Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 8 од 8

Тема: PHP upozorenje: preg_replace_callback(): zahteva argument 2, „vbet_createURLForAddressNoReplaceHref”, includes/vbenterprisetranslator_functions.php na liniji 222

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Jul 2018
    Поруке
    8

    Default PHP upozorenje: preg_replace_callback(): zahteva argument 2, „vbet_createURLForAddressNoReplaceHref”, includes/vbenterprisetranslator_functions.php na liniji 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    druga greška:


    Kada vas prevesti na bilo kom jeziku nestati korisnike na mreži:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Mislim da je to su jedine dve bube koja će biti popravljena za radnu verziju proizvoda na dasci uživo korisnika.

    Ja koristim tvoje novo izdanje.
    Последњи изменио Matt; 25-07-18 U 10:19.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Hvala, zaboravili smo da dodate jednu stvar. Ovo će biti ispravljen u nect izdanju.

    За брзо поправити молим:
    1. Отвори фајл includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Пронађи:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. Nalepite pre nje:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Javite to reši vaš problem.

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Nema odgovora - pretpostavljamo, da je to nestalo.

  4. #4
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Jul 2018
    Поруке
    8

    Default

    Hej Izvini, bio sam na putu za 10 dana.

    Prijavila sam tvoj uređivanje i ništa nije promenilo.

    i dalje imaju istu grešku: PHP upozorenje: preg_replace_callback(): zahteva argument 2, „vbet_createURLForAddressNoReplaceHref”, biti važeći povratni poziv u.../includes/vbenterprisetranslator_functions.php na liniji 222


    Takođe je i dalje skriven korisničko ime na netu kad prevedem.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Prelazimo naš server trenutno, prvo moramo to završiti, a onda smo će obraditi pitanje. Mi ćemo vas kontaktirati ubrzo.
    Međuvremenu možete da pokušate da instalirate najnovije izdanje - ima iste promene, ali možda ste postavili nešto nije u redu.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Radi lakšeg za tebe ćemo rešiti problem na tvojoj strani. Molim te PM me pristup detaljima na FTP i Admin CP (iz sigurnosnih razloga, preporučuje se da biste nam poslali privremene lozinke ili računi).

  7. #7
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Jul 2018
    Поруке
    8

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Radi lakšeg za tebe ćemo rešiti problem na tvojoj strani. Molim te PM me pristup detaljima na FTP i Admin CP (iz sigurnosnih razloga, preporučuje se da biste nam poslali privremene lozinke ili računi).
    Uradio sam to sada gospodine! Hvala ti!

    To su dve bube.

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Koliko vidim nisi prati tačno brzog rešenja uputstva i nalepite je šifra nit ranije, ali posle koda u stavku 3. Zato nije bilo za tebe. Popravio sam ga za tebe, tako što FTP datoteku šalje iz poslednje izdanje. Ne radi onako kako vidim.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •