СДА

Виев Фулл Версион: Решити чудно карактер у УРЛ адресе

badawidollah
21-05-10, 12:30
[Ланг = ВИ] здраво,

* Рон97 مباراة .. اي مكان اخر يمكن الربح? - العاب الجوال منتدى تحميل мп3 موسيقى فيلم فيديو خلفية المشروع شركة ادارة الاعمال الكبار فوتوشوب يو

badawidollah
21-05-10, 12:31
Гооглебот је пронађено изузетно велики број УРЛ адреса на вашем сајту: Изаберите Ваш језик БЕЛ Мај 19, 2010
Гооглебот је наишао проблем, а да пописују ваш сајт Изаберите Ваш језик Бел.
Гооглебот је наишао екстремно велики број линкова на вашем сајту. Ово може да указује на проблем са УРЛ структуром вашег сајта. Гооглебот можда непотребно пописује велики број различитих УРЛ адреса које указују на исте или сличне садржине, или пузи делове вашег сајта који нису намењени за пописивање од стране Гооглебот-а. Као резултат Гооглебот може да троши много више пропусног опсега него што је потребно, или могу бити у стању да потпуно индексира сав садржаја на вашем сајту.
Више информација о овом проблему
Ево листе узорка УРЛ са потенцијалним проблемима. Међутим, ова листа можда не укључује све проблематичне УРЛ адреса на вашем сајту.

* Рон95 Рон97
* А ¤ ¤ а ¥ а ¤ ° р ¤ ¾ ¤ ° р ¤ ¸ а ¥ <а ¤ ¨ А ¥ € ПС3 250ГБ - а ¤ «А ¥ <а ¤ ° р ¤ ® а ¤ ® а ¥ <а ¤ ¬ а ¤ ¾ ¤ ‡ а ¤ А ¤-а ¥ ‡ а ¤ ® а ¥ а ¤ ¸ а ¤ л ¤ ® а ¤ ª ¥ € 3. ¤ мА ¥ € А ¤ ¡А ¤ ¿А ¤ ¯ ¥ < а ¤ ¸ а ¤, а ¤-а ¥ € А ¤ ¤ л ¤ ® а ¥, а ¤ мА ¥ € А ¤ мА ¥ ‰ р ¤ А ¤ ª ¥ ‡ а ¤ ª ¤ ° р ¤ ¨ а ¤ ° р ¤ ¿А ¤ ¯ ¥ <а ¤ Œа ¤ ¨ А ¤ ¾ ¤ ¨ а ¥ а ¤ А ¤ ¬ а ¤, а ¤ § А ¤ ¨ А ¤ мА ¥ а ¤ ¯ ¤ ¾ ¤ ¨ а ¤ ¾ а ¤ ° а ¤ • р ¤, а
* У Ø § У † О ¨ коришћења ± Ø ³ нас усо º коришћења ° о ® У ... О ³ ø © о £ Ø'У ‡ Ø ± - У ... У † О ª ¯ У ‰ Ø § У "¹ ø § О ¨ Ø § У" Ø ¬ УО § У "Ø ª * У ... УСУ" У ... Р ¬ Ø § У † нас мп3 Ø § У "У коришћења ¯ УСУ У ... УО ³ УСУ, У ‰ Ø § У" У УСУ "У ... Ø ® У" У коришћења © Ø § У "У ... Ø'Ø ± УО ¹ Ø'Ø ± УƒØ © Ø ¥ ¯ Ø § Ø ± Ø © Ø § У" Ø £ о ¹ У ... Ø § У "У УО ª УØ'УØ ¨ у, ØμØμ Ø § У "О * О ¨ Ø § У" О ª нас

badawidollah
21-05-10, 12:51
РевритеЕнгине Он

РевритеБасе / форум /

РевритеЦонд% {ХТТП_ХОСТ} ^ ввв \\. Нусантараку \\. Цом
РевритеРуле (.*) хттп://ввв.нусантараку.орг/форум/ $ 1 [Л, Р = 301]

РевритеРуле ^ ((урллист | ситемап_) .* \\ (КСМЛ |.. Ткт) (\\ ГЗ))? $ Вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 [Л]

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / индек.пхп [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / $ 2 [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | вбсео_ситемап / | црон)!
РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} ^! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
РевритеРуле $ вбентерприсетранслатор_сео.пхп [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | црон | вбсео_ситемап)!
РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбсео.пхп. [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} /! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
РевритеРуле ^(.+)$ вбсео.пхп [Л, КСА]

vBET
22-05-10, 23:20
Шта је први пост о томе?

Ваш хтаццесс. Изгледа добро и као видим да је ради. Да ли имате проблеме са правилима?

О Гоогле Напомена - пример проблематичне УРЛ адресе није УРЛ адресе уопште. Да ли постоји нешто сломљен на поруке, или је као Гоогле Вам шаље?

Такође - Видео сам већ написао у нит, где је описано ово питање. Молим вас угар савети описан тамо. Углавном:
1. Блок небитно садржаја роботс.ткт
2. Проверите да ли Алатки за вебмастере приказује у неким грешкама овати УРЛ-ове (заобљених значи неким деловима се понављају изнова и изнова)

badawidollah
23-05-10, 08:02
1. није
2. Гоогле не показује грешке петље УРЛ

VGF
23-05-10, 15:52
Коментар овим областима ван -

#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

и покушајте поново. Ви не треба два пута. И не треба ни ове линије -

#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA] (Већ коментаром горе)

^ ^ Имајући то линија тамо, сломио форуму. Његова није потребна.

Ако то не помогне ... такође покушати да коментаришу овај део из -

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.nusantaraku\.org
#RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/$1 [L,R=301]

Неки сервери Донт то захтевају. Морао сам то да коментар се као и иначе .. Форум је сломио.

VGF
23-05-10, 15:59
Моја инсталација вБет је у потпуности функционалан са само следеће у хтаццесс. -

РевритеЕнгине Он
Опције + ФолловСимЛинкс

# Мацхинес Мапа сајта
РевритеРуле ^ ((урллист | ситемап_) .* \\ (КСМЛ |.. Ткт) (\\ ГЗ))? $ Вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 [Л]
# ЕНД

# ВБЕТ
# ПРАВИЛА за СЕО превод везе са вБуллетин (морају бити укључени пре свега правила вбсео.пхп)

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / $ 2 [Л, КСА]

РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} ^! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
# ВБЕТ Крај

badawidollah
23-05-10, 17:22
Сада, моја правила овако

РевритеЕнгине Он

РевритеБасе / форум /

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / индек.пхп [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / $ 2 [Л, КСА]

# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} /! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
# РевритеРуле ^(.+)$ вбсео.пхп [Л, КСА]

не знам то ради или не

vBET
23-05-10, 17:41
Сада, моја правила овако

...

не знам то ради или не

Правила изгледа у реду. Да бисте проверили да ли је само ради иде на било коју преведене странице и проверити да ли је ради.

Не морате да уклоните вБуллетин правила - они нису активни ионако (вБЕТ хвата све пред Мацхинес). Такође, ваше прво правило је ок и боље за СЕО да га имају (снаге преусмеравање УРЛ адресе не почев од ууу да почнете ВВВ).

Предлажем да не било какве промене у вашем хтаццесс фајл. Све док не винф да нешто не ради и у том случају вас молимо, први описао нам је и ми ћемо дати вам подршку.

vBET
23-05-10, 17:42
1. није
2. Гоогле не показује грешке петље УРЛ

1. Када - пре или након што је Гоогле поште?

VGF
23-05-10, 19:29
У мојој, ја немам тај део. То је то два пута -

вбсео.пхп се игнорише .... и за мене је сломио код ако сам оставио тамо.

Михал ми је рекао да уклоните, а сада ради добро.

badawidollah
24-05-10, 10:52
1. Када - пре или након што је Гоогле поште?

пре Гоогле е-маил мене.
мој индек не расте као и обично сада.
изгледају као што је Гоогле заустави из индекса Ми Веб

VGF
24-05-10, 12:29
пре Гоогле е-маил мене.

Потребно је време, брате. Ја бих га дати 2 до 3 месеца минимум.

Сам анализу претраживача СЕО за неких 10 година. И нема сумње да је потребно време за Гоогле да одреди 'коначног "пласман ваше странице. То ће варирати на више и ниже чинове недељама.

badawidollah
24-05-10, 12:53
У мојој, ја немам тај део. То је то два пута -

вбсео.пхп се игнорише .... и за мене је сломио код ако сам оставио тамо.

Михал ми је рекао да уклоните, а сада ради добро.

РевритеЕнгине Он

РевритеБасе / форум /

# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | црон | вбсео_ситемап)!
# РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбсео.пхп. [Л, КСА]

# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
# РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} /! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
# РевритеРуле ^(.+)$ вбсео.пхп [Л, КСА]

Надам се да ће радити

vBET
24-05-10, 20:06
пре Гоогле е-маил мене.

Имајте на уму да је нормално и жељено које су странице блокиран у роботс.ткт уклоњена из индекса. Дакле, у овој области, можете бити мирни. Гоогле индексирање свој нови садржај, а можда још увек не-индексирање ирелевантно садржаја.

Право питање је шта овај Гоогле поруку је заиста о томе. Да ли је могуће да Гоогле писао о садржају који сте већ блокиран, али није уклоњена из индекса ипак, или заиста постоји нека петља у УРЛ адресу коју сте сад не видим. У првом случају - не постоји ништа да брине о - страницама које нису релевантне за које се сматра Гоогле као дуплирање садржај ће бити уклоњен у неком времену и питање је затворено. У другом случају морамо наћи овати УРЛ - ви дефинитивно наћи оне у алаткама за вебмастере, пре или касније ако таква постоји (имајте на уму да алатке за вебмастере вам не показује стварне податке).

Такође још један наговештај - проверите да ли сте блокирали све ирелевантно садржај у вашем роботс.ткт Молимо Вас да посетите овде за примере:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-генерал-дисцуссионс/408-вбет-перформанце.хтмл
И будите спремни да ће странице блокиран од стране роботс.ткт нестане из индекса - то је како се и како треба да раде.

У овом тренутку не знамо друге разлоге зашто Гоогле могао да шаљу такве поруке. Још увек чека одговор ту поруку дато у 2. порука овде је како је Гоогле-пошаљете или постоји нешто сломљен са кодирања?

vBET
10-06-10, 22:46
Без одговора - сматра решен. Имајте на уму да овде ако не:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 brings automatic translations