Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 23

Тема: вБЕТ 3.3.0 Релеасед

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,031
    Текстова у блогу
    1

Default вБЕТ 3.3.0 Релеасед

Хелло.

Коначно после много промена и много унапређења перформанси ћемо вам дати вБЕТ 3.3.0 Доле пун списак.

НАПОМЕНА: Постоје 2 једноставна додатна ажурирање кораке у овом издању за оне који користе вБуллетин:
    • Промена прве вБЕТ Хтаццесс правила и уклањање индек.пхп одатле..
    • Након ажурирања молимо идите на интеграцију са вБуллетин део РЕАДМЕ.хтмл датотеке и молимо Вас да изврши корак 4 "СЕО Линкови превод интеграција - део 2 ".

НАПОМЕНА 2: вБЕТ 3.3.0 је нови кеш система - имајте на уму да током ажурирања ће свој стари кеширане податке бити уклоњени.

Шта се променило - многе ствари ...

Побољшања перформанси:
    • Нови кеш система (узимање мање простора, брже за све операције) - посебан кеш табела за сваки језик
    • Побољшана превод алгоритам
    • Употреба меморије оптимизацију (брже низове Релеасе)
    • Брже превод праћење и заставе УРЛ генерације
    • Редирекција побољшање перформанси (престао страна процена након слања преусмеравање заглавља)
    • Побољшање перформанси за "Увек веруј корисник" стратегија за откривања језика
    • Побољшање перформанси за нове преводе (нови кеш параметар "Заустави брине к неуспеха")
    • Побољшање перформанси за кеш клиринг (нови кеш параметар "Кеш клиринга тимелап" - можете да прилагодите колико времена да чека између обришете кеш табела (сада кеш има преко 150 табела, па смо поделити један велики задатак да много малих задатака, које додатно могу да Сплит са чекања - то ће смањити оптерећење сервера за време кеш клиринг)
    • Многи мали оптимизацијом кода
    • Наслови су узети игноришу серије
    • Оптимизовано заставе (преко 60% мање фајлове сличног квалитета)
    • РСС генерације побољшање (без употребе шаблон за превод)

Нове функције:
    • Додато кеш параметар "Заустави брине к неуспехе" (оптимизује кеш употребе за нове преводе)
    • Нови кеш параметар "Кеш клиринга тимелап" - можете да прилагодите колико времена да чека између обришете кеш табела (сада кеш има преко 150 табела, па смо поделити један велики задатак да много малих задатака, које додатно могу да поделе са чекања - ово ће смањити оптерећења сервера за време кеш клиринг)
    • Нови Мисц параметар "Прикажи оригинал текст" - сада оригиналне поруке написане у другом језику се може искључити током превођења, приказан на нормалан начин или убризгава од ЈаваСкрипт (најбоље за СЕО, Елиминише дуплирање садржаја питања и води рачуна да Гоогле неће индексирати оригиналног текста на превод страници)
    • Нови главни параметар "Игнориши УРЛ" - конфигурабилан листа игнорисала УРЛ (УРЛ адреса што неће бити праћени у преводу, неће показати заставама и ако се неко ће покушати да га преведе он ће бити преусмерени на оригиналном садржају)
    • Нови заставе параметар "Прикажи заставе за регистроване кориснике" (можете да ограничите који преводе су подржани за регистроване кориснике)
    • Додато заставе параметар "Корисник Дефаулт Лангуаге место" - сада је подржава обичај место за подразумевани језик у образац за регистрацију
    • Нови заставе параметар "Истакните активни застава"
    • Уклоњено параметар "обрнутом смеру", сада се аутоматски препознаје по стиловима.
    • Додата је могућност да се Мисц параметар "преусмерити на Измени профил" - "изнова и изнова док се подразумевани језик биће постављен" (брутално присиљава)
    • Додао подршку за сад ББЦоде у брз одговор у групној дискусији
    • Корисничка имена не преводе у Ко је онлине
    • Додато сад, лангтитле и ББЦоде нотранслате опис на Питања (СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) - ББ код листу)

Промењено шаблони:
    • вбентерприсетранслатор_инпост_транслате (ако сте направили промене које треба да га поништити, јер у супротном нећете имати нове функционалности као што је одговарајуће промене текста упутства за специфичне преводи и оригинални текст од убризгава ЈаваСцрипт)

Бугс исправљена:
    • У члану информације ћете видети члан заставу подразумевани језик (а не од изгледа један)
    • Промена смера текста исправити, па чак и боље (одређен одвојено за целе странице и за сваки оригинални текст написан порука на разним језицима)
    • Дозвољено је сада да користи вБуллетин опције "Дефинисање Алиасес Почетна страница" и "сила форум корена као почетну страницу?" (Треба да промените први вБЕТ Хтаццесс правила и уклањање индек.пхп одатле).
    • Елиминисан чудно Редирекција (са вбет_флаг-у УРЛ)
    • Елиминисао проблем са неколико језичке кодове у један УРЛ
    • Превод заставе подржан на одговарајући начин (елиминисао проблем са "-" знак у Фраза име и преведена вредности снимљене током Паге Генератион - није тешко кодиране као раније)
    • лангтитле ББКод анализирати у Ко је онлине
    • Нису преведени корисничка имена у Ко је онлине
    • Додато пропустили језика "форум језика" опцију
    • Подржани канонски УРЛ адресе
    • Елиминисао ПХП грешке са МиСКЛ функцијама
    • Кориговано ХТМЛ грешке при провери ваљаности
    • Групне поруке наслови не показују лангтитле више
    • Кориговано кодирање питање у РСС канале
    • Исправљени буг са променом језика у Усер ЦП (после мењања подразумеваног језика)

УЖИВАЈТЕ!
    Последњи изменио vBET; 17-01-10 U 21:27.

Члан
    Регистрован
    Нов 2009
    Поруке
    75

Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Ја ћу једном инсталирате надоградњу у среду.

Ажурирање упутства су несхватљива још некако
    Original text

Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    80

Инсталирани Хвала за ЦД!

Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    80

Или можда није у потпуности

Шта ми је потребно да промените у хтаццесс?

HTML Code:
    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.teenforumz\.com
    RewriteRule (.*) http://www.teenforumz.com/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Члан
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    46

Рад на Вб4?

Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

ХРМ, ја сам све 504 тајмаут грешке из мог сервера када покушава да учита сада преведене странице. Било који идеја?

Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    72

"види текст на изворном језику" (пример Порука # 2 у овој теми) не ради.

Само да вас обавестим

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,031
    Текстова у блогу
    1

Quote Оригиналли постед би Michael View Post
    Или можда није у потпуности

Шта ми је потребно да промените у хтаццесс?
    Овај:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
    Да би се ово:
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,031
    Текстова у блогу
    1

Quote Оригиналли постед би dacho View Post
    Рад на Вб4?
    Није - ми почињемо Уоркин на вБЕТ 4.0 (за вБ4) ове недеље

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,031
    Текстова у блогу
    1

Quote Оригиналли постед би tavenger5 View Post
    ХРМ, ја сам све 504 тајмаут грешке из мог сервера када покушава да учита сада преведене странице. Било који идеја?
    Молим вас ми АМ форум УРЛ-а. Да ли користите вБуллетин? Да ли сте направили промене у хтаццесс. ... Молимо Вас да контактирате премијер

Страна 1 од 3 123 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33