Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 7 од 7

Тема: Kako dobiti prevodi Zastave u ibproarcade???

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Februar 2015
    Поруке
    3

    Question Kako dobiti prevodi Zastave u ibproarcade???

    Поздрав,
    Imam Problem sa vbet. JA licemjerje' dobiti prevod zastave pojaviti na ibproarcade. Znam da dolara vbenterprisetranslatorflags za to. Možete li mi molim vas i dozvolite mi znamo hwere upravo sam na to mesto? Pokušao sam već u Arkada igra CARDS- Obrazac samo ispred dolara navbar i to samo ne pokazuju. Svaka pomoć sa ovim bi se fenomenalno. JA treba da osigura da se radi i u Arkada igra CARDS- pre nego što kupe Pro verziju.

    Поздрав

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Ako imate vB 2.3.13 za zastavu u bilo kojem onda treba da odredi AdminCP->vBET->Zastave->Zastave mesto на Обичај I u obrazac je izrazom: $ Вбентерприсетранслаторфлагс.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Februar 2015
    Поруке
    3

    Default

    Hvala za odgovor. Da li mi je to samo u vbulletin obrazac ili i u ibproarcade koža? Mogao bi da vas posavetuje me više specifičnih molimo vas? Gdje sam da fraza?

    Hvala vam unapred

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Vi treba da se stavi u obrazac koji je vidljiv i u Telo.
    Na primer, možete staviti u prvu liniju u navbar predloška u AdminCP- >stil menadžer- >Edit Obrasci- >navigaciju / Breadcrumb Obrasci- >navbar.

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Februar 2015
    Поруке
    3

    Default

    Hvala vam za tvoj odgovor. Da i nije mesto u Navbar predloška. I to pokazuje na svuda, ali ne u vbandvanced Portal i (važnije) u mojoj ibproarcade. Kada sam kliknite na moj arkada igra cards- u okviru moje vbulletin instalacije. onda je prevod zastave nestaju. Ne znam zašto, ali moj arkada igra cards-.php mora da ignorišu dolara vbenterprisetranslatorflags. Da li znate kako sam se prevodilac na moj Arkada igra CARDS-? Video sam druge lokacije koje su to unutar Arkada igra CARDS-.

  6. #6
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Molim Vas pošaljite mi PM pristup detalji za administrativne CP. JA ĆU provjeriti šta se dešava da

  7. #7
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите овде.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •