Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: Могу ли онемогућити вбет на блогу?

МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Ауг 2011
    Поруке
    1

Default Могу ли онемогућити вбет на блогу?

Имам посебну конфигурацију у мом ВБ4 где форум на сите.цом / форум и блог је на блог.сите.цом и сваки корисник профили су на [корисницко име] сите.цом и њихов блог на [корисницко име] сајта.. .цом / блог (сви то раде вБуллетин).

Покушао сам на тестирање сервера свој бесплатни вБЕТ в2 али блогове и профила се не може превести тако да бих волео да онемогућите у тим странама. Да ли је могуће?

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

Да можете онемогућити блогова у потпуности коришћењем верзије Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод Опције -> Игнорисати УРЛ - Можете једноставно да подесите да '/ Блог'.
    То неће радити за корисничких профила, јер не постоји заједнички УРЛ део (осим сите.цом., Али то би игнорисати све). Мали вБЕТ код модификације би решавање питања (у месту где Игнорисати УРЛ адресе се проверава можемо проверити и да је профил страница користећи ТХИС_СЦРИПТ вредност).

Игнорисати УРЛ опција није доступна у бесплатној верзији.

МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2011
    Локација
    хттп://иуфорум.нет
    Поруке
    7

Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод Опције -> ВВВ УРЛ

Молим вас реците ми ... како да игнорише специфичне форум (е) не вБЕТ 4.4.к ... екамле ... овом форуму ...

Имам око 140 јавне форуме ... и желим да преведе само пола мог управног ... само неке дискусије блог ... око 70 Форум ...

Морам ставити све то 70 форуме у ... Игнорисати УРЛ ... или шта?

Ће бити у реду да додате нову могућност ... Укључи / Искључи блог ... Форум ИДС одвојене зарезима ... или изаберите (Цтрл + клик) вештице блог да укључите или искључите ...

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

У овом тренутку вБЕТ подржава игнорисање које је један део УРЛ-а. За функцију захтеве, отворите нову тему у одељку опција захтев.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33