Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: Бесплатно са ограниченом функционалношћу или пробна верзија?

МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Мај 2012
    Поруке
    2

Default Фрее Версион

Пре него што купите, морам да се уверите ће то радити иза заштитног зида предузећа. Ми блокира многе преводилачке алатке, јер корисници могу да користе ове алате да би доћи до сајтова који се обично блокирани.

Да ли постоји верзија која има ограничену функционалност, или је имао пробни период да могу да тестирам у мојој КА окружењу? Ако то ради, ја ћу га гурните на мом производном окружењу.

Друго питање, да ли треба дозвола за моју КА окружења, ако сам га ради у производњи, као и?

Хвала

Древ

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

Имали смо бесплатну верзију текста када у Гоогле и Мицрософт је био слободан. Након што су га платили смо стали подржава бесплатну верзију од плаћене услуге потребно оптимизацију које имамо у плаћене верзије.

Имајте на уму да вБЕТ захтева свој сервер да имају приступ екстерним услуга превођења (Мицрософт и / или Гоогле и / или Апертиум). Сви преводи су направљени од ХТТП тако да ваша конфигурација безбедност мора омогућити једноставно за одлазне ХТТП захтева

вБЕТ Дозвола је по инсталацији. Ако треба да га инсталирате на различитим форумима онда морате различитих дозвола. Један по сваком форуму да се ради. Ако сте тестирање окружења која није доступна за аутсајдере онда после нас обавестили можете инсталирати вБЕТ на тестирање окружења. Наравно, потребно је да имате дозволу прво.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33