Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 15

Тема: више језика не подржавају још

  1. #1

    Default више језика не подржавају још

    Жао ...
    И постед у погрешном делу пре

    Ја сам помоћу ВБ 4.0.2
    и ВБЕТ 420

    али више језика не подржавају у мом форуму.
    Последњи изменио badawidollah; 26-03-10 U 17:17.

  2. #2

    Default

    Све конфигурације поред цхарацтерсет су од Админ ЦП-> Подешавања-> Опције-> - Прикажи све поставке --. Неки кораци су означени као (само за УТФ-8 цхарацтерсетс) или као (потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) - то значи да ћете је ова кораке у складу са твоје форуму цхарацтерсет (како проверити моју цхарацтерсет форуму).

    1. (Потребно) Подесите "Мета опис" - чак и ако користите неке мод који мења мета десцриптион за теме, поставите овде неку вредност - у супротном РСС може бити сломљен.
    2. (Потребно) Подесите "извршава Канонски УРЛ адреса" да "Строго" - у супротном истој страни ће бити прихватљиво мисли много УРЛ-ова што је лоше за СЕО.
    3. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
    4.. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)

    видим само број 1 и 2 само
    где је број 3 и 4 локацију?

  3. #3

    Default

    где је овде особље?

  4. #4
    Модератор
    Регистрован
    Дец 2009
    Поруке
    276

    Default

    То звучи као нешто што је исправно конфигурисан на вашем форуму ... Да ли користите вБуллетин?

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    Све конфигурације поред цхарацтерсет су од Админ ЦП-> Подешавања-> Опције-> - Прикажи све поставке --. Неки кораци су означени као (само за УТФ-8 цхарацтерсетс) или као (потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) - то значи да ћете је ова кораке у складу са твоје форуму цхарацтерсет (како проверити моју цхарацтерсет форуму).

    1. (Потребно) Подесите "Мета опис" - чак и ако користите неке мод који мења мета десцриптион за теме, поставите овде неку вредност - у супротном РСС може бити сломљен.
    2. (Потребно) Подесите "извршава Канонски УРЛ адреса" да "Строго" - у супротном истој страни ће бити прихватљиво мисли много УРЛ-ова што је лоше за СЕО.
    3. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
    4.. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)

    видим само број 1 и 2 само
    где је број 3 и 4 локацију?
    Molim vas samo odaberite sve opcije u vB - onda možete naći zanimljivu opciju putem ctrl+f i pisanja parametarskog imena Ако и даље ћете имати проблем молимо Вас да нас обавестите

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    Жао ...
    И постед у погрешном делу пре

    Ја сам помоћу ВБ 4.0.2
    и ВБЕТ 420

    али више језика не подржавају у мом форуму.
    Шта тачно не ради? Да ли имате радно превода одмах или не може да вБЕТ ради уопште? Шта се дешава када идете на преведено страница?

  7. #7

    Default

    може превести на више језика
    али кад сам поруку на другим језицима, он цант превести

    хвала

  8. #8

    Default

    Поставите вредност цхарацтерсет у малим <<<ово није пронађен
    Ја сам помоћу вБСЕО

    и још једна није нађена је
    где да се тај хттаццесс.
    Ја сам помоћу вБСЕО и ја донт знати где да ставите хттаццесс у вбсео.пхп.

    Ја не видим ту правила

  9. #9

    Default

    # (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
    # (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)
    # (Само за УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите цхарацтерсет вредност у малим - вБЕТТМ је велика и мала слова цхарацтерсет. Дакле, ако користите УТФ-8 затим се уверите да сте поставили 'УТФ-8' (како проверити моју цхарацтерсет форуму)

    Ја сам помоћу ВБуллетин4.0.2
    Мислим да је користе УТФ-8 цхарацтерсетс

    ИСО-8859-1 <<<<<<<<< је ово сам нашао

    али енглески
    мој форуму користећи Индонезији.

    како?

    и где да се тај хттаццесс код.
    ја донт тамо видети вбсео.пхп правила

  10. #10

    Default

    здраво
    Нико овде

    Администратор такође

Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •