СДА

Виев Фулл Версион: Решити Хвала за вбет али приметите неке чудне проблем са цмпс_индек страна

symbianist
15-06-10, 14:28
Хвала за вбет али приметите неке чудне проблем са цмпс_индек странице.
Имам цмпс_индек.пхп Паг преименован у биндек.пхп. Али када ја покушавам да кликнете трналстор на пример арапски, то показује смањење везу као што је

ввв.мивебсите.цом / ср / Б
који је наводно да се

ввв.мивебсите.цом / ср / биндек.пхп

И то је иста за све превод. шта да учиним да поправи ову грешку. хвала унапред.

vBET
15-06-10, 17:35
вБЕТ сече индек.пхп са УРЛ - то је разлог зашто сте ово питање. За брзо поправити молим:
1. Едит Филе / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_урл.пхп
2. Пронађи:

if (false !== strpos($address, 'index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('index.php','',$address);
}

2. Заменити:

if (false !== strpos($address, '/index.php') && false === strpos($address, '/archive/')) {
$address = str_replace('/index.php','/',$address);
}

Молимо потврдите да ли то помоћи. Ми ћемо се укључити у следећу верзију тако да ће бити мирни о томе током ажурирање:)

symbianist
16-06-10, 10:25
Ја сам у праву. То је оригинални индек.пхп преименован у биндек.пхп и мој цмпс_индек.пхп да буде индек.пхп.
Мој преводилац у индек.пхп (првобитно цмпс_индек.пхп) изгледа ради добро, али биндек.пхп (првобитно индек.пхп) не ради.

И ја не могу наћи ово кодова у / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_урл.пхп

ако је (лажни == стрпос ($ адреса, 'индек.пхп') & & лажне === стрпос ($ адреса, '/ архива /')) {
$ Адреса = стр_реплаце ('индек.пхп','',$ адреса);
}

То је оно што сам у / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_урл.пхп

иф ($ индек = стрпос ($ адреса, 'индек.пхп')) {
$ Адреса = стр_реплаце ('индек.пхп','',$ адреса);
}

Молимо Вас да одговорите АСАП.

vBET
16-06-10, 20:08
У реду - Овај код који је пронађено је једно. Дао сам вам код од верзије није објављена још. Али, немојте га користити - јер питање је нешто друго што си описао на првом месту.

О прави проблем. Прво - да ли то није урађено неки вБуллетин подешавања (као што је обичај препише или нешто друго).

Када ће бити сигурни да то није вБуллетин, молимо вас АМ форум УРЛ адресу и приступ детаљима за Администратор ЦП вБуллетин КП и ФТП - ми ћемо морати да провери га на месту.

vBET
05-07-10, 07:41
Зато што је отишао у пм - да потврди да изда бити затворен?

vBET
07-08-10, 11:56
Нема потврде - затварање питање. У случају да је још увек активан одговорите овде и то ће бити поново отворена.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 supports automatic translations