Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 9 од 9

Тема: вБЕТ-Резултати за ЦоинФорумс.цом инсталацију

  1. #1

    Default вБЕТ-Резултати за ЦоинФорумс.цом инсталацију

    Трчим Новчић Форум - Новац прикупља информације о новчиће, валуте и поштанских налога. - Нови форум посвећен новца, валута и других ствари. Управо смо почели пре неколико месеци.

    Након инсталирања вБЕТ прошле недеље већ смо почели да добијају много хитова, а посебно за нашу галерију, из других земаља осим САД на матерњем језику.

    Резултате који су већ били велики, а Гоогле није ни индексу све наше странице.

    сајт:Новчић Форум - Новац прикупља информације о новчиће, валуте и поштанских налога. се враћа 5,840 од 25. априла 2010, у Гоогле. Резултати у последњих неколико недеља је око ~ 350.

    Одличан производ, ће вас ажуриран.

  2. #2

    Default

    Сајт је сада показује: Резултати 1 - 10 од око 16,200 из цоинфорумс.цом. (0.21 секунде) на Гоогле-у.

    Повећање саобраћаја је скоро 3к, а ми и даље добијају повећање. Наш сајт је нов и то је форум + галерија кованог новца и валуте. Ми сада имамо постају хитове из 85 различитих земаља, у поређењу са око 20 пре инсталације.

    Резултати су веома повољни.

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би JinLeeHui View Post
    Хи,
    Жао ми је, Им нови форумима. Мој посао је да заврши истраживање о органским кинески зелени чај.
    Ако имате минут, онда молим вас да ми поруку која је ваша омиљена марка зелени чај?
    Хвала унапред,
    Ваш Ђин
    Д ... шта туширати. Сада ћу морати да бринете о међународним спамера као и претпостављам ..

    Quote Оригиналли постед би Jesh View Post
    Сајт је сада показује: Резултати 1 - 10 од око 16,200 из цоинфорумс.цом. (0.21 секунде) на Гоогле-у.

    Повећање саобраћаја је скоро 3к, а ми и даље добијају повећање. Наш сајт је нов и то је форум + галерија кованог новца и валуте. Ми сада имамо постају хитове из 85 различитих земаља, у поређењу са око 20 пре инсталације.

    Резултати су веома повољни.
    Јесх, то је страшан. Ја сам геттин више у искушењу да покушају ово.

    БТВ, ако није раније поменуто ... Михал, ти си геније за измишљање ово. И ја сам изненађен нико нема ја откупила још.

    Ја сам само могао да видим то је још више популаран током наредним годинама.

    Тражио сам на нету неки дан, и нашао га врло тешко наћи софтвер превод за обичне сајтове. (Без СМФ) или нешто што је поуздан и популаран. Све што сам могао наћи и неколико сумњивих компанија ту и тамо. Можда пословних прилика за неког другог да искористе. Заиста бих да конвертујете над својим другим сајтовима негде у будућности. (Не у вези вБуллетин)

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ми смо већ у плановима стварања генеричких преводилац, који ће превести сваки сајт Mi ćemo koristiti tu i testirani i visoko optimizovan algoritam iz vbet, tako da ćemo dati naše klijente performansi i kvaliteta za odrasle softver u novi proizvod. Prvi želimo da podrška cache memorije i cache memorije spremna motora u vbet - tako da će se takođe podržava general prevodilac. Ne postoji program za još.

  5. #5

    Default

    Сајт мора да је индексиране од стране много других претраживача ове недеље. Ми смо до 199,10% ове недеље о посетама.

  6. #6
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1

    Default Предиван

    Text automatically translated from: Arabic to: Serbian
    Translated text
    Ово је заиста дивна

    Хвала
    Original text
    Последњи изменио vBET; 11-05-10 U 19:58.

  7. #7

    Default

    Планирам да се 100.000 посетилаца уник / дан
    можда могао да у року од 1 године

  8. #8

    Default

    Добијање много хитова углавном из других земаља.

    Просечан хитова су мало ДИП, али мислим да то има везе са другим стварима дешава. Трудим се да схватим да ли је то од дупле мета тагове или не.

  9. #9
    Забрањен
    Регистрован
    Сеп 2013
    Поруке
    1

    Default

    Сада су све хитове из 85 различитих земаља, у поређењу са око 20 пре инсталације.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •