СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Могу ли да напустио оригинални наслов за све језике?

Pajo
06-05-10, 01:27
Имам проблем када пишем песму, а онда преводилац преведе име песме на свим језицима ... То изгледа врло глупо, јер сви људи тражи оригинални наслов песме
Дакле, да ли постоји могућност за лево оригинални наслов за све језике (садржај се може превести?) Могу ли да напише било који карактер на почетку и на крају наслова који ће "рећи НЕ" за превођење титулу?

vBET
06-05-10, 15:55
У овом тренутку није подржан. Можете користити ББКод нотранслате али само у поруци.

Ја потез ову тему функцију захтев. Ми ћемо мислити о овом питању. У принципу ББ архитектура није спремна за ББЦоде у насловима. Морали смо да велики напор да подржи лангтитле ББКод у насловима и имали смо доста проблема са тим. Ми ћемо размишљати о подршци нотранслате у насловима или неко друго решење за то.

vBET
10-08-10, 00:25
Можда ћемо бити у стању да то уради користећи већ постојеће лангтитле ББЦоде - само са неким посебним код језика - као што су НЕ, или тако нешто ... Ми ћемо мислити. овакво решење би требало да буде лако да обезбеди, јер већ смо функционалност за анализу лангтитле ББЦоде - то би захтевало да додате само једну ако је изјава у функцији која процењује ову ББЦоде и врати резултат опакуед у нису преведени области. Ми ћемо га проверити - још увек може бити нека друга питања као што су нека места где знаци <> се мења у ХТМЛ сигурно, неке односе између назив језика и пост језик (можда у аутоматском непрозиран, или у РСС превод).

Морамо да га провери, али дефинитивно је добром правцу. Статус промењен у прихваћено:)

kamilkurczak
15-12-10, 10:11
Поздрав,

Како да лево оригинални наслов конца за све језике?
можете користити "НТ" код (није преведена) у [лангтитле] таг.
овај таг ће бити анализирати.

Пример:
[ langtitle=nt]Title without translation[ /langtitle]
и у мојој поруци титулу.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.99