СДА

Виев Фулл Версион: Како да раде вбет у ЛитеСпеед?

symbianist
14-07-10, 13:22
Како да раде вбет у ЛитеСпеед? Приметио сам вбет не ради на ЛитеСпеед. То показује
Неважећи форум наведено. Ако сте пратили важећи линк, молимо да обавестите администратора
Молим вас за помоћ.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Не знам како је са радом ЛитеСпеед.

Можете ли ми рећи - Енглисх ради на овом серверу?

Сада, Михал је на одмору. И цант да проверим (не морам приступ да то учини), будите стрпљиви.

symbianist
15-07-10, 07:34
Вбуллетин ради на ЛитеСпеед веома добар, само вбет не ради.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
Ок, ја ћу покушати да контактира са Мицхаł. молимо да будете стрпљиви:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Управо сам надоградити моју одбора да се ЛитеСпеед данас, и могу да потврдим да ВБЕТ не ради са њим. Тако да се надам да момци могу да дођу до решења. Морао сам да се вратим у Апаш за сада.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Хвала Бика. Рећи ћу Мицхаł о томе.

Taurus
17-07-10, 07:03
Када ће бити Михал назад? Једини разлог ја сада не могу да користе ЛитеСпеед (које сам платио за) је због вБЕТ. Ја стварно треба ово да буде сортиран. Хвала!

symbianist
17-07-10, 07:47
Ја стварно треба да раде ово тоо.плеасе Онлине брате. хвала,

symbianist
17-07-10, 08:12
Имајте на уму да сам већ инсталиран ицонв и увијање, али и даље не ради.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Мицхаł ће бити на форуму у мондеи .. молим вас да будете стрпљиви,
жао за то

symbianist
18-07-10, 05:17
Покушао сам гооглетест такође и добио сам неке грешке. Мој домаћин ми је рекао да веза са Гоогле је у реду. Заправо сам Гоогле Ситемап која ради у реду.
Као да покренем гооглетест, понекад сам грешке на мрежи екран, а понекад и ово:

Полазећи превод теста
Теста:
Тест грешка: не могу повезати да буде домаћин
Повезивање време (мс): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Покушао сам гооглетест такође и добио сам неке грешке. Мој домаћин ми је рекао да веза са Гоогле је у реду. Заправо сам Гоогле Ситемап која ради у реду.

Имао сам исти проблем пре неколико дана. Предлажем да контактирате свог хостинг компанија и замолите их да провере вашег одобрења и фиревалл подешавања. Дајте им линк за Ваш гооглетест.

symbianist
20-07-10, 08:30
Помозите нам админ о овом питању.

vBET
20-07-10, 21:25
Хи:) Извини за кашњење - Само вратио из одмора и ја сам овде на подраку провајд вам уз нашу подршку:)

Молимо Вас да посетите овде за ЛитеСпеед дискусију са одговором како да га користите: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/848-литеспеед.хтмл - није тестирано још, само на основу кориснички одговор, али слободно да га тестирамо са бесплатној верзији. У случају питања - напишите постоји тачан опис проблема и ми ћемо радити на ово:)

vBET
20-07-10, 21:26
Како да раде вбет у ЛитеСпеед? Приметио сам вбет не ради на ЛитеСпеед. То показује
Неважећи форум наведено. Ако сте пратили важећи линк, молимо да обавестите администратора
Молим вас за помоћ.

Само користите потребно хтаццесс правила:).

vBET
20-07-10, 21:29

Ово је питање између вашег сервера и Гоогле. Смо писали Гоогле-теста тачно да одреди такве ситуације. То нема никакве сличности са вБЕТ - вашег сервера само имају проблема са Гоогле везе - треба да га приметити да је Ваш хостинг провајдер.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99