СДА

Виев Фулл Версион: Постављање заставице за друго место

sKippah
04-05-10, 15:30
Хелло. Ја сам питао то питање и на вборг али није добио одговор па бих желео да га питам овде поново, и надам се да би добили неке помоћи;) и нема пламена Одре Спанк;))

Па, ја бих да поставите Заставе на различит положај (види прилог на вборг у Модс од вб4.0 - Увек сам се грешка док сте уплоадовали), али не знам како да га остваре. Им отказ нооб у кодирање и потребна нека подршка за то. Би било врло лепо, ако у могао да ми помогне са тим. ценити

vBET
05-05-10, 12:10
Хелло. Радо ће вам помоћи. Имајте у виду да на друге форуме наше подршке је ограничен.

Молимо Вас да нас поруку о грешци коју добијате и садржај шаблона које сте променили, или само део, али део са променама.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations