Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 3 од 3

Тема: Важно Буг у вБЕТ!

  1. #1

    Default Важно Буг у вБЕТ!

    Поздрав,
    им користи вБуллетин и вБСЕО и вБЕТ.

    JA omogućili 'pripravnika za nastavak za (pokazuju samo) post' na vbseo. To radi veoma dobro, ali problem je, zbog vbet, ne rade za /en/. Tako da sam potrebu za mnoge prevodi koji ja dont understand potreba. Molimo vas da sve 'pokazuju samo post' nofollow (?? +++ !!) ili 'meta noindex' Thats šta mislim: Форум ВоВ | (. Све верзије и бете Инцл) ВоВ Бот Фаирплаи Форум - Виев Сингле Пост - ВоВ / ММО Модел Довнлоадс ово не би требало да буду индексиране зато што је његов једини дупликат садржај!
    Последњи изменио vBET; 03-01-14 U 13:35. Разлог: ББЦОДЕ корекција

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Nisam siguran da razumijem vas ispravno. Gde je bug u vbet? Ono što je pogrešno je stranica koju nam je dao? Gde je 'ne-jelen' treba da bude uključena? Ovo bi trebalo da bude na link na stranice dali ste nam ne na sebe. Na vaš original stranici možete takođe nemaju 'meta noindex' - obratite pažnju da vbet ne dodaje sadržaj samo može biti predstavljeno. Ako želite da imate 'meta noindex' ne samo primeni na original stranici i to će ostati na svakom prevedene stranice

    Такође је страна која има везу ка страници коју показују нам да под овим линком "нофаллов" онда после превода ово "нофаллов" ће такође бити укључени. Па где је проблем? Молимо опишите га у више детаља. У овом тренутку ја не видим проблем.

    Molimo vas da obratite pažnju na činjenicu da je vbet opcija koja vam omogućava da ignorišu prevod za određene stranice. Ova opcija neće prevede bilo koji strani koja uključuje u URL tekst je dodao u vbet konfiguracije. Za stranicu dali ste to bi mogao da bude '-Страна"Па ако додате ово у Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод Опције -> ВВВ УРЛ онда свака страна која има "-страну" у УРЛ неће бити преведен, линкови ка тим страницама неће бити повећана код језика, заставе неће бити тамо генерише чак и ако неко дода језичког кода на УРЛ из руке, онда је то праг бити преусмерен на првом.

    Молим Вас, реците да ли овде треба још помоћи?

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нема одговора - Претпостављам питање уради белешка екистс више

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •