СДА

Виев Фулл Версион: различитим језицима не емитује правилно

hotslot
10-08-10, 21:41
Имам пријатеља који говори један од језика из мог сајта, а он каже: "То није преведен исправно уопште".

Да ли је то Гоогле-предајника софтвер грешка или вбет?

kamilkurczak
11-08-10, 11:24
Ово је Гоогле превод. вБЕТ ради на Гоогле-мотора.
Покушајте да упореди Гоогле превод са превод са сајта са вБЕТ.

hotslot
13-08-10, 00:46
Ок добро Сматрам да је овај велики проблем, јер да је оно што овај производ је све о томе! Дакле, вбет је бескорисно за прави преводе. Да ли је ово исправна изјава?

kamilkurczak
13-08-10, 10:42
вБЕТ базу на гоогле превод. Као што знате, Гоогле покушава да уради све што је могуће тачније. Ово је аутоматски превод и ми не можемо обећати да ће све бити у реду.

Ако користите све језике подржан од стране вБЕТ имате 50 пута више садржаја, много више саобраћаја на вашем Фоум.

Ми, и све наше клијенте успешног рада на преводу, и наше странице посећују људи у свету. Нашем форуму је живети демонстрација - можете га пробати.
Овде ћемо представити наше купце сајтова - можете покушати да: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/линкс.пхп.

Наравно да можете АКС наши купци о мишљењу наших пордуцт.

:)

vBET
14-08-10, 12:10
Ок добро Сматрам да је овај велики проблем, јер да је оно што овај производ је све о томе! Дакле, вбет је бескорисно за прави преводе. Да ли је ово исправна изјава?

Уопште не. Ми смо овде пружање подршке људима који су писмено да нам се у многим језицима и схватили смо једни другима савршено. Само идите око на нашем форуму и наћи ћете много дискусије се на различитим језицима. Дискусије који заврше са решени питањима. Дакле, на нашем форуму вБЕТ је савршено свој посао.

Имајте на уму да Гоогле може да квалитет превода се разликују између различитих језика, па чак и између различитих области у истом језику. И даље - Гоогле преводе постају све боље и боље сваки дан:) Наравно - свако има право на своје мишљење и да је толико људи на земљи - биће увек различитих мишљења;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1