Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Наслов попуп текст, било где у преведених страница, још увек нису преведени

  1. #1

    Default Наслов попуп текст, било где у преведених страница, још увек нису преведени

    - На пример идите на форуму преведеног куће СМФ Емпреса Преводилац (ВБЕТ) (Српски)

    - Стави курсор у последњим нити које приказују у форуму куће, у праву
    искачући текст још није преведен

    сцреенсхот






    - Ако постоји хитна исправка у плугин / фајл, обавестите нас момке

    Већ сам покушао привремено поправити, врапинг титулу код у шаблон са овим, ако условно

    <иф цондитион="!иссет($_РЕКУЕСТ['лангуаге'])">
    </ Ли>
    али ја још увек нисам сигуран који шаблон за најновије нити у форуму кући, покушао сам форумхоме_латесттхреадбит и форумхоме_латесттхреадбит_невесттхреадс, али изгледа да још увек није њих

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Превод наслова атрибута тренутно није подржан. Радили смо на томе, али је било питање са не преведен области и рад био заустављен.

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би Marcin Kalak View Post
    Превод наслова атрибута тренутно није подржан. Радили смо на томе, али је било питање са не преведен области и рад био заустављен.
    ок хвала ти Марцин,

    Овај привремени фикс је радове, врапинг титулу атрибут у шаблон са овим, ако условно, ако је ико то потребно

    <иф цондитион="!иссет($_РЕКУЕСТ['лангуаге'])">
    титле = "пример наслов атрибут у шаблон"
    </ Ли>
    или можда може да ствара плугин да то уради аутоматски, тако да нема потребе превођења наслова преведених страница атрибута у

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Хвала на предлогу. Ми ћемо решити овај проблем, а ми ћемо додати ову функционалност.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •