Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс Proverite na vBET vBulletin 5

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 8 од 8

Тема: Аматер овде

Забрањен
    Регистрован
    Јул 2011
    Поруке
    4

Default Аматер овде

Здраво, ја сам заинтересован за куповину вБЕТ. Ја сам само упознат са пхпББ и не заправо имају још вбуллетин. Једини разлог бих купити ВБуллетин је за вБЕТ. Не постоји нешто овако за друге форуме постоје?

Моје интересовање за вБЕТ је зато што желим да моје поруке на енглеском језику која ће бити преведена на многе језике, а за преведене поруке да буде трајно. Ово је мој разуме шта је толико добро вБЕТ у односу. Јесам ли у праву?

Моја највећа брига је питање да ли на форуму (и свих језика) ће бити индексирани од стране Гоогле и друге претраживача. Нисам експерт у свему томе, али прочитао да је оно што ваш програм форуму изгледа да крши неке од Гоогле-правила и стога може бити погубне последице на дужи рок. Да ли је то тако?

Такође, ако желим да купите вБЕТ, Да ли мислите прилично почетник као ја који није стварно користи ВБуллетин (само пхпББ) и не знам много програмирања ће моћи да се једноставно ВБуллетин + вБЕТ горе и трчање? Видим тако много техничких питања које не желим да морају да се суоче - ако морате да их реше, могу и отказ од самог почетка, јер знам да неће бити у могућности да то учини.

Такође, да ли треба да се ВБуллетин?

Хвала.

Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

У овом тренутку вБЕТ ради само на СМФ.

Да вБЕТ ће превести своје поруке на различите језике. Такође ће то и учинити. Ви корисници ће моћи да се порука у било који подржани језик и ви ћете видети као на заиста изабрани језик. Тако је вБЕТ подржава више језика заједнице

Гоогле и друге претраживача ће индексирати ваш преведен странице јер они користе различите УРЛ-ове - погледајте само наш форум, то користи вБЕТ Ми нисмо разбијање било Гоогле правила. вБЕТ је 100% компатибилан са Гоогле ТОС - Имамо чак и аутоматски чистач кеш да цацх резултата не може бити дужи од 15 дана Гоогле захтева. Ми смо 100% ОК за Гоогле Услови коришћења

Инсталација вБЕТ је лак и добро описане у РЕАДМЕ фајлу. Такође, не захтева било који вештине програмирања. Само отпремили датотеке на серверу и увоз производа фајл би СМФ Админ Цонтрол Панелу. Такође, за оне који желе да урадимо инсталације нудимо инсталација сервис за 30 долара. Већина техничких питања на нашем форуму се о интеграцији са другим модова који разбија СМФ архитектуре - оне модс које одговарају са СМФ архитектуром не захтевају било какву интеграцију са вБЕТ

Не треба вБуллетин - Енглисх 4.к има своју УРЛс и вБЕТ подржава превод тих

Ако имате било каквих додатних питања - молим вас само питајте

Забрањен
    Регистрован
    Јул 2011
    Поруке
    4

Хи Мајкл,

Хвала на одговору. Имам неколико праћење питања:

1) "Имамо чак и аутоматски чистач кеш да цацх резултата не може бити дужи од 15 дана Гоогле захтева."

Да ли су преведене странице прави странице? Нисам сигуран шта је "кеш" значи, али све ово значи да након 15 дана ће поруке бити избрисане? Или ће све поруке на различитим језицима бити тамо заувек и индексирани у Гоогле заувек?

2) Да ли је било случајева људи који користе вБЕТ ради прекршај Гоогле и добијање њихове странице униндекед или њихове оцене од стране Гоогле-патње на било који начин?

Хвала
    Јонатхан

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

Хи,

Одговарајући на питања:

1) Не, не значи да порука ће бити обрисана. Имајте на уму: Ваш садржај безбедно. вБЕТ неће уклонити било који стварни садржај. Превод резултати могу бити кеширани у вБЕТ у многим облицима - ми подржавамо базе података кеша, пуна фајл Гост кеш меморије, кеш меморију. То значи да су преводи који долази од Гоогле Мицрософт се налазе на серверу. Захваљујући да ће наредне превод је много брже, зато што већ имате превод резултате који се налазе на вашем серверу - не морате да питате ван сервера и чекати резултате вратио се у мрели. И вБЕТ подржава и аутоматско чишћење овог кеширају резултате (стварни садржај - то што је дато од стране корисника без обзира на ком језику је увек безбедно .) Имајте на уму да чишћење је такође у потпуности конфигурисати

2) Ми смо имали случајева, када корисници где привремено блокирани од стране Гоогле-а није више могао превести. Али сваки пут је било због тога што нису подесите Гоогле превод кључ у вБЕТ конфигурацију. Такође, сваки пут после подешавања да и слања Гоогле-назад што је деблокирана и све је у реду. Такође, ту је био случај око УН-индексиране странице - али ако сам у праву сећам, било је питање са погрешним роботс.ткт садржај који је блокира робота. Имајте на уму да сва питања историја можете наћи у овом форуму - све је ту. Тако да можете да видите све затворене и даље отворен случајевима од сада и из претходних. Поносни смо што наш производ и ми смо поносни можемо да помогнемо нашим клијентима када је питање појави

Забрањен
    Регистрован
    Јул 2011
    Поруке
    4

Хвала Михал,

Ценим ваше одговоре. Ја стварно желим да куповину овог и користити га, али ми још увек треба нека питања одговорио, а неке гаранције, јер ћу провести на вБуллетин софтвер и вБЕТ. Ако то не ради за једног или другог разлога, то ће бити губљење $ 300 за мене!

1) Нисам сигуран како тачно функционише кеш. Ја право да кажем да сваки пут порука је написан у језику, то је преведена на друге језике и чувају у кеш у мом серверу за 15 дана. Шта се дешава после тога? Превод је празан и онда ретранслатед поново за 15 дана?

За све то време, да ли би моји резултати на свим језицима се претраживати Гоогле заувек? Би ови кеш стварање и кеш за чишћење утицати на мој садржај бити индексирани од стране Гоогле-у?

2) Да ли могу да се ограничи број превода желим вБет превести у? Ја сам под претпоставком да више превода, још оптерећење сервера?

3) Могу ли да користим нормалан схаред хостинг од стране сервера? Би нормалан схаред хостинг бити у реду или не вБет захтевају додатне ресурсе (ВПС) за овај програм да функционише?

Хвала на помоћи!

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

Хи,

Нема проблема - само питам да ли вам је потребна Одговарајући питање:
    1) НЕ - поруке се не преводе, када су писане. Поруке су преведене на захтев - Када неко дође код преведена нит страна онда пост је преведена и идите на кеш. А ако је то у кеш, онда је узет из кеша. Ако кеш је испран. Онда то није у кеш, тако да ће бити преведен и идите поново кеш. И тако даље

Све Ваше странице ће бити претраживање у Гоогле. И да ће то утицати на ваш садржај биће индексиране - то ће расти, јер након инсталирања вБЕТ Гоогле ће индексу и ваша преведена страница

2) Да - то је у потпуности конфигурабилан. За сваки језик који сте видели поље за потврду ће бити подржан - само поништите језике које не желе да подрже на вашем форуму и сачувајте подешавања (би СМФ Админ Цонтрол Панел - конфигурацијом).

3) Нема 1 одговор. Све зависи од вашег форума величине. Ако имате велике форуму онда морате имати ВПС / наменски сервер, без обзира на то да ћете користити вБЕТ или не. Ми је била полазна на заједничким серверу. Где смо имали 4 блог на један рачун (2 реалне и 2 теста). После неког времена, када блог одрастао смо морали да се крећу. Ако је ваш форум ће израсла из 0тхен можете да уштедите нешто новца на почетку и почети заједнички серверима. Ипак, када ће одрасти ћете морати да померите чак и ако не користите вБЕТ. Заједничка сервери нису за апликације које су превише саобраћај. Без обзира да ли је форум или било шта друго.

Ако имате било каквих додатних питања - молим вас само питајте

Забрањен
    Регистрован
    Јул 2011
    Поруке
    4

Хвала Михал,

Ви је написао:
    "НЕ - поруке се не преводе, када су писане поруке су преведене на захтев -. Када је неко у питању преведена нит страна онда пост је преведена и идите на кеш."

Нисам сигуран да разумем ово. На пример, рецимо пишем пост на енглеском и ја сам циљање неко надамо се, шпанског говорног земљи да је прочита. Ако порука није преведен први одмах (или су по први пут макар?), Како онда је шпанског говорног особе ће знати да сам написао да поруке ако је само у Гоогле на енглеском?

На пример, ја могу писати поруке на енглеском језику, "храна је добра у овом ресторану". Да ли ће бити одмах преведен и индексирани као "Ла цомида ес буено ср Есте Ресторан"? Не желим да он тражи на енглеском или да ће пораз сврха онога што желим да радим. Не желим да он искористи свој ограничени енглески, али претпоставимо да он не зна енглески уопште и трага у његовом језику. Да ли је то оно што вБет не или сам погрешио?

Хвала.

И да ли планирате да то уради за друге форуме?

Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,032
    Текстова у блогу
    1

То неће бити у Гоогле само на енглеском језику, зато што Гоогле пузи форум - то значи да Гоогле такође иде преведене линкове. Тако смо захтев за превод и страна добија преведена.

Ово је веома једноставан - садржај ће бити преведен први пут кад неко ће ићи на преведена страна први пут. Није битно ће бити стварна особа или Гоогле робота. Садржај је кеширана. И после истека кеш је испран и испуњен поново када неко пита за превођење нешто што се не кеширају још.

Тако да када пишете свој пост на енглеском, онда ће бити преведен на захтев - када ће неко питати за превод. Гоогле ће пузати ваше странице тако да ће питати за превод, тако да ће бити преведен садржај и индексирати ваш преведена странице. Дакле, човек који не знају енглески наћи вашу страницу за претраживање на свом језику што је брже Гоогле ће индексирају страницу.

Да, ми планирамо да још више генерички алат који би могао да подржи преводе на другим срединама, али и даље имамо неке карактеристике које желимо да интегришемо пре него што смо отворили нову линију производа. Нема никакве рок за то у овом тренутку.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

• Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33