СДА

Виев Фулл Версион: Решити Огромна количина Преусмеравање грешака из Вбет

hotslot
01-05-10, 07:45
Грешке при пописивању
Питања Гоогле наишао при пописивању вашег сајта.

Сви су из вбет језик страница и има неке везе са таговима.

хттп://ввв.екампле.цом/аф/тагс/етцетц
хттп://ввв.екампле.цом/ро/тагс/етцетц

ПОМОЋ

vBET
01-05-10, 12:23
Сви су из вбет језик страница и има неке везе са таговима.

хттп://ввв.екампле.цом/аф/тагс/етцетц
хттп://ввв.екампле.цом/ро/тагс/етцетц

ПОМОЋ

Молимо проверите да ли таква веза постоји у оригиналној форми - нису преведени. Можда таг је управо избрисан, тако да веза више не постоји и ми говоримо о историји ...

Молим вас дајте ми прави линк који је сломљен.

hotslot
01-05-10, 16:51
Послали сам си неке фотографије .. Изворном облику је још увек тамо.

vBET
01-05-10, 18:06
Послали сам си неке фотографије .. Изворном облику је још увек тамо.

У реду - иду тамо.

vBET
01-05-10, 18:15
У реду - то је вБЕТ грешка. Нашао сам једну грешку - то је већ исправљена и да ће бити укључени у следеће издање. Ви брзо су се доле поправити - молимо Вас да то уради и потврди да ли то решава проблем.

Куицк Фик:
ЕДИТЕД - погледајте у наставку нову брзо поправити.

hotslot
01-05-10, 18:48
Води човек да призна грешку. Хвала вБЕТ за помоћ и пажњу у овом питању. Ваш заиста добар човек.

Сада у вези са вбентерприсетранслатор_сео.пхп

Не могу да нађем ово нигде. Може да вам помогне молим вас

vBET
01-05-10, 21:48
Наћи ћете је у вашем форуму директоријуму.

Такође - Још увек сам истражи ово и открио сам да је 2 узроке. 1 - недостатак '?' за параметре, 2 -% у УРЛ. Направио сам ново решење које омогућава да се сигурно '?' Да ли ће бити ако се параметри су у УРЛ и да ће руковати% на одговарајући начин.

Дакле, за боље брзо решење молимо Вас да то урадите:
1. Едит Филе: вбентерприсетранслатор_сео.пхп
2. Пронађи:

$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_REQUEST['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
$queryString = &$_SERVER['QUERY_STRING'];
if ($addQueryString && $queryString) {
if ($queryString[0] == '&') {
$queryString[0] = '?';
}
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
}

3. Заменити:

if ($addQueryString) {
$index = strpos($_SERVER['QUERY_STRING'], '?');
if ($index) {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = substr($_SERVER['QUERY_STRING'], $index);
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
} else {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = '';
}
}

hotslot
01-05-10, 23:57
Ово је само за то једног тага .. Зашто је грешка се за овај један? Или је то глобални ствар и једноставно није ухваћен до вебмастере тоолс секције још>?

vBET
02-05-10, 00:55
Ово је само за то једног тага .. Зашто је грешка се за овај један? Или је то глобални ствар и једноставно није ухваћен до вебмастере тоолс секције још>?

Ово је% нотацију у мрава изгледа да вБуллетин не признаје тако направио преусмеравање (постојао је један вБЕТ баг који је исправљен у брзо поправити). Преусмеравање која је укључивала вБЕТ параметара из хтаццесс правила, која обично се секу -. Али имали смо грешку у сечење тим (такође коригован брзо поправити).

hotslot
02-05-10, 19:27
Да ли је ово у вбуллитен Админ ареа? Немам појма где форуму директоријум. Запамтите ИМ не технологије или рачунара чаробњак. Хоће ли сте то урадили за мене?

vBET
02-05-10, 22:28
Морате да бисте прешли у структури форума директоријум преко ФТП и ви ћете га наћи тамо:) Према форум УРЛ адресе највероватније ћете наћи фајл у ФТП главни директоријум публиц_хтмл или поддиректоријум (ако таква постоји тамо).

То је једноставна копирање, лепљење задатак и не захтева никакво техничко знање.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.99