Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Dodavanje pitanja za hreflang Htmnlangtagove

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default Dodavanje pitanja za hreflang Htmnlangtagove

    Počeo sam da dodam < Link Rel = "alternativni" hreflang = "lang_code" href = "url_of_page"/> oznake na moje stranice na VB 4,5, ali mi je potrebno da dobijem prevedenu URL adresu gde je ovaj podcrveno u bazi podataka?

    Хвала
    Крис

  2. #2
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    U redu radite na uklanjanju DBSEO i koristite podrazumevane stavke, veliku glavobolju i probleme sada gde se menja Lang nakon što je/forum/imenik i tnhat nije kako sam ga imao u prošlosti.

    Pretvara se u nered

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Јун 2010
    Поруке
    276

    Default

    Pusti me da prikupim neke informacije za dan pre nego što se odazovete dok stalno pravim promjene na svom testu instalacija..

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Prevodi za URL adrese se skladište kao bilo koji drugi prevodi u tabelama keširanja za vBET. Biće vam lakše, jer oni koriste prefiks. Međutim, ne morate da idete tamo. Kada se vaše URL adrese promene, vBET će samo prevesti novi tekst i uskladištiti ga u kešu.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •