatak - jednostavna reč ili frazu zamena putem lokacije

Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    265

Default VBET dodatak - jednostavna reč ili frazu zamena putem lokacije

Sa novim ograničenjima za različite zemlje neke fraze, voleo bih da može to da uradi osnovne reč to da zameni ВБ Ali temelji se na geo lokacije.

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,026
    Текстова у блогу
    1

У овом тренутку вБЕТ podržava ručnog prevođenja, gde možete ručno da ispravite prevedene rečenice (ako korisnik ima odgovarajuća prava).

Nisam siguran da li razumem tvoju potrebu. Ograničenja za zemlje koje si pisao o? Kako word zameni u ББ pisanja o? Postavite ovu funkcionalnost davanjem putanju funkciju (u Admin CP? Na forumu?). Ako te vidim kakva upoređivanje tvoju potrebu da sam će verovatno bolje razumem. Koliko sam shvatio da želite napraviti te zamene u prevedene rečenice - zar ne? I to onih da treba uraditi ad hoc, različito za različite klijente, nije teško zamenu u bazi podataka - zar ne? Kako želite da odredite lokaciju geo? Od strane neke zaglavlja? Po ip (na osnovu dodatne eksternog servisa koji će kazniti performanse ili imate lokalne usluzi za to)?

Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    265

Funkcionalnost u ВБ je samo - Admin CP > stilovi & predlošci > zamena promenljivu Manager gde kažite „Pipa” zamenite „Bar”, ali ovo je na svim stranicama. U Velikoj Britaniji u mom industriji postoje fraze vise ne mozemo korisnika kao „besplatan vrti” mora Bru. „Dobro došli vrti”, ali to je samo za Veliku Britaniju. ima više primera kao. Možda će biti lakše da izmenite na ВБ Šifra na zamenu varijable sa 2 slova Šifra lokacije, ja to ne radim to do sada još.

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,026
    Текстова у блогу
    1

Koliko vidim ova funkcionalnost u ББ povezana je sa stilovima i možete da kreirate odvojene zamena za drugačiji stil. Kako ja vidim u kodu kusur vrši se direktno u bazi podataka. Ako želite da pravimo slične zamena za keširane prevode, mislim da mi to možemo. Jednostavno izaberite sa odabranim frazu i ažuriranje novi. Izabrao si za koji jezik želite da napravite zamenu, ali ne možete odabrati za koju zemlju - imamo prevođenje na španski i to je to, ne pravimo odvojene prevode za svaku zemlju koja koristi ovaj jezik. Šifra lokacije neće ništa ovde, samo šifru jezika.

Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    265

Bolestan izgled u redu maybee da napravim zamenu na stranici vizuelizacije onda, koliko vidim skladištenja za lokaciju na vrhu jezika će postati ogromna.

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,026
    Текстова у блогу
    1

Ti govoris o (zamena ББ) odgovara za unapred definisani test samo - samo fraze. To ne dira objave, tako da mislim da ne bi trebalo da radimo to ni, posebno zbog prevoda. Pa kako ja to vidim, to nije stvarno potrebna - da?

Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    265

Ne, ne u sklopu prevodioca, to ne bi bilo dobro uklapanje kao i onda bili skladištenje na 2 stepen... Mislim da iIi da jednostavno ukloni html elemenata, onda str_ireplace a zatim mestu zadnji html stranice generacija i vidim ako to će raditi. šali treba kuka lokacija gde je stranica okupio ali nije prikazano

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,026
    Текстова у блогу
    1

Molim vas da razmotrite da sve izmene u datoteke će biti izgubljene kada ažurirate svoje Srbija.

Koliko sam shvatio da nema potrebe za вБЕТ promene.

Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    265

Ne, nema potrebe da se integrišu sa вБет, To mi se ne smatraju jezik VS lokaciju

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33