Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: ВБуллетин и ВбОптимисе

МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2011
    Поруке
    3

Default ВБуллетин и ВбОптимисе

Text automatically translated from: Spanish to: Serbian
    Translated text
    Пре куповине производа желим да одговори на два питања.

1 .- Видео сам на форумима да кажу вБЕТ вБуллетин изазвати негативан утицај на перформансе сервера. Мој сајт има 1 милион прегледа страница дневно и коришћење Мемцхацхед. Наравно, сервер неће пасти?

2 .- "вбета" је цомптабиле са вБуллетин и ВбОптимисе? Прочитао сам да нису компатибилни, они желе да ми каже истину.

Хвала.
    Original text

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

Здраво, одговарајући на ваша питања

1 .- Превод је нешто што додатно оно што се дешава након што страна је генерисана, па наравно да ће бити потребно додатна средства. Али ми имамо доста побољшања као што су кеш који ограничава овог утицаја. А у случају госте смо чак и повећати брзину Паге Генератион (за госте Цацхед паге генерише брже него у нормалним СМФ) - у том случају ми кеш коначан резултат Дакле, следећи захтеви за исту страницу је инстант - само стриминг већ припремио резултат (мање процесора и меморије потрошња трошкове простора на хард диску). Наравно, све док не истекне (конфигурисати). Не можемо вам гарантовати колико брзо странице ће генерисати, јер зависи од много фактора (број Вашег процесора, количина меморије, брзине везе са преводом провајдерима, број захтева за преведене странице). За нормалне странице вБЕТ има минималан утицај (само додајте заставе и провере за наслове писане на различитим језицима.) Већи промет преведене странице ће значити већу потрошњу ресурса. Докле год ћете имати слободне меморије вашег сервера не би требало да пада. Имајте на уму да увек можете користити само део подржаних језика и након кеш се попуњава а затим додајте више језика и проверите колико ваш сервер рукује. Не постоји магични - додатна функционалност ће производити додатних трошкова, али радимо на магију после тога (кеш, Гост Цацхе) да се смањи овај утицај и икада направљен кеширане странице генерише брже од нормалних страница.

2 .- Да смо у складу са вБуллетин (Можете га видети на овом форуму), а у могућности смо да се интегришу са штанда вБуллетин и СМФ фриендли УРЛ преведе УРЛ адреса. Такође су компатибилни са вБОптимисе - ми смо га користе на овом форуму превише. Потребно је да се интегрише са вБуллетин (Јасно описано како), али не интеграција је потребно за вБОптимисе

Хвала.
    У случају било ког другог питања - молим само питајте.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33